ZROZEN K DIVOKOSTI.

Nové BMW Concept Z4.

ZROZEN K DIVOKOSTI.

Nové BMW Concept Z4.

ZROZEN K DIVOKOSTI.Nové BMW Concept Z4.

Bezmezná svoboda spojená s nespoutanou radostí z jízdy: zcela nové BMW Concept Z4 boří zavedené a představuje novou dimenzi otevřenosti. Roadster stvořený pro jízdu, s designem, z nějž z každého úhlu pohledu vyzařuje síla a sportovnost. Roadster, který nezná hranice a v němž každá další cesta předznamenává výlet do světa neomezené radosti.

Read more

UKAŽ SVOU BARVU.

V případě tohoto roadsteru nezbylo žádné místo pro konvenční řešení. Zcela nové BMW Concept Z4 opouští status quo a pozdvihuje radost z jízdy na komplexní přístup k životu. Barva karoserie Energetic Orange zvýrazňuje každou svalnatou křivku a dodává jí výrazný efekt – roadster se díky tomu stává centrem pozornosti všude, kde se objeví. Už při prvním setkání jsou díky nízké přídi a přikrčenému profilu jasně patrné sportovní ambice i zřetelná touha okamžitě vyrazit vpřed. Automobil vytváří spolu se silnicí jednu bytost, která je okamžitě připravena k průzkumu nových tras. Vždy s jediným cílem: přinášet čirou radost z jízdy.

„BMW Concept Z4: toto je absolutní svoboda na čtyřech kolech.“
Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design.

SVOBODA NA KOLECH.

Zcela nové BMW Concept Z4 vypadá otevřeně nezkrotně. Roadster se silným charakterem, který vyniká vyzývavým exteriérem a sebevědomým přístupem. Každý jeho detail demonstruje sílu a touhu po svobodě. Velké nasávací otvory v přídi a jasně tvarované vývody vzduchu na kapotě se dožadují rychlosti a proudění vzduchu. To samé si přejí i nízko umístěné ledvinky masky chladiče s originální voštinovou strukturou středních částí, podtrhující exkluzivní sportovní charakter tohoto roadsteru. Takové je zcela nové BMW Concept Z4 – představuje nezávislost v její nejčistší formě.

NASTUPTE.

V interiéru zcela nového BMW Concept Z4 se minimalismus prolíná s výstředností. Nic není navíc, nic neruší. Právě naopak: všechno je zaměřeno na řidiče a ryzí zážitek z jízdy. Sportovní sedadla v jedinečném dvoubarevném provedení tyto aspirace ještě podtrhují: zatímco řidičovo sedadlo čalouněné hladkou černou kůží vyzařuje sportovnost, oranžová kůže Nubuck na sedadle spolujezdce vyjadřuje radost z toho být vezen. Obě kožené varianty jsou dokonale sladěné s chromovými doplňky v celém interiéru. Ve spojení s otevřeným designem bez oken vzniká dynamický, ničím neomezený smysl pro prostor, který otevírá pohled na to nejdůležitější: silnici a nové horizonty.

„BMW Concept Z4 ukazuje nový designový styl BMW, a to v každém detailu a z každého úhlu pohledu.“
Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design.

VYRAŽTE ZA HRANICE VŠEDNOSTI.

VYRAŽTE ZA HRANICE VŠEDNOSTI.