ŘADA VOZŮ BMW M PERFORMANCE. INTENZIVNÍ RADOST Z JÍZDY.

Vytříbený design, zdokonalený motor a maximální jízdní dynamika.

V rámci exkluzivní nabídky BMW M GmbH jsou automobily BMW M Performance spojením toho nejlepšího z jednotlivých řad a dynamických genů BMW M. Tím vytvářejí svoji vlastní třídu. Nekompromisní kombinace sportovního charakteru, každodenní použitelnosti a komfortu je sladěna v každém voze BMW M Performance, od kompaktního BMW M140i a univerzálních modelů X až po jedinečné BMW M760Li xDrive, a přináší intenzivní radost z jízdy.

Více informací
ŘADA VOZŮ BMW M PERFORMANCE. INTENZIVNÍ RADOST Z JÍZDY.Vytříbený design, zdokonalený motor a maximální jízdní dynamika.

  Hodnoty pro 5dveřové BMW M140i
  Kombinovaná spotřeba paliva: 7,8 až 7,1 l/100 km
  Kombinované emise CO2: 179 až 163 g/km

  Hodnoty pro 3dveřové BMW M140i
  Kombinovaná spotřeba paliva: 7,8 až 7,1 l/100 km
  Kombinované emise CO2: 179 až 163 g/km

  Hodnoty BMW M760Li xDrive
  Kombinovaná spotřeba paliva: 12,6* l/100 km
  Kombinované emise CO2: 299* g/km

  * Tyto hodnoty jsou pouze předběžné a nebyly dosud potvrzeny.

  Více informací

  TŘÍDA SAMA PRO SEBE.

  M Performance je dokonalým propojením ryzí sportovnosti, prvotřídní výkonnosti a jedinečného komfortu. Výsledkem je to, že automobily M Performance přinášejí nekompromisní sportovní jízdní zážitek plný adrenalinu, inspirovaný divizí BMW M. Prožijte fascinaci M Performance v následujícím filmu. Jakmile vás jednou chytne, už vás nepustí.

  Více informací

  DESIGN AUTOMOBILŮ BMW M PERFORMANCE.

  Automobily BMW M Performance obsahují v rámci standardní výbavy M sportovní paket. Ten kromě M sportovního podvozku zahrnuje také M aerodynamický paket, který obsahuje zvětšené nasávací otvory v předním nárazníku, jež napomáhají chlazení motoru, a také zadní difuzor v kontrastní barvě. Automobily BMW M Performance ale nabízejí mnohem více. V exteriéru a interiéru je použita široká řada prvků, které je odlišují od příslušných modelových řad. Z vizuálního a technického hlediska zastávají roli vozů, jež jsou vhodné pro každodenní používání se zaručenou dávkou adrenalinu, a vyplňují tak mezeru mezi špičkovými modely jednotlivých řad a vysoce výkonnými automobily BMW M GmbH.

  STYLOVÉ A SPORTOVNÍ. EXKLUZIVNÍ DETAILY.

  Designové prvky v přední části.

  Nezaměnitelně propracovaný design vozů BMW M Performance včetně volitelných prvků v doplňkových barvách na předním nárazníku.
  Více informací

  Maska chladiče v charakteristické barvě.

  Pozornost okamžitě upoutají vybrané části masky chladiče v jedinečném provedení s charakteristickou barvou. U BMW M760Li xDrive tato barva zvýrazňuje mřížku chladiče ve tvaru ledvinek, BMW M550i xDrive ji používá na rámečku masky, zatímco u BMW X4 M40i se nachází na lamelách masky chladiče.
  Více informací

  Exkluzivní kola z lehkých slitin.

  Vybrané automobily BMW M Performance jsou vybaveny koly v exkluzivním provedení s charakteristickou barvou. Speciálně vyvinutá kola M Performance vynikající svými rozměry a jsou největší, jimiž může být daná řada vybavena.
  Více informací

  Logo M na boku.

  M logo v provedení Dark Chrome nebo Cerium Grey, podle modelu, představuje elegantní způsob zdůraznění, že se jedná o automobil BMW M Performance.
  Více informací

  Kryty vnějších zpětných zrcátek v charakteristické barvě.

  Oblé kryty vnějších zrcátek mají povrchovou úpravu v provedení Ferric Grey nebo Cerium Grey, v závislosti na modelu. Jejich aerodynamický design neklade proudění vzduchu téměř žádný odpor.
  Více informací

  Koncovky výfuku na obou stranách.

  Automobily BMW M Performance jsou jasně rozpoznatelné díky svým koncovkám výfuku na obou stranách, které byly navrženy vždy speciálně pro daný model. Výsledkem je záď vozu podtrhující vysoký výkon.
  Více informací

  Označení modelu na zádi vozidla.

  Specifické označení modelu v charakteristické barvě s integrovaným písmenem „M“ na zádi podtrhuje těsný vztah automobilů BMW M Performance a modelů BMW M.
  Více informací

  Prahové lišty s označením modelu.

  V automobilech BMW M Performance jsou řidič a spolujezdec přivítáni prahovými lištami, které nesou označení modelu. U BMW M760Li xDrive je však tento pozdrav navržen obzvláště stylově: označení modelu je nahrazeno exkluzivním symbolem „V12“.
  Více informací

  Označení modelu v kokpitu.

  Přístrojová deska s označením modelu je pouhým předkrmem radosti z jízdy v autosalonu. V zobrazeném BMW M760Li xDrive doplňuje tento prvek BMW M Performance exkluzivní rychloměr se stupnicí až do 330 km/h.
  Více informací

  Hodnoty BMW M550i xDrive Sedan
  Kombinovaná spotřeba paliva: 9,2 až 8,9 * l/100 km
  Kombinované emise CO2: 209 až 204* g/km

  * Tyto hodnoty jsou pouze předběžné a nebyly dosud potvrzeny.

  Více informací

  MOTORY AUTOMOBILŮ BMW M PERFORMANCE.

  Automobily BMW M Performance jsou vybaveny nejvýkonnějšími motory příslušných modelových řad. Každý z nich představuje dokonalý prodejní argument svého modelu. Jako jediné přinášejí do BMW řady 1 a řady 2 šestiválec. Osm válců a působivá hodnota zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 4,0 s dělají z BMW M550i xDrive skutečně výjimečného sportovce*. BMW X5 M50d a BMW X6 M50d nabízejí dostatečnou dynamiku zejména díky třístupňovému přeplňování. Hliníkový blok motoru u X4 M40i je z výroby osazen klikovým hřídelem z kované oceli a součástmi z vysoce výkonného motoru aktuálních modelů BMW M3 a M4. Jediný zážehový dvanáctiválcový motor o výkonu 610 k je vyhrazen pro M760Li xDrive. Jde o velmi působivé hnací jednotky, jejichž charakter je dále umocněn vzrušujícím emotivním zvukem.
   

  *Hodnoty jsou předběžné a zatím nebyly potvrzeny.

  Hodnoty BMW X5 M50d
  Kombinovaná spotřeba paliva: 6,6 l/100 km
  Kombinované emise CO2: 173 g/km

  Hodnoty BMW X6 M50d
  Kombinovaná spotřeba paliva: 6,6 l/100 km
  Kombinované emise CO2: 174 g/km

  Více informací

  JÍZDNÍ DYNAMIKA AUTOMOBILŮ BMW M PERFORMANCE.

  Jedinečná jízdní dynamika a bohatá každodenní využitelnost – automobily BMW M Performance spojují zdánlivé protiklady a poskytují nekompromisní zážitek z jízdy. Rozsáhlé znalosti a inovativní duch BMW M GmbH přecházejí přímo do vývoje a odráží se v působivé jízdní přesnosti. Pro přizpůsobení charakteru jednotlivých vozidel, byly charakteristiky jízdní dynamiky vozů BMW M Performance pečlivě sestaveny s důrazem na sportovní výkon. Výsledek je možné měřit podle počtu úsměvů v zatáčkách.

  • Větší trakce: BMW xDrive
  • Sportovní naladění: Podvozek
  • Přesné ovládání: Řízení
  • Ryzí výkon: Pneumatiky a brzdy

  BMW M PERFORMANCE DÍLY.

  I když použili odborníci z BMW M GmbH plně integrovaný koncept zaměřený na zvláště dynamická vozidla, u vozů BMW M Performance jsou díly BMW M Performance dostupné samostatně pro širokou řadu modelů BMW a BMW M v kategoriích aerodynamika, hnací soustava, kokpit a podvozek. Od obzvláště působivého zvuku až po zvýšení výkonu, s každou jednotlivou volbou příslušenství dáváte najevo výraz sportovní radosti z jízdy.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

   Údaje pro spotřebu paliva, emise CO2 a spotřebu elektrické energie závisí na vybraném rozměru kol a pneumatik. Spotřeba paliva je stanovena na základě evropského jízdního cyklu (ECE).

   Jízdní dosah závisí na mnoha faktorech, zejména na: osobním chování řidiče, zvolené trase, povětrnostních podmínkách, používání topení/chlazení a temperování.

   Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních automobilů lze najít ve „Směrnici pro spotřebu paliva a emise CO2 u nových osobních automobilů“, která je k bezplatně dispozici na všech prodejnách a ve společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo nebo u všech BMW Autorizovaných dealerů.