NATANKUJTE. ANIŽ BYSTE MUSELI OPUSTIT SVŮJ DOMOV.

Nabíjení doma.

NATANKUJTE. ANIŽ BYSTE MUSELI OPUSTIT SVŮJ DOMOV.Nabíjení doma.

Radost z elektrické jízdy začíná hned po zahájení nabíjení – u vaší domácí čerpací stanice. Své vozidlo můžete během několika hodin nabít pomocí standardního kabelu zapojeného do domácí zásuvky. Nebo pomocí zařízení BMW i Wallbox, jehož montáž vám rádi zprostředkuje. Seznamte se s možnostmi nabíjení 360° ELECTRIC ve vašem domově.

Více informací

BMW i WALLBOX INSTALAČNÍ SLUŽBA.

Instalační služba nabízená BMW i ochotně prohlédne váš dům a zjistí, zdali je možné BMW i Wallbox namontovat na zeď vašeho domu a připojit do vaší elektrické sítě. Kvalifikovaní elektrikáři od instalačního partnera BMW i se na základě vašeho požadavku postarají i o dodávku, instalaci a zapojení zařízení do provozu.

ZELENÁ ENERGIE.

Nabíjejte své BMW udržitelným způsobem – a s čistým svědomím. Ve spolupráci se společnosti Nano Green vám BMW Green Energy nabízí možnosti, jak získávat elektřinu z přírodních zdrojů.
 

  • Zelená energie

    Trvalá udržitelnost elektromobility je neoddělitelně spojena se zelenou energií. Protože v kombinaci se smlouvou na zelenou energii, jejímž prostřednictvím můžete své vozidlo nabíjet elektřinou vyrobenou z obnovitelných zdrojů, se elektromobilita stane 100% radostí z jízdy bez emisí.

Produktové portfolio zelené energie BMW sahá od nákupu energie z obnovitelných zdrojů od ekologických poskytovatelů až po získávání energie vlastními řešeními.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Hodnoty uvedené mimo závorky platí pro verze se standardně dodávanou převodovkou, hodnoty v hranatých závorkách patří danému modelu s na přání dodávaným typem převodovky (viz výbava na přání). Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat u všech autorizovaných prodejců BMW nebo na adrese DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.
Všechny motory splňují emisní normu EU6. Spotřeba paliva je určována normami v návaznosti na výsledky jízdního cyklu ECE (93/116/EC), který je tvořen přibližně z jedné třetiny jízdou ve městě a ze dvou třetin jízdou mimo město (na základě ujeté vzdálenosti). Kromě spotřeby paliva je v rámci tohoto cyklu měřena i hodnota vyprodukovaných emisí CO₂. Hodnoty spotřeby paliva jsou vypočítávány na základě dat získaných z testů vozidel ve standardní výbavě. Doplňková výbava (např. širší pneumatiky) může mít na úroveň spotřeby paliva významný vliv.
Tyto specifikace se vztahují na vozidla na českém trhu. Popsané modely se mohou v podrobnostech lišit, a to v závislosti na doplňkové výbavě a zvoleném příslušenství, které není součástí standardní výbavy. Vzhledem ke specifikům jednotlivých trhů se může ukázková verze a stupeň její výbavy v jednotlivých zemích lišit od zde popsaného. Pro přesné informace se proto prosím obraťte na svého autorizovaného prodejce BMW. Změny konstrukce a výbavy vyhrazeny. Chyby vyhrazeny. Specifická výbava pro daný trh zde není uvedena.

Více informací