BMW INDIVIDUAL.

Vyjádření osobitosti.

BMW INDIVIDUAL.

Vyjádření osobitosti.

BMW INDIVIDUAL.Vyjádření osobitosti.

Originál od Picassa, první počítač značky Apple, ručně vyrobený člun Riva Aquarama – díky své jedinečnosti se věci stávají událostmi. Řady BMW Individual Collection a BMW Individual Manufaktur vám umožní navrhnout si vlastní a jedinečné BMW. Vaše vozidlo se stane výrazem vašeho individuálního charakteru tak jako žádný jiný předmět.

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Čím se lidé od sebe liší? Jedinečností charakteru a vzhledu. Stejně jako BMW. Přesně to je důvod, proč existují kolekce BMW Individual, jež nabízejí širokou škálu produktů pro náročné zákazníky. K dispozici jsou dekorační lišty ze vzácných druhů dřev s dokonalou strukturou, které pocházejí z různých koutů světa. Nechybějí ani bezchybné a lákavě měkké kůže z nejlepších světových koželužen. Laky fascinující svými odlesky, hloubkou a speciálními efekty. Barevné odstíny, které jsou k dispozici, spíše než aby sledovaly trendy, samy je vytvářejí. Vše je završeno dokonalou kvalitou zpracování. Vznikne tak vaše BMW, které se stane součástí vaší osobnosti.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Co je motivací pro naši touhu po všem jedinečném? Samozřejmě naše osobní sny a ambice. Touha vytvořit ideální prostředí, které je odrazem našich přání. To je důvodem, proč vznikla řada BMW Individual Manufaktur. Ať dáváte přednost jedinečné barevné kombinaci, exkluzivním materiálům nebo vybavení na míru – podstatou BMW Individual Manufaktur je dokonalé zpracování, které plní našim zákazníkům i ta nejextravagantnější přání, a utváří BMW, jež je obrazem vaší individuální osobnosti

Aplikace BMW Individual pro iPad.

Jak se dotknout něčeho, co zatím existuje jen v představách? Tak nesnadný je Váš úkol, když chcete řídit vůz BMW, který odráží Vaši osobnost a má přesně to, po čem toužíte. Pomocí nové, interaktivní aplikace BMW Individual můžete na svém tabletu nebo chytrém telefonu vyzkoušet nespočet kombinací materiálů a dalších doplňků, které nabízí kolekce BMW Individual. Inovativní provedení aplikace Vám umožní dát Vaším snům jasnou a realistickou podobu.

APLIKACE ROZŠÍŘENÉ REALITY PRO BMW INDIVIDUAL ŘADY 7.

Nové BMW řady 7 ztělesňuje zcela nový ideál dokonalosti. Upravili jsme každý jeho detail, abychom dosáhli dokonalé harmonie výkonu, pohodlí a estetiky vozu, která odráží esenci soudobé elegance. K dokonalosti tak chybí jen krůček: zbývá vůz přizpůsobit Vaší jedinečné osobnosti výběrem exkluzivních barevných palet a materiálů kolekce BMW Individual. Aplikace rozšířené reality pro výbavu BMW Individual je perfektním zdrojem inspirace. Poskytuje Vám svobodu si kdykoliv a kdekoliv navrhnout vlastní BMW řady 7 – navíc také zobrazí detaily vozu v životní velikosti

PŘEHLED MODELŮ BMW INDIVIDUAL.

Proč není na trhu pouze jedno BMW, které by vyhovovalo každému? Protože naše očekávání toho, co činí vozidlo jedinečným, jsou stejně odlišná jako naše individuální potřeby. A s velkým množstvím modelů mohou řady BMW Individual Collection a Manufaktur nabídnout správné vozidlo všem typům osobností. Kromě toho představují také dokonalý základ pro další individualizaci. To vše počínaje BMW řady 3 Sedan až po BMW M6 Gran Coupé.