PRO KLID DUŠE.

BMW Teleservice tísňové volání.

Cestování s nejvyšší možnou bezpečností. Během každé své cesty se můžete spolehnout na komplexní řadu bezpečnostních systémů vašeho BMW. Pochopitelně, vždy se může stát něco neočekávatelného. Pokud se stane to nejhorší, tísňové volání se automaticky postará o pomoc. Takže pokud se něco stane, věci naberou rychlý spád. I případě menších nehod pomůže služba tísňového volání od BMW Teleservice: jedním kliknutím na ovladač iDrive vám naši specialisté poskytnou po telefonu profesionální pomoc.

Read more

OKAMŽITÁ POMOC V PŘÍPADĚ NOUZE.

V případě, že vystřelí airbag, tísňové volání přes integrovanou sim, permanentně instalovaný ve vašem voze, automaticky kontaktuje složky integrovaného záchranného systému To umožňuje rychlou a odpovídající pomoc účastníkům nehody. Nouzově volat lze také manuálně, a to v případech, že potřebujete pomoc pro ostatní účastníky silničního provozu.

Emergency Call.

Podívejte se na související video.

PRO KLID DUŠE.

Tísňové volání (Emergency Call) automaticky a rychle zašle žádost o pomoc v případě nehody, aby byla co nejrychleji zajištěna optimální pomoc pro cestující. Tísňové volání je automaticky aktivováno, jakmile senzory nárazu zaregistrují nehodu, a údaje o ní jsou okamžitě předány složkám záchranného systému. Funkci tísňového volání od BMW ConnectedDrive lze aktivovat rovněž manuálně, např. k přivolání pomoci pro ostatní účastníky silničního provozu. Systém je funkční nezávisle na mobilních telefonech.

 • Požadavky/dostupnost

  BMW Emergency Call je standardní výbavou každého vozu BMW. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

BMW TELESERVICE ACCIDENT CALL.

Rychlejší, jednodušší, pohodlnější: inovativní tísňové volání BMW Teleservice nabízí profesionální podporu při nehodách v nízkých rychlostech. Senzory vašeho BMW umožní detekovat nehodu při nízkých rychlostech, automaticky zobrazí varování na kontrolním displeji iDrive a nabídnou řidiči přímé spojení s asistencí BMW. Řidič bude přímo spojen se specialisty BMW jedním kliknutím na ovladač iDrive. Ti mu poskytnou profesionální podporu a relevantní pomoc podle informací, které dostanou přímo z vozidla.

 • Přehled výhod
  • Automatická detekce nehody
  • Asistence jedním kliknutím
  • Automatický přenos polohy
  • Okamžitá podpora od BMW
  • Odtah zdarma
  • Schůzka s autorizovaným/schváleným servisním partnerem BMW
 • Požadavky
  • SA6AE, SA6AK, SA6AC se SOP 07/2017. Výbava se může lišit dle trhu & úrovně vozidla.
  • Ne každá nehoda je z technických důvodů automaticky zaznamenána. V těchto výjimečných případech lze službu BMW Teleservice Accident Call aktivovat manuálně.