RYCHLEJI V CÍLI.

Real Time Traffic Information.

Posuňte se kupředu, místo toho, abyste stáli na místě. Přesné informace o aktuální dopravní situaci: s dopravními informacemi Real Time Traffic Information máte dopravu přímo před nosem. Dopravní špičky, práce na silnici, kolony – je jedno, jak hustá je doprava – vaše BMW zná nejrychlejší cestu a zajistí, že na místo určení dorazíte odpočatí. Svůj drahocenný čas si užívejte tam, kam vás táhne srdce – ať už je to s rodinou, přáteli nebo prostě na vašem oblíbeném místě.

Read more

VÁŠ OSOBNÍ DOPRAVNÍ SKAUT.

Služba Real Time Traffic Information (RTTI) neustále dodává aktuální dopravní informace s přesností na 100 m. Na dálnicích, rychlostních silnicích, okresních silnicích i ve městech. Systém dokáže spočítat i případné zpoždění a doporučit objízdnou trasu. Díky tomu jste neustále přesně informováni o aktuální dopravní situaci na plánované, stejně tak jako na alternativní trase. Na případné potíže tak můžete reagovat s předstihem.

Real Time Traffic Information.

Podívejte se na související video.

RYHLEJI V CÍLI.

Služa Real Time Traffic Information funguje takto. Data se získávají z mobilní sítě, z GPS dat vozových parků, aplikací cyhtrých telefonů a policejních hlášení. Vyhodnocení je tak přesné, že řidič získává přesné informace o aktuální dopravní situaci tak, jak se v průběhu času vyvíjí.

  • Požadavky/dostupnost

    Požadavky:
    ConnectedDrive jako speciální výbava

    Dostupnost:
    pouze v kombinaci s navigačním systémem Professional/Business. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.