PŘEHLED MODELŮ.

Žádné dva životy nejsou stejné. Stejně jako vaše BMW Individual.

Zvolte si své vozidlo BMW a vybírejte z mnoha možností individuální výbavy BMW Individual, jejímž prostřednictvím můžete vyjádřit svou osobnost.

BMW ŘADY 3.

Vždy je co objevovat. BMW řady 3 bylo více než 40 let vedoucím modelem své třídy a v současné době je důkazem ještě větší vášně než kdy předtím. Prostřednictvím BMW Individual Collection můžete přidat rozměr exkluzivity. Řada zahrnuje rozsáhlé možnosti výbavy pro modely Sedan i Touring, jejichž prostřednictvím můžete vyjádřit svůj osobní styl.

BMW ŘADY 4.

Estetika v pohybu. Neodolatelná exkluzivita. To je to, co spojuje nové BMW řady 4 a BMW Individual. Elegantní prvky výbavy BMW Individual Collection jsou k dispozici pro všechny modely BMW řady 4 a umožňují vám sestavit si vozidlo stejně individuální, jako jsou vaše představy.

BMW ŘADY 5.

Výrazné, stylové, všestranné. BMW řady 5 dovádí tyto vlastnosti k dokonalosti a představuje skutečně výjimečné vozidlo. Možnosti výbavy, které jsou k dispozici v rámci BMW Individual Collection, představují ideální způsob dalšího zdokonalení jedinečného charakteru vozidla s výrazem vaší vlastní osobnosti.

BMW ŘADY 6.

Dokonalý projev absolutní dynamiky. BMW řady 6 a BMW Individual jsou navrženy tak, aby zapůsobily na vaše smysly. Možnosti výbavy, které jsou k dispozici v rámci BMW Individual Collection, uvádějí tuto ideu do praxe a dodávají vozům Coupé, Cabrio nebo Gran Coupé působivou eleganci.

BMW ŘADY 7.

Přítomnost bez vynucování pozornosti. BMW řady 7 dělá dojem – nejen svými detaily, ale také jako celek. Díky BMW Individual Collection se BMW řady 7 stává výrazem jedinečné elegance a vyjadřuje vaši osobní identitu. Rozsáhlá řada BMW Individual umožňuje vyplnit prakticky veškeré touhy

BMW X.

Průbojné na každém povrchu. BMW X. Povznášející pocit s pevným charakterem. Kolekce BMW Individual vám pomáhá vyjádřit ve vašem BMW X5 a BMW X6 opravdový charakter a nalézt skutečný luxus.

BMW M.

Dokonalost dynamiky. Výjimeční vždy oplývali mocnou fascinací. BMW Individual a uplatnění vašich osobních preferencí dodává této fascinující řadě jedinečný a exkluzivní nádech. BMW Individual Collection je k dispozici pro všechny modely BMW M. Není tedy prostor pro kompromisy.