NATANKUJTE. ANIŽ BYSTE MUSELI OPUSTIT SVŮJ DOMOV.

Nabíjení doma.

NATANKUJTE. ANIŽ BYSTE MUSELI OPUSTIT SVŮJ DOMOV.

Nabíjení doma.

NATANKUJTE. ANIŽ BYSTE MUSELI OPUSTIT SVŮJ DOMOV.Nabíjení doma.

Radost z elektrické jízdy začíná po zahájení nabíjení – u vaší domácí čerpací stanice. Své vozidlo můžete během několika hodin nabít pomocí standardního kabelu zapojeného do domácí zásuvky. Nebo pomocí zařízení BMW i Wallbox, jehož montáž vám rádi zprostředkuje. Seznamte se s možnostmi nabíjení 360° ELECTRIC ve vašem domově.

BMW i WALLBOX.

Pokud máte doma k dispozici vlastní parkovací stání, můžete svůj vůz BMW s eDrive snadno nabíjet pomocí nabíječky BMW i Wallbox. Tato nabíjecí stanice, kterou lze umístit na zeď domu nebo do garáže, umožňuje rychlejší nabití akumulátoru než pomocí standardního nabíjecího kabelu – proto může být „úplné nabití“ BMW 330e iPerformance Sedan otázkou necelých 2,5 hodiny.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW 330e iPerformance:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1 až 1,9
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 49 až 44
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9 až 11,0

WALLBOX PRO.

Wallbox Pro je vybaven barevným displejem s dotykovým ovládáním pro intuitivní obsluhu a možností používání několika uživatelských profilů. Wallbox Pro také umožňuje využívat k nabíjení vlastní elektřinu (např. s použitím fotovoltaických panelů) a lze jej snadno integrovat do místního elektrického rozvodu a systémů chytré domácnosti.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW i8:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 49
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,9

BMW i WALLBOX INSTALAČNÍ SLUŽBA.

Služba vám poskytne odborné poradenství a montáž nabíjecí stanice u vás doma nebo v garáži
Během poradenství zkontroluje odborně vyškolený pracovník možné přípojení Wallboxu. Po jeho motáži vám sdělí pokyny jak Wallbox používat. Bezpečný provoz je zajištěn prostřednictvím 24měsíční záruky.

ZELENÁ ENERGIE OD BMW.

Nabíjejte své BMW udržitelným způsobem – a s čistým svědomím. Ve spolupráci se společnosti Nano Green vám BMW Green Energy nabízí možnosti, jak získávat elektřinu z přírodních zdrojů.
 

  • Zelená energie

    Trvalá udržitelnost elektromobility je neoddělitelně spojena se zelenou energií. Protože v kombinaci se smlouvou na zelenou energii, jejímž prostřednictvím můžete své vozidlo nabíjet elektřinou vyrobenou z obnovitelných zdrojů, se elektromobilita stane 100% radostí z jízdy bez emisí.

Produktové portfolio zelené energie BMW sahá od nákupu energie z obnovitelných zdrojů od ekologických poskytovatelů až po získávání energie vlastními řešeními.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Hodnoty uvedené mimo závorky platí pro verze se standardně dodávanou převodovkou, hodnoty v hranatých závorkách patří danému modelu s na přání dodávaným typem převodovky (viz výbava na přání). Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat u všech autorizovaných prodejců BMW nebo na adrese DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.
Všechny motory splňují emisní normu EU6. Spotřeba paliva je určována normami v návaznosti na výsledky jízdního cyklu ECE (93/116/EC), který je tvořen přibližně z jedné třetiny jízdou ve městě a ze dvou třetin jízdou mimo město (na základě ujeté vzdálenosti). Kromě spotřeby paliva je v rámci tohoto cyklu měřena i hodnota vyprodukovaných emisí CO₂. Hodnoty spotřeby paliva jsou vypočítávány na základě dat získaných z testů vozidel ve standardní výbavě. Doplňková výbava (např. širší pneumatiky) může mít na úroveň spotřeby paliva významný vliv.
Tyto specifikace se vztahují na vozidla na českém trhu. Popsané modely se mohou v podrobnostech lišit, a to v závislosti na doplňkové výbavě a zvoleném příslušenství, které není součástí standardní výbavy. Vzhledem ke specifikům jednotlivých trhů se může ukázková verze a stupeň její výbavy v jednotlivých zemích lišit od zde popsaného. Pro přesné informace se proto prosím obraťte na svého autorizovaného prodejce BMW. Změny konstrukce a výbavy vyhrazeny. Chyby vyhrazeny. Specifická výbava pro daný trh zde není uvedena.