V POHYBU. NA ELEKTŘINU.

Elektromobilita od BMW.

Radost z elektrické jízdy pro všechny silnice a všechny jízdní styly: To je elektromobilita od BMW. Díky technologii eDrive je zaručena udržitelná jízda s nízkým množstvím emisí. Společnost BMW nabízí vozidla s technologií plug-in hybrid i úplné elektromobily, které zaručují neomezené využívání výhod jízdy na elektřinu.

Read more

BMW eDRIVE.

BMW eDRIVE.

BMW eDrive je ztělesněním průkopnictví elektromobility. Spojení inovativních technologií BMW EfficientDynamics s výsledkem vizionářského konceptu jízdy na elektřinu. Kombinace maximální dynamiky a absolutní hospodárnosti. Inspirativní agilita – prakticky bez hluku a emisí. Zjistěte více o pohonu BMW eDrive a souboru pokročilých technologií pro zvláště udržitelnou radost z jízdy.

Read more

NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA. VÍCE RADOSTI Z JÍZDY.

To je BMW EfficientDynamics.

BMW řady 7 Plug-in Hybrid.

BMW řady 7 s technologií pohonu eDrive BMW EfficientDynamics je kombinací dojezdu a výkonu v motoru BMW TwinPower Turbo s hospodárností elektromotoru. Výsledkem je zásadní snížení spotřeby paliva i snížení množství emisí.

Spotřeba paliva, emise CO₂ a spotřeba elektrické energie BMW 740e*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 49
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 12,5
* BMW 740e bude k dispozici v roce 2016. Uvedené hodnoty představují předběžné technické údaje.

BMW řady 2 Active Tourer Plug-in Hybrid.

Díky kombinaci pohonu BMW eDrive motoru BMW TwinPower Turbo nabízí BMW 225xe Active Tourer zážitek z jízdy na elektřinu i neomezenou mobilitu. Tyto vlastnosti také dokonale doplňují všestrannost a živý charakter BMW řady 2 Active Tourer. Dokonalá souhra obou systémů pohonu dala vzniknout systému elektrického pohonu xDrive, který zajišťuje optimální trakci.

Spotřeba paliva, emise CO₂ a spotřeba elektrické energie BMW 225xe Active Tourer:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1 až 2
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 49 až 46
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9 až 11,8

BMW řady 3 Plug-in Hybrid.

To nejlepší z obou světů. BMW 330e je spojením inovativního konceptu BMW eDrive a sportovního ducha a elegance BMW řady 3 Sedan. Systém pohonu plug-in hybrid zaručuje díky jízdě bez emisí na krátké vzdálenosti vysoce hospodárnou jízdní dynamiku a šetrnost k životnímu prostředí. Vizionářský koncept pohonu je doplněním mimořádných standardů BMW řady 3 Sedan o špičkový prvek.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW 330e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1 až 1,9
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 49 až 44
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9 až 11,0

BMW X5 Plug-in Hybrid.

BMW X5 poskytuje nejvyšší míru komfortu, všestrannosti a přepychové radosti z jízdy. Díky technologii BMW eDrive disponuje inovativní BMW X5 xDrive40e iPerformance všemi přednostmi modelu BMW X5. Je to plug-in hybridní vůz, který dokazuje, že tato špičková dynamika, neomezená mobilita a jízda bez emisí jsou nepřekonatelnou kombinací.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW X5 xDrive40e iPerformance:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 3,4 až 3,3
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 78 až 77
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,4 až 15,3

BMW i3.

Plně elektrický pohon BMW i3 je synonymem udržitelné mobility bez emisí. Díky svému vizionářskému designu a použití inovativního systému eDrive nabízí nesrovnatelný zážitek z téměř bezhlučné jízdy. A již dnes mění představu automobilu zítřka.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW i3 BEV:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 0
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 12,9

BMW i8.

Nejprogresivnější sportovní vůz dneška. Nízká spotřeba paliva BMW i8 je výsledkem dokonalé synchronizace elektromotoru a spalovacího motoru, který se sám o sobě vyznačuje maximální hospodárností a dynamikou na vozovce.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW i8:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 49
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Hodnoty uvedené mimo závorky platí pro verze se standardně dodávanou převodovkou, hodnoty v hranatých závorkách patří danému modelu s na přání dodávaným typem převodovky (viz výbava na přání). Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat u všech BMW Autorizovaných dealerů nebo na adrese DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.

    Všechny motory splňují emisní normu EU6. Spotřeba paliva je určována normami v návaznosti na výsledky jízdního cyklu ECE (93/116/EC), který je tvořen přibližně z jedné třetiny jízdou ve městě a ze dvou třetin jízdou mimo město (na základě ujeté vzdálenosti). Kromě spotřeby paliva je v rámci tohoto cyklu měřena i hodnota vyprodukovaných emisí CO₂. Hodnoty spotřeby paliva jsou vypočítávány na základě dat získaných z testů vozidel ve standardní výbavě. Doplňková výbava (např. širší pneumatiky) může mít na úroveň spotřeby paliva významný vliv.
    Tyto specifikace se vztahují na vozidla na českém trhu. Popsané modely se mohou v podrobnostech lišit, a to v závislosti na doplňkové výbavě a zvoleném příslušenství, které není součástí standardní výbavy. Vzhledem ke specifikům jednotlivých trhů se může ukázková verze a stupeň její výbavy v jednotlivých zemích lišit od zde popsaného. Pro přesné informace se proto prosím obraťte na svého BMW Autorizovaného dealerů. Změny konstrukce a výbavy vyhrazeny. Chyby vyhrazeny. Specifická výbava pro daný trh zde není uvedena.