BMW je oficiálním partnerem zimního střediska Pec pod Sněžkou.

Ski Pec a.s. v Peci pod Sněžkou patří mezi největší lyžařská střediska v České republice. Lyžařský areál je vzdálen 2 hodiny od hlavního města a je snadno dostupný autem, hromadnou dopravou či skibusem zdarma. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je toto zimní středisko ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace.


Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pod Sněžkou pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami a v letní sezoně pak horská turistika. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu výhledy - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou.


BMW je oficiálním partnerem Pece pod Sněžkou a symbolem této spolupráce je vystavení nejnovějšího modelu BMW pod sjezdovkou Javor, outdorová reklama na vybraných lyžařských vlecích, sjezdovkách, horské bobové dráze Relaxpark a dalších místech. BMW je také partnerem dětské lyžařské školy Happy Hill.


Pro návštěvníky Pece pod Sněžkou jsou každoročně připraveny testovací jízdy BMW pod novým názvem xDrive Experience. Desítky klientů mají možnost vyzkoušet vozy BMW při scénické jízdě a také na speciálně připravených rampách. Právě v Peci pod Sněžkou je možné tyto vozy otestovat v náročných horských sněhových podmínkách, které zima přináší.