NEJSILNĚJŠÍ PÍSMENO SVĚTA.

BMW M

BMW M GmbH: Pro individualisty.

NEJSILNĚJŠÍ PÍSMENO SVĚTA.

BMW M GmbH: Pro individualisty.

Motorsport jako vášeň. Radost z jízdy jako mise. Dokonalost jako hnací síla. A vždy s jedním cílem v mysli: vytvořit automobily, které mají potenciál stát se legendou. Nic menšího neakceptujeme.

NEJSILNĚJŠÍ PÍSMENO SVĚTA.BMW M GmbH: Pro individualisty.

Motorsport jako vášeň. Radost z jízdy jako mise. Dokonalost jako hnací síla. A vždy s jedním cílem v mysli: vytvořit automobily, které mají potenciál stát se legendou. Nic menšího neakceptujeme.

Read more
BMW M

M AUTOMOBILY: POZNEJTE VÁŠEŇ.

Zrozeni na závodní trati, doma na každé silnici – to je krédo M Automobilů. Jsou poháněné motorsportem, disponují bohatou výbavou a vždy jsou připravené s lehkostí nabídnout nejvyšší standardy agility, dynamiky a výkonnosti. Výkonné motory a expresivní design ve spojení s prvotřídní funkčností jasně ukazují, kolik nadšení a vášně je v každém jednotlivém voze.

BMW INDIVIDUAL.

Již to, že dokážete definovat, co pro vás znamená luxus, je samotným luxusem. Exkluzivní výbava z kolekce BMW Individual umožní navrhnout BMW přesně podle vašich představ. Kombinace fascinujících barev karoserie, nejkvalitnější kůže, vzácného dřeva a další vzrušující doplňky individualizují vaše BMW a podnítí všechny vaše smysly. Posuňte se na další úroveň a postavte si svůj vysněný a jedinečný vůz. Můžete si být jisti nepřekonatelným stylem a dokonalým zpracováním. BMW Individual Manufaktur splní všechna vaše přání, vytvoří zcela unikátní automobil pro individuální radost z jízdy, který v maximální možné míře vyjádří vaši osobnost.

M VÝBAVA & PAKETY: SKVĚLE NAKOMBINOVANÉ.

M výbava & Pakety obsahují různé komponenty, které se vzájemně skvěle doplňují – od podvozku, přes design či kola z lehkých slitin po motory.

BMW DRIVING EXPERIENCE: NADŠENÍ, KTERÉ ZA SEBOU NECHÁVÁ STOPU.

Prožijte nové zážitky bez omezení dopravními předpisy. Poznejte hranice fyzikálních zákonů v extrémních jízdních situacích a naučte se techniky bezpečné jízdy. Na unikátních tratích můžete poznat ducha klasických automobilových závodů. K tomu všemu nabízíme různé druhy jízdních tréninků, v nichž se v hojné míře využívají M Automobily. V krátkosti: BMW Driving Experience.

AUTOMOBILY BMW M PERFORMANCE: POWERED BY M.

Automobily BMW M Performance jsou produkty, v nichž se zrcadlí nadšení pro výkon a dynamiku. Jsou navržené s láskou k detailům a využívají zkušenosti inženýrů BMW M. Výsledkem jsou automobily s neobyčejně sportovním charakterem a jedinečnou kombinací dynamiky, komfortu a každodenní použitelnosti. Příslušenství BMW M Performance přináší závodění do ulic. Inovativní vylepšené komponenty, které nesou exkluzivní označení “Powered by M” jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s BMW M GmbH. Jsou ideálním základem, díky kterému uděláte Vaše BMW ještě více sportovní.

BMW M V MOTOGP.

Dlouhodobé a úspěšné partnerství: od roku 1999 je BMW M „Oficiálním vozem MotoGP“, a také silným a spolehlivým partnerem šampionátu MotoGP organizovaného společností Dorna Sports. Hlavním bodem partnerství je poskytnutí Safety Carů a také dalších automobilů pro vozový park organizátora. V této sezoně bude tvořit vozový park pět automobilů BMW M a M Performance, jejichž vrcholným typem je BMW M4 Coupé v pozici Safety Caru. V posledních letech BMW M GmbH zintenzivnilo své aktivity v rámci MotoGP. Od roku 2003 se například vyhlašuje speciální cena BMW M Award pro nejlepšího jezdce v kvalifikacích. Nezapomenutelný víkend zažijí hosté programu BMW M MotoGP Experience. Budou moci vstoupit za oponu celého šampionátu, který je vrcholnou disciplínou závodů motocyklů, garážemi je provede někdejší mistr světa Loris Capirossi a součástí programu bude i taxi jízda v aktuálním Safety Caru od BMW M. To je jen několik aktivit BMW M v MotoGP. Detailní informace o kooperaci s MotoGP jsou k dispozici na následujícím linku.