INTELIGENTNÍ SOUHRA.

BMW iPerformance a BMW ConnectedDrive.

BMW iPerformance

INTELIGENTNÍ SOUHRA.

BMW iPerformance a BMW ConnectedDrive.

INTELIGENTNÍ SOUHRA.BMW iPerformance a BMW ConnectedDrive.

Vždy ve spojení s vaším BMW iPerformance: kromě služeb BMW Remote Services, jejichž součástí je zamykání vozu na dálku, jsou v nabídce také specifické hybridní funkce ovládané chytrým telefonem (iOS nebo Android). Tyto funkce zaručují, že máte za všech okolností přehled o spotřebě paliva a hodnotách spotřebované energie vašeho vozu BMW iPerformance. Tyto služby BMW lze používat neustále, a to jak ve voze, tak mimo něj.

REMOTE SERVICES.

Služby Remote Services, které jsou součástí aplikace BMW Connected, umožňují vzdálenou obsluhu různých funkcí, třeba zamykání a odemykání vozu. Kromě toho nabízejí detailní informace o aktuálním stavu vozu, například v podobě dojezdu nebo průběhu dobíjení.

Pro používání služeb Remote Services je třeba je jednou jednoduše aktivovat na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive – na www.bmw-connecteddrive.cz.

SLUŽBY BMW iPERFORMANCE PRO NAVIGACI.

Trvale připraveno k použití znamená trvale připojeno. Kdykoliv můžete při pobytu uvnitř vozu sledovat nabíjecí proces a dojezd čistě na elektřinu. S využíváním služeb iPerformance pro navigaci dojedete do cíle bezpečněji. V mapě navigace se zobrazují volné nabíjecí stanice, což umožní vaše BMW iPerformance během cesty nabít rychleji a komfortněji.