Hotel Savoy.

Legendární Hotel Savoy, Member of Asten Hotels postavený v roce 1881 Josefem Erlebachem, nabízí ubytování ve Špindlerově Mlýně v 38-mi moderních a stylově zařízených pokojích a apartmánech, včetně Apartmá Savoy a dalších rodinných pokojů s dvěma ložnicemi.
Savoy Hotel Špindlerův Mlýn má skvělou polohu v samém centru města, ideální pro rodinné procházky a necelých 800 metrů od všech hlavních sjezdovek.

 

Luxusní a intimní Savoy Spa by L’occitane je vedeno vůní dřeva a inspirováno Středomořím a jeho neopakovatelnou Art-de-Vivre - prosluněnou krajinou, úrodnými poli, bohatou kulturou a tradicemi. L'Occitane produkty přinášející účinnost i smyslový požitek využívají přírodní aktivní složky, které jsou ve většině případů organického původu.
Udělejte si čas pro sebe a vyzkoušejte naše různorodé treatmenty sestavené z nejlepších tradičních masáží z celého světa.

 

Hotel nabízí skutečné gourmet zážitky v restauraci Kogo Savoy s příjemnou terasou, jejíž jídelní lístek je pod taktovkou jednoho z nejlepších kuchařů v Čechách - Jova Saviče.
Můžete se těšit na MEDITERÁNSKOU kuchyni se silným akcentem ITÁLIE. Vinný lístek má více než 200 druhů vín především z Itálie ať už od velkých nebo menších vinařů.

 

U nás najdete vše, co si jen můžete přát pro Váš sportovní víkend či relaxační dny. Přímo na recepci si můžete půjčit Nordic Walking hole, posedět na terase či poležet na lehátkách. 

Zajistíme Vám horské túry s průvodcem, půjčení lyží, kola či koloběžky, hodiny lyžování s instruktorem, zakoupení ski passů a další sportovní aktivity jako rafting, sněžné skútry, čtyřkolky, přemostění, paintball a další. Samozřejmostí je úschovna kol a lyží.

 

Vespa a BMW jízda
Poznejte krásy Krkonoš a život ve Špindlerově Mlýně v novém stylu – buď za volantem BMW, výjimečně výkonného vozu s jedinečnou elegancí, nebo ze sedla skútru VESPA, legendární italské značky vyráběné od roku 1946. Zamiřte na Špindlerovku se svými přáteli nebo se vydejte na romantickou projížďku horskou přírodou. Vytvořte si originální zážitek!