BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Jedinečný design začíná na prázdném listu papíru.

Pro BMW byla vždy typická snaha o stavbu nejlepších automobilů. I tak ale platí, že žádné BMW není schopné vyjít vstříc přáním všech zákazníků. A ve výjimečných případech mají také kolekce BMW Individual své limity. BMW Individual Manufaktur byla založena proto, aby bylo možné realizovat všechna přání a stavět skutečně zakázkové automobily. Co se týká exteriéru, interiéru nebo použitých materiálů, můžete se stát designérem i inženýrem svého vlastního vozu. Jakmile vyjádříte svá přání a představy, specialisté z BMW Individual Manufaktur je s nepřekonatelnou precizností a řemeslnou kvalitou realizují. Jediným omezením jsou bezpečnostní standardy, stejně tak jako legislativní předpisy a charakter značky.

PROVEDENÍ EXTERIÉRU BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Je jen málo automobilových výrobců, kteří dokáží, podobně jako BMW, svými dramatickými tvary a dynamickým designem vytvořit napětí a vzrušení. Pro ty, kteří chtějí tento efekt dále rozvinout, jsou připraveny služby BMW Individual Manufaktur. Je možné vybrat oblíbenou barvu z virtuálně neomezené nabídky různých odstínů – od žluté Phoenix až po šedou Ash Grey.

PROVEDENÍ INTERIÉRU BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

PROVEDENÍ INTERIÉRU BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Individualita je základem svobody, kterou pro sebe požadujete. Nabídka BMW Individual Manufaktur v interiéru představuje znamenitý a decentní luxus, který ostatní nemusí ani postřehnout. Můžete si přizpůsobit celou řadu možností, které zahrnují výběr osobní barvy pro dosažení působivých dvoubarevných kompozic, individuální kontrastní prošití a dokonce jedinečné příslušenství sladěné s vybraným provedením kůže „Merino“. Prémiový dojem lze také ještě umocnit pomocí většího použití kůže v interiéru. Dále je možné umístit na opěrky hlavy nebo jiná místa pečetě či monogramy, vše na zakázkové úrovni prémiového zpracování BMW Individual Manufaktur.

DEKORAČNÍ LIŠTY, KTERÉ JSOU VYJÁDŘENÍM INDIVIDUALITY.

BMW Individual Manufaktur nabízí pro interiér vašeho BMW neomezené možnosti a dokonalé zpracování. Všechny možné moderní materiály v podobě karbonu, kovů nebo jiných speciálních možností procházejí v BMW Individual Manufaktur mnoha specifickými výrobními procesy s nedostižným perfekcionismem. Všechna jemná práce s dřevěnými intarziemi, vytváření monogramů a ornamentů jsou dílem zkušených expertů.

PROJEKTY BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

V posledních letech měla divize BMW Individual Manufaktur znovu dostatečnou možnost pochlubit se svými schopnostmi ve spolupráci s renomovanými značkami a ve výrobě limitovaných či zakázkových provedení. Výsledné projekty posílily hodnoty značky BMW a byly také důkazem nekompromisní snahy BMW Individual o estetický vzhled, kvalitu a exkluzivitu.

Model BMW Individual řady 7 Composition inspirovaný značkou Steinway & Sons

Jörg Schödel oslavil 25. výročí jako řidič vozů BMW M usednutím za volant vozu BMW M4 Coupé, které prošlo úpravou v BMW Individual Manufaktur. Na vozu použitý speciální BMW Individual metalický odstín „Macao Blue“ je toutéž barvou, kterou měl jeho první model M.

Model BMW Individual řady 7 Composition inspirovaný značkou Steinway & Sons

Interiér, v kterém bylo použito na přání zákazníka více kůže, je vyroben z prvotřídní jemné kůže Merino v dvojbarevné kombinaci „Black/Silverstone“. Individualizované prošití opěrek hlavy je dalším osobitým prvkem interiéru.

BMW M5 Nighthawk Edition

U příležitosti 30. výročí BMW M5 tento model posouvá výkon a exkluzivitu na zcela novou úroveň. Tento model, vyrobený v BMW Individual Manufaktur, je limitovanou edicí o 300 kusech v nápadném metalickém provedení „Frozen Dark Silver“.

BMW Individual Pearl Edition

Prahové lišty vozu s nápisem „30 Jahre M5“ jsou příslibem silného, nenapodobitelného jízdního zážitku.

BMW Individual Pearl Edition

Zadní lišta BMW řady 7 Sedan je opatřena „perlovým“ nápisem dokládajícím špičkové zpracování BMW Individual Manufaktur.

BMW Individual 760 Li Sterling

Speciální šedý metalický lak BMW Individual „Singapur Grey“ a stříbrné prvky, které byly pečlivě vyrobeny společností ROBBE & BERKING s použitím postupu „Martelé“, jsou důkazem výjimečnosti tohoto díla BMW Individual Manufaktur.

BMW Individual 760 Li Sterling

Kompletní čalounění z jemné kůže BMW Individual „Merino“ v provedení „Amaro Brown“ s kontrastním obšitím „Opal White“, vyšívané stříbrné symboly na opěrkách hlavy a obložení interiéru ze stříbra 925 jsou jen některými rysy modelu BMW Individual 760 Li Sterling, který byl vyroben ve spolupráci se společností ROBBE & BERKING.

VÁŠ KONTAKT NA BMW INDIVIDUAL.

Pro více informací o BMW Individual prosím kontaktujte svého BMW autorizovaného partnera. S radostí vám také odpovíme na všechny otázky a speciální přání, které můžete mít v souvislosti s BMW Individual Manufaktur. I v tomto případě prosím kontaktujte svého BMW autorizovaného partnera.