K VAŠIM SLUŽBÁM.

Remote Services.

Hledáte své auto na přeplněném parkovišti nákupního centra? Už nemusíte. Se službou Remote Services si toto nepříjemné hledání můžete ušetřit. Díky této službě můžete ovládat svůj vůz na dálku. A můžete toho udělat víc, než jen najít své auto na velkém parkovišti.

Read more

REMOTE SERVICES.

Součástí aplikace BMW Connected (zdarma v Apple App Store) jsou služby Remote Services, umožňující vzdálenou obsluhu různých funkcí v podobě například zamykání a odemykání vozu. S nalezením vozidla může pomoci vzdálená obsluha houkačky nebo bliknutí světlomety, případně zobrazení jeho polohy na mapě aplikace BMW Connected.

Podobně, jako je tomu na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive, má také aplikace přístup k informacím o aktuálním stavu vozu v podobě dojezdu či uzavření oken a dveří. Díky tomu má řidič k dispozici neustále informace o svém voze, i když je v daném okamžiku od něj vzdálený. Všechny tyto informace jsou na jednom místě a velmi přehledně uspořádané.

Pro používání služeb Remote Services je třeba je jednou jednoduše aktivovat na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive – na www.bmw-connecteddrive.cz.

VŠE POD KONTROLOU.

Když nemáte rádi škrábání ledu z čelního skla a dokážete ocenit, že v zimě nastoupíte do předem vyhřátého vozu, jistě si oblíbíte aplikaci BMW Remote. Prostřednictvím tlačítka „Aktivovat nyní“ můžete aktivovat inteligentní klimatizaci. V závislosti na vnější teplotě a teplotě uvnitř vašeho vozu se aktivuje buď nezávislé topení*, nebo nezávislá klimatizace**.

*Dostupné pouze pro modely BMW i a BMW iPerformance
** V závislosti na konkrétní modelové řadě a modelu. Některé vozy vyžadují pro funkčnost nezávislé klimatizace volitelnou výbavu automatické klimatizace.

 • Požadavky / detaily dostupnosti

  Požadavky:

  • ConnectedDrive Services jako speciální výbava
  • Před použitím je třeba služby Remote Services aktivovat v zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive (součástí aktivace je bezpečnostní otázka pro použití prostřednictvím telefonického centra)
  • BMW Connected lze zdarma stáhnout z App Store® a Google Play™.

   

  Dostupnost:

  • pouze v kombinaci s navigačním systémem Professional, navigačním sytémem Business a rádiem Professional
  • Aplikaci lze zdarma stáhnout z App Store společnosti Apple. Verze pro telefony s operačním systémem Android bude k dispozici brzy – funkce vzdálené obsluhy jsou nyní přístupné prostřednictvím aplikace BMW i Remote.