BMW

JEDEME ZNOVU NA PLNÝ PLYN.

Těšíme se na Vaši návštěvu ve znovuotevřených prodejnách BMW.

Po náročných týdnech se vracíme zpět do showroomů, abychom Vám nadále poskytovali 100 % BMW servis. Naši zaměstnanci pro Vás budou osobně k dispozici, ať už si jdete pro radu, prohlédnout naše nejnovější modely nebo zažít testovací jízdu. Nadále však samozřejmě platí všechna hygienická a procesní opatření na ochranu zákazníků i zaměstnanců. Více informací naleznete u jednotlivých autorizovaných dealerů, na našem Zákaznickém servise 296 330 555 (zakaznicky.servis.cz@bmw.com) nebo v následujících bodech.

Více informací
 • Otevírací doba

  Prodejny autorizovaných dealerů BMW jsou již plně otevřené. Využít tak můžete jak servisní služby, tak znovu také prezentační showroom. Najděte si svého nejbližšího autorizovaného partnera BMW a ověřte si otevírací dobu na jeho webových stránkách.

 • Nabídka nového nebo ojetého BMW

  Navštivte naše prodejny, kde Vám zkušení profesionálové rádi pomohou s výběrem toho správného vozu. Pokud však nadále preferujete pohodlí domova, i tak pro Vás máme řešení. Připravili jsme nově online přehled nových skladových vozů, které jsou ihned k odběru.

 • Testovací jízda

  Nejlepší je zažít radost z jízdy přímo ve Vámi vybraném voze, proto prodejny BMW znovu spouští i testovací jízdy. Přijďte se svézt k nám do showroomu nebo se objednejte online. Nadále platí, že dodržujeme všechna hygienická opatření včetně dezinfekce vozů.

 • Prezentace vozu

  V showroomu na Vás čekají zkušení prodejci, kteří Vám vybraný vůz představí a ukáží v plné kráse přímo na místě. Pokud ale preferujete online prohlídku z domova, máme pro Vás řešení. Naši obchodní poradci jsou vám k dispozici ve vzdáleném režimu. Vybraný model vám osobně představí prostřednictvím Smart Video Communication, tedy ve video prezentaci, ve které uvidíte vůz detailně jak z exteriéru, tak také uvnitř, s podrobným komentářem prodejce. Domluvte si prezentaci přímo s Vaším dealerem BMW.

 • BMW Servis

  Všechny naše autorizované servisy jsou nejen otevřené, ale i připravené nabídnout Vám maximálně bezpečné převzetí i servis Vašeho vozu.

  • Servisní prohlídku si objednejte na internetových stránkách svého BMW Servisního partnera nebo v aplikaci BMW Connected
  • Domluvte se na individuálních možnostech předání vozu na servis, případně možností objednání pick-up a drop-off servisu, kdy zaměstnanec servisu sám vyzvedne vůz na Vámi určeném místě a po provedení servisu jej přiveze zpět
  • I nadále můžete přijet do kteréhokoliv autorizovaného servisu osobně, předat vůz technikovi a domluvit s ním všechny podrobnosti na místě.
  • Domluvte se na využití služby BMW Smart Video Communication, díky které uvidíte, jaká údržba byla provedena, případně jaké jsou další doporučené práce. Ty jednoduše schválíte kliknutím u videa nebo kontaktujete svého servisního poradce pro více podrobností.
  • Váš vůz bude před předáním zpět důkladně umyt a vydezinfikován.
 • Balíčky BMW Repair Inclusive a BMW Service Inclusive

  S ohledem na vyhlášení nouzového stavu ze strany Vlády ČR a s ním spojená omezení volného pohybu jsme si vědomi, že tato omezení mohou mít negativní dopad na naše zákazníky, jejichž vozidlo má během této doby předepsanou servisní údržbu nebo vyžaduje záruční opravu. Jelikož je pro nás spokojenost našich zákazníků maximální prioritou, rozhodli jsme se všem vozidlům, kterým končí platnost standardní záruky, sjednané prodloužené záruky (BMW Repair Inclusive) nebo servisního balíčku (BMW Service Inclusive/BMW Service Inclusive+) v období od 16.3. 2020 do 30.5. 2020 (včetně), automaticky prodloužit jejich platnost do 31.5. 2020. Kilometrová omezení všech balíčků zůstávají beze změny.