BMW CONNECTED.

Dokonalé propojení řidiče a vozu.

BMW NÁVOD K OBSLUZE.

BMW know-how vždy po ruce.

BMW VIZE.

Poznejte BMW Next 100 z první ruky.

BMW CONNECTED.

Dokonalé propojení řidiče a vozu.

BMW NÁVOD K OBSLUZE.

BMW know-how vždy po ruce.

BMW VIZE.

Poznejte BMW Next 100 z první ruky.

BMW KATALOGY & NÁVODY K POUŽITÍ.

Vždy aktuální: objevte zábavné aplikace BMW, které vás zavedou do světa BMW a přenesou klíčové informace o vašem BMW přímo do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

SLUŽBY MOBILITY & SDÍLENÍ VOZIDEL.

Maximální mobilita: propojte se s vaším BMW nebo si své každodenní cestování zjednodušte chytrými službami sdílení vozidel od BMW. Aplikace z oblasti Služeb mobility & Sdílení vozidel nabízejí inteligentní řešení pro vaše maximální pohodlí.

BMW M & MOTORSPORT.

Radost z jízdy lze změřit: tyto aplikace jsou nepostradatelným nástrojem pro každého sportovně zaměřeného řidiče. Prostřednictvím chytrého telefonu, chytrých hodinek nebo tabletu můžete analyzovat jízdní styl a výkony, sdílet výsledky měření s přáteli a krůček po krůčku zdokonalovat své umění na silnici.

DEALER, SLUŽBY & VÝBAVA.

Dokonalé propojení s vaším BMW. Aplikace o dealerech, servisech a výbavě poskytnou komplexní informace a servisní podporu, kdykoliv bude potřeba. Široké možnosti nastavení vašeho vozu můžete pohodlně ovládat také prostřednictvím chytrého telefonu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

LIFESTYLE & GADGETS.

Hledáte neustále nějaké fascinující vychytávky, chcete se dozvědět více o nejnovějších produktech z nabídky BMW Lifestyle nebo chcete číst zábavné články o značce BMW? Pokud ano, pak jsou tyto aplikace pro vás to pravé. 

VELETRHY & VÝSTAVY.

Ať už jste na místě fyzicky, nebo v pohodlné vzdálenosti, tyto aplikace vás dostanou ještě blíž. Využijte exkluzivních informací o výstavách a veletrzích a ponořte se do vzrušujícího světa BMW.

VZDĚLÁNÍ.

Chcete si rozšířit své znalosti? Pak prostě využijte vzdělávacích aplikací od BMW Group. Nejrůznější interaktivní aplikace vám umožní prozkoumat vzrušující tematické oblasti a současně načerpat nové znalosti.

VIRTUÁLNÍ & ROZŠÍŘENÁ REALITA.

Téměř na dotek: seznamte se s našimi aplikacemi z oblasti virtuální a rozšířené reality a díky těmto vzrušujícím technologiím si vychutnejte zcela nový pohled na svět BMW.

FINANČNÍ SLUŽBY

Hledáte dokonalé finanční řešení pro vaše BMW, které vám přitom nechá prostor pro vaše další přání? BMW Financial Services nabízejí na míru připravená řešení leasingu, úvěru a pojištění – a to individuálně nastavené podle vašich potřeb a rozpočtu. Díky připraveným aplikacím si můžete zvolit své osobní nastavení a již od počátku díky tomu zasáhnout do příprav vaší na míru postavené nabídky.

  • Více informací