PROPOJENÁ MOBILITA.

BMW i

BMW i ConnectedDrive Services.

PROPOJENÁ MOBILITA.

BMW i ConnectedDrive Services.

BMW i znamená mnohem více než pouhou elektrickou mobilitu. To je dáno tím, že BMW i zcela nově definuje pojetí elektřinou poháněných vozů, souvisejících služeb a odpovědnosti: Služby BMW i ConnectedDrive byly navržené speciálně pro BMW i, elektromobilita je jejich zásluhou nejen bezemisní, ale také snadno dostupná, pohodlná a inteligentní.

PROPOJENÁ MOBILITA.BMW i ConnectedDrive Services.

BMW i znamená mnohem více než pouhou elektrickou mobilitu. To je dáno tím, že BMW i zcela nově definuje pojetí elektřinou poháněných vozů, souvisejících služeb a odpovědnosti: Služby BMW i ConnectedDrive byly navržené speciálně pro BMW i, elektromobilita je jejich zásluhou nejen bezemisní, ale také snadno dostupná, pohodlná a inteligentní.

BMW i

REMOTE SERVICES.

Služby Remote Services, které jsou součástí aplikace BMW Connected pro iOS (dostupná v App Store), v každém okamžiku poskytují podrobné informace o aktuálním stavu vozu, například v podobě dojezdu nebo průběhu dobíjení. Analýza úspornosti jízdního stylu pomáhá řidiči dosáhnout maximální hospodárnosti jízdy, a tím prodloužit dojezd.

Programovatelná klimatizace a časovač dobíjení zajistí, že vozidlo BMW i je plně nabito s ideální teplotou uvnitř každý den od pondělí do pátku před tím, než opustíte svůj dům. Na mapě aplikace se zobrazují v podobě bodů zájmu dostupné nabíjecí stanice, jejich adresy lze zasílat přímo do vozidla. Kromě toho dokáže aplikace BMW Connected v kombinaci s navigací BMW i plánovat cestu s využitím možností hromadné dopravy (tzv. intermodální navigace).

Pro používání těchto funkcí je třeba aplikaci BMW Connected jednoduše aktivovat na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive na www.bmw-connecteddrive.cz.

BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci.

BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci vám poskytne všechny informace, které jízdu na elektrický pohon činí jednodušší a pohodlnější. V centru zájmu je přitom asistent dojezdu s dynamickou mapou délky dojezdu, který zohledňuje důležité faktory, jako stav nabití akumulátoru, váš způsob jízdy, topografii a dokonce aktuální dopravní situaci. Jestliže asistent zjistí, že v důsledku jednoho z těchto faktorů nelze dosáhnout cíle, doporučí vám nabíjecí stanice na cestě nebo alternativní trasy, na kterých bude nižší spotřeba. V případě, že vás prostředky veřejné dopravy dovezou do cíle rychleji, zobrazí se vám v navigačním systému blízké zastávky veřejné dopravy a jízdní řády.* Můžete také vyhledat nejefektivnější trasu – pomocí ECO ROUTE. S BMW i Connected Mobility bude váš život prostě uvolněnější.

BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci.

Podívejte se na video o tomto prvku výbavy.

 • Intermodální navigace

  V případě, že se do cíle dostanete rychleji s využitím veřejné dopravy, navigační systém vám tuto možnost kombinovaného navádění nabídne. Zastávky a časy odjezdů se zobrazí na displeji a vy můžete ve své cestě plynule pokračovat prostředky veřejné dopravy. Svůj vůz jednoduše necháte na záchytných parkovištích P+R. Navigační systém BMW i vás navede k parkovacímu místu a následně ukáže, kam se máte směrem k veřejné dopravě vydat. Jakmile půjdete pěšky, necháte se pohodlně navádět aplikací BMW Connected.

  Možnosti intermodální navigace můžete v současnosti využívat v následujících zemích a městech: Německo (Mnichov, Berlín, Hamburk, Lipsko, Düsseldorf, Kolín nad Rýnem, Frankfurt), Rakousko (Vídeň), Nizozemí (Amsterodam), Dánsko (Kodaň), Norsko (Oslo), Švédsko (Stockholm), Francie (Paříž), Velká Británie (Londýn), Itálie (Řím), Čína (Peking, Šanghaj, Shenzhan), Tchaj-wan (Taipei).

 • Požadavky/detaily dostupnosti

  Požadavky:

  • Standardní výbavou všech modelů BMW i3 jsou služby Remote Services, služby BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci*, stejně tak jako přístup na zákaznický portál BMW ConnectedDrive.
  • Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma v Apple App Store. Aktuálně je připravena pro telefony Apple iPhone, později vyjde i verze pro zařízení s operačním systémem Android.
  • Ve svém BMW i3 můžete samozřejmě využívat i další služby z programu BMW ConnectedDrive.
  • Při sledování průběhu nabíjení v aplikaci BMW Connected mohou být drobné odchylky mezi zobrazovaným zbývajícím časem dobíjení, aktuálním stavem nabití a dojezdem přímo ve vozidle a na displeji v aplikaci.
    

  * Podmínkou je navigační systém Professional nebo Business

BMW DIGITAL CHARGING SERVICE.

Díky službám BMW Digital Charging Service (DCS) bude nabíjení vašeho BMW pomocí nabíječky BMW i Wallbox ještě přizpůsobivější a efektivnější. Služba DCS na základě vašeho přednastaveného taritu pokaždé určí nákladově nejvýhodnější čas nabíjení vašeho vozidla a podle toho samostatně ovládá proces nabíjení. Zároveň s tím DCS garantuje, že váš vůz bude v přednastaveném čase odjezdu plně nabitý. DCS, zahrnuté do nabídky služeb BMW ConnectedDrive Services, lze ovládat velmi jednoduše pomocí mobilního telefonu a dalších zařízení (iDrive, CDP, aplikace BMW Connected).