HUDBA PRO JAKOUKOLIV PŘÍLEŽITOST.

Online Entertainment.

Existují chvíle, které se se správnou písní v daném okamžiku stanou nezapomenutelné. Online Entertainment přináší více než 30 milionů skladeb pro každý z těchto okamžiků. Může to být party na pláži nebo cesta do práce – k dispozici je správná skladba pro každý okamžik, každou cestu a každou náladu.

ZDE SE HRAJE VAŠE HUDBA.

Online Entertainment přináší hudbu do vašeho BMW bez toho, že byste museli používat další přídavná zařízení, jako třeba chytrý telefon. Zde neexistují hranice. Jednoduše si u partnerů BMW (například Rara) otevřete účet pro neomezený přístup k hudbě, a pak můžete všechny své oblíbené interprety poslouchat v automobilu, nebo si je můžete stáhnout na vestavěný pevný disk.

Online Entertainment.

Podívejte se na související video.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ale vaše BMW není jediným místem pro hudbu: svůj účet můžete také použít na jiných zařízeních, které konkrétního poskytovatele podporují. Bez dalších poplatků, celkem v deseti evropských zemích: Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Itálii, Lucembursku, Španělsku, Švýcarsku, Nizozemsku a Velké Británii.

APLIKACE MYKIDIO

Aplikace myKidio od Deutsche Telekom a TV Spielfilm nabízejí unikátní řešení zábavy pro děti a rodiny cestující ve voze. Tato aplikace funguje na osobních přístrojích místo na přístrojích instalovaných ve voze: na tabletech a chytrých telefonech.

S instalovanou aplikací na koncových zařízeních vybírají zdroje rodiče, nebo si je děti mohou vybrat samy z nabídky pro děti: kvalitní filmy, audioknihy, dokumenty nebo vzrušující televizní show. Rodiče mají za všech okolností plnou kontrolu nad přehrávanými médii díky ovladači iDrive a kontrolnímu displeji. Na kontrolním displeji mohou sledovat přehrávaný program, vybírat nový obsah a přerušit přehrávání. Funkce Kids´Cockpit zobrazuje aktuální rychlost, odhadovaný čas dojezdu a podobné informace zobrazované na displeji přenosných přístrojů. Díky těmto funkcím ubíhá čas dětem rychleji.

Program je vybírán z široké databáze a dětem na zadních sedadlech se přehrává na iPadech, které jsou připevněny k opěrkám hlavy předních sedadel pomocí systému Travel & Comfort z nabídky Originálního příslušenství BMW. Je-li kanál myKidio zapnutý, v pozadí se neustále stahuje nový obsah, takže je na cestě vždy postaráno o dostatek zábavy.

Aplikace myKidio

Spustit ukázkové video

 • Požadavky/dostupnost

  Požadavky:

  • ConnectedDrive Services jako volitelná výbava

  Dostupnost:

  • Pouze ve spojení s navigačním systémem Professional
  • Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.