Člověk je fascinován světem ConnectedDrive.

BMW CONNECTED DRIVE.

Ve spojení s celým světem.

Co pro vás může BMW udělat? Dopravit vás včas na místo určení? Zodpovědět všechny vaše otázky? Nebo vás po celou dobu bavit? Digitální služby BMW ConnectedDrive nabízejí velké množství užitečných funkcí. S inteligencí a inovací sobě vlastní vám ulehčují život a každou cestu změní v unikátní zážitek.

Více informací
BMW CONNECTED DRIVE.Ve spojení s celým světem.
Žena jednoucí v BMW v noci

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Nyní mluvíme.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Nyní mluvíme.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT – MOŽNOSTI.

Žena jedoucí v BMW využívající funkce Car Expert

Car Expert.

S BMW Inteligentním asistentem nezůstane žádná otázka nezodpovězena. Tato služba vám poskytne pomoc jako profesionální expert na automobily. Ať už potřebujete o svém BMW vědět cokoliv a s čímkoliv potřebujete pomoci, je tu pro vás. Můžete se tímto způsobem o svém voze naučit mnohem víc. Navíc ví také vše o celkovém stavu vašeho vozu a jeho servisních potřebách.

Více informací
Žena jedoucí v BMW využívající funkci My Assistant

My Assistant.

Unikátní vlastností asistentu BMW Intelligent Personal Assistant je porozumění vašim potřebám a zajištění nejlepší možné pomoci za každé situace. Vše je velmi rychlé. Stačí třeba říci pouze: „Hej BMW. Jedeme domů!“ a vůz najde nejlepší cestu domů. Nebo „Hej BMW, mám hlad!“ a vozidlo snadno doporučí restauraci s nejlepším hodnocením. Hlasem můžete také zapnout vyhřívání sedadla nebo rychle najít vaši oblíbenou hudbu.

Více informací
Žena jednoucí v BMW v noci

Přirozená interakce.

Inteligentní osobní asistent – prostě začněte mluvit. To je pravá duše vašeho BMW, připravená pomoci vám v každém okamžiku. Pro začátek komunikace s asistentem nemusíte mačkat tlačítko nebo čekat na potvrzovací tón. Prostě začněte mluvit normální hlasitostí a bez pauz. Například: „Hej BMW. Kdo jsi?“ Nebo chcete dát svému asistentu jiné jméno? „Hej BMW. Změň si aktivační slovo.“

Více informací
Dvě ženy v BMW využívají funkce In-Car Experiences

In-Car Experiences.

Vaše BMW se o vás postará. Posílí vás, když se cítíte unaveni, zajistí relaxaci po stresu plném dni a interiér dokonale přizpůsobí vaší náladě. Funkce In-Car Experiences obsahující programy péče a zábavy zajistí, že se ve vašem voze bude cítit nejlépe, jak je to možné.

Více informací
Žena drží v rukách globus BMW ConnectedDrive

FUNKCE BMW CONNECTED DRIVE.

FUNKCE BMW CONNECTED DRIVE.

OSOBNÍ ASISTENT.

Vždy v nejlepší společnosti.

Ať jste kdekoliv, plánujete cokoliv, potřebujete cokoliv: výjimečné služby BMW ConnectedDrive vám poskytnou nejlepší pomoc před každou cestou a během každé jízdy. Možná, že hledáte tu nejlepší italskou restauraci ve městě nebo o víkendu otevřenou lékárnu? Služby jako Concierge Service jsou k dispozici stiskem jediného tlačítka a pomohou vám se všemi vašimi potřebami a požadavky. A díky aplikaci My BMW* můžete plánovat další cestu pohodlně z domova a mít také vzdálený přístup k důležitým funkcím vašeho BMW.

Více informací
Žena řídící BMW v noci

BMW Inteligentní osobní asistent.

„Hej, BMW. Kdo jsi?“ Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW chovalo jako váš osobní asistent? Pomocí BMW Inteligentního asistentu můžete se svým vozem komunikovat novým a jednoduchým způsobem. Zná vás, aby se zlepšoval, učí se vaše zvyky, a pomáhá v každé situaci. Dokáže vám vysvětlit všechno o vašem voze a pomoci vám ho lépe poznat. Můžete mu dokonce přiřadit vlastní aktivační slovo.

Více informací
Concierge Services: zaměstnanec BMW sedí za stolem a na hlavě má sluchátka

Služba Concierge Service.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy odlétá mé letadlo a kde je nejlepší restaurace ve městě? Služba Concierge Service vám pomůže na vašich cestách a poradí s jakýmkoliv přáním stiskem jediného tlačítka – individuální, osobní a rychlé. Ať jste kdekoliv, ať potřebujete cokoliv.

Více informací
Muž v BMW a žena mimo BMW používají na chytrém telefonu aplikaci My BMW.

Aplikace My BMW.

Aplikace My BMW vás propojuje s vaším BMW. Slouží pro přímé spojení s vaším vozem, i když v něm nesedíte. Naplánujte si další cestu, zkontrolujte stav svého BMW, domluvte si termín návštěvy servisu nebo využijte některou z mnoha funkcí vzdálené obsluhy. To vše pohodlně z vašeho chytrého telefonu.

Více informací
Muž a žena sedící na pohovce používají na svých chytrých telefonech služby vzdálené obsluhy Remote Services.

Služby Remote Services.

Zamkl jsem dveře svého vozu a kde přesně je zaparkovaný? Služby Remote Services vám pomocí aplikace My BMW umožní vzdálený přístup k vašemu vozu. Odkudkoliv lze na dálku pomocí chytrého telefonu aktivovat ventilaci vašeho BMW.

Více informací

MÁ CESTA.

Učiní každou cestu unikátní.

Každá cesta je jiná, ale i tak si můžete být vždy jisti, že do svého cíle dojedete pohodlně a včas. Díky službám Connected Navigation, jako jsou dopravní informace v reálném čase Real Time Traffic Information, máte k dispozici aktuální dopravní informace a do svého cíle tak dojedete snadněji a rychleji. A bez stresu, protože asistent hledání parkovacích míst vám pomůže najít volné místo pro zaparkování. Služby Connected Charging zase zajistí nejlepší a nejefektivnější využití elektrického dojezdu vašeho elektrického nebo plug-in hybridního BMW a kdykoliv je to potřeba, pomohou nalézt vhodnou nabíjecí stanici.

Více informací
Žena používající navigaci Connected na chytrém telefonu.

Connected Navigation.

Connected Navigation poskytuje vynikající zážitek z navigování od plánování trasy a její přípravy, přes samotnou cestu až po parkování a nabíjení. Naším cílem je učinit vaši cestu z bodu A do bodu B ještě pohodlnější a osobnější. Chceme vás ohromit a vzbudit ve vás na vaší cestě důvěru – na všech komunikačních bodech, kdykoliv a kdekoliv nás budete potřebovat.

Více informací
Muž používající asistent Parking Place Assistant na displeji BMW

Parking Place Assistant.

Snažíte se najít parkovací místo v blízkosti cíle vaší cesty? S asistentem Parking Place Assistant je to snadné. Asistent vyhledává podle vašeho výběru volná místa k parkování ve velkých parkovacích domech nebo na ulici a najde pro vás tu nejlepší trasu s nejvyšší pravděpodobností volného parkovacího místa. Můžete také za parkování bezhotovostně zaplatit pomocí služby ParkNow.

Asistent Parking Place Assistant je součástí neustále se vyvíjejícího připojeného navigačního systému Connected Navigation.

Více informací
BMW zajíždí na parkovací místo pomocí funkce ParkNow.

ParkNow.

Přinášíme budoucnost parkování tam, kam patří: do auta. ParkNow se stává vaším praktickým společníkem a nabízí vám všechny funkce přímo v navigačním systému – s aplikací ParkNow vždy plně synchronizované. Od této chvíle můžete zaparkovat bez hotovosti, bez parkovacího lístku a v klidu, ať už na ulici nebo ve vícepodlažním parkovacím domě. Jakmile se ocitnete v místě, kde se za parkování platí, váš navigační systém vás o této skutečnosti informuje a celý proces parkování můžete přes navigační systém spravovat.

Platba přes „ParkNow“ je součástí neustále se vyvíjejícího připojeného navigačního systému Connected Navigation.

Více informací
Muž používá dopravní informace Real Time Traffic Information na displeji BMW

Real Time Traffic Information.

Uvízli jste v dopravní špičce nebo marníte drahocenný čas vaší dovolené ve stresu plných dopravních zácpách? Těmto situacím se lze snadno vyhnout s funkcí dopravních informací v reálném čase Real Time Traffic Information. Dopravní informace RTTI sledují aktuální dopravní situaci téměř v reálném čase, v dostatečném předstihu navrhují alternativní trasy a navedou vás do cíle tak rychle, jak je to jen možné.

Více informací
Dva muži používají funkci správy oblíbených míst

Spravovat vaše oblíbené lokality.

Chcete jet se svým BMW do své oblíbené kavárny nebo posilovny? Pomocí chytrého telefonu můžete do navigačního systému svého BMW poslat osobní kontakty. Vaše nové oblíbené cíle, které si uložíte v aplikaci My BMW, budou později k dispozici také v navigačním systému vozu.

Více informací
Žena doma na svém chytrém telefonu používá funkci sdílení míst z jiných aplikací

Sdílet polohu z jiných aplikací.

Používáte svoji oblíbenou mapovou aplikaci, jako třeba Google Maps nebo Apple Maps, a chcete z nich poslat nějakou adresu do svého BMW? I toto aplikace My BMW dokáže. Adresy z mapových aplikací podporujících sdílení lze přenést do aplikace My BMW a z ní je podle potřeby poslat do vašeho vozu.

Více informací
Muž a žena sedív obývacím pokoji a používají funkcí Send to Car na chytrém telefonu

Zasílání cílů do vozu.

Kam pojedeme teď? Cíle svých cest můžete vyhledávat pomocí aplikace My BMW a následně si je poslat přímo do navigačního systému vašeho BMW. Jakmile se posadíte do vozu a připojíte svůj telefon prostřednictvím Bluetooth, můžete zapnout navádění k danému cíli stiskem jediného tlačítka.

Více informací
Aktualizace map: Městská dálnice a velké město v noci

Aktualizace map.

BMW je prvním výrobcem automobilů nabízejícím tři různé způsoby aktualizace navigačních podkladů: kompletní USB aktualizace map přes prodejce nebo obchod ConnectedDrive Store a automatickou aktualizaci prostřednictvím zabudované SIM karty, a to až čtyřikrát za rok (pro předvolené země). Automatická aktualizace s sebou nenese žádné licenční poplatky ani náklady na přenos.

Více informací

MŮJ VŮZ.

Protože vaše BMW je víc než jen automobil.

Ve svém BMW se můžete plně koncentrovat na svou cestu, protože o všechno ostatní je postaráno. Digitální klíč Digital Key ve vašem chytrém telefonu vám umožní snadný přístup do vašeho vozidla, zatímco funkce Dálková aktualizace softwaru zajišťuje, že software ve vašem BMW je vždy aktuální a vy si můžete ušetřit cestu k prodejci. A pokud by došlo k jakékoliv nehodě, tísňové volání E-Call vám automaticky zavolá pomoc a předá záchranným složkám všechny důležité informace o vozidle a cestujících.

Více informací
Muž jede v BMW a používá funkci Caring Car

Caring Car.

Ve vašem BMW se můžete plně koncentrovat na vaši cestu, protože o všechno ostatní je postaráno. Digitální klíč Digital Key ve vašem chytrém telefonu vám umožní snadný přístup do vašeho vozidla, zatímco funkce Dálkové aktualizace softwaru „vzduchem“ zajišťuje, že software ve vašem BMW je vždy aktuální a vy si můžete ušetřit cestu k prodejci. A pokud by došlo k jakékoliv nehodě, tísňové volání E-Call vám automaticky zavolá pomoc a předá záchranným složkám všechny důležité informace o vozidle a cestujících.

Více informací
Muž sedí na zadním sedadle a používá službu Experience Modes na svém telefonu

Experience Modes.

Máte raději nenápadný luxus, nebo si raději užíváte soukromí? Se třemi režimy Experience Modes – Executive, Expressive, Private a Well-Being – zaujmete své smysly dokonale přizpůsobeným vnitřním prostorem, který ladí s vaší náladou.

Více informací
Automatizace zvyklostí na displeji v BMW

Automatizace zvyklostí.

Chcete v zimě aktivovat vyhřívání sedadla na třetí stupeň? Funkce automatizace zvyklostí umožňuje nastavit pravidla pro používání různých funkcí, automobil se je poté naučí a bude je aktivovat automaticky. Tímto způsobem si můžete užívat jízdu, zatímco BMW se stará o příjemné prostředí uvnitř. Další automatizované funkce budou přibývat postupně.

Více informací
Digital key.

Digital key.

Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K používání vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey.

Více informací
Remote Software Upgrade muž sedí v BMW a používá kontrolní displej

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby mělo vaše BMW nejnovější verzi software? S aktualizacemi Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy jako nové. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti návštěvy vašeho servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány na dálku, stejně jako v chytrém telefonu.

Více informací
Muž používající Wi-Fi Hotspot v BMW

Wi-Fi Hotspot.

Účastněte se konferenčních hovorů na tabletu nebo sledujte nejnovější díl vašeho oblíbeného seriálu na svém telefonu. Wi-Fi Hotspot je způsob, jak se pomocí SIM karty instalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je k dispozici). Vy a vaši cestující můžete využívat připojení až na deseti zařízeních.

Více informací
Tlačítko Inteligentního tísňového volání na strope v BMW

BMW Emergency call.

Pokud dojde k nehodě, je nezbytně nutné jednat rychle. Inteligentní tísňové volání vám zavolá pomoc, a pokud by došlo na nejhorší, může dokonce zachránit životy. Kontaktujte speciálně vyškolené agenty telefonického centra, kteří vám a vašim cestujícím nabídnou podporu do chvíle, než dorazí záchranné složky. Přímo jim také odešle důležité informace.

Více informací
BMW CarData: Městská dálnice a velké město v noci

BMW CarData.

S BMW CarData máte přístup ke klíčovým datům vašeho BMW kdykoliv chcete a v případě potřeby je sdílet s třetími stranami. Vy sami rozhodujete, komu svá data svěříte. To vám umožňuje mít kdykoliv kontrolu nad telematickými daty a využívat sdílení dat se třetími stranami s cílem používat na míru připravené balíčky služeb, které dříve nebyly dostupné.

Více informací
Žena sedí před jejím BMW a používá Asistenční služba & asistence v případě poruchy

Asistenční služba & Asistence v případě poruchy.

S aplikací My BMW máte pomoc na cestách na dosah ruky. V případě poruchy aplikace BMW přenese Asistenční službě po svolení vaši lokaci a další informace o vozidle důležité pro přípravu na zásah. Tímto způsobem se vám bez starostí dostane nejrychlejší pomoci.

Více informací

MŮJ ŽIVOT.

Není třeba nic obětovat. Můžete mít vše.

Proč dělat na cestách kompromisy? I ve vašem BMW využívejte digitální služby. Účastněte se mítinků Skype for Business, diktujte e-maily či pracujte se svým kalendářem. S funkcí integrace chytrých telefonů, jejíž součástí jsou Apple CarPlay® a Android Auto™, máte během cest přístup ke klíčovým funkcím vašeho chytrého telefonu, a pokud hledáte více zábavy, služba Connected Music s více než 30 miliony skladeb od služeb Deezer nebo Napster vám na cestách nabídne tu nejlepší hudbu.

Více informací

Control my Home.

Funkce Control My Home umožňuje při jízdě zkontrolovat, že je světlo v obývacím pokoji rozsvícené, hraje vaše oblíbená skladba a topení je nastaveno na správnou teplotu. Používání funkce Connected Onboard je snadným způsobem, jak obsluhovat domácí funkce připojené k systému SmartThings, který je naším partnerem.

Více informací
Android Auto zobrazené na displeji v BMW

Android Auto.

Android Auto™ je bezpečný a snadný způsob využívání funkcí chytrého telefonu s operačním systémem Android během jízdy. Bezdrátové propojení přinese všechny oblíbené aplikace pro mapy, média či komunikaci přímo na displej vašeho BMW. Během jízdy lze také zadávat příkazy Google Assistant bez toho, abyste se přestali soustředit na řízení.
Google, Android, Android Auto, Google Maps a další jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Více informací
Integrace Amazon Alexa ve voze žena řídící BMW

Integrace Amazon Alexa ve voze

„Alexo*, přidej do nákupu čaj.“ „Alexo, zahraj mi písničku od Pink.“ Se integrací Amazon Alexa ve voze je používání hlasové asistentky ve vašem voze snadné, stejně jako jste zvyklí z vašeho domu. Odpovědi Alexy jsou zobrazeny na kontrolním displeji vozidla ve formě vizuální zpětné vazby.

Více informací
Online kniha jízd zobrazená na BMW displeji

Online kniha jízd.

BMW online kniha jízd ukládá a dokumentuje každou vaši cestu. Knihu jízd najdete ve voze a na vašem zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive Customer Portal. Všechny parametry jízdy jsou zadány přímo ve vozidle pomocí ovladače iDrive. Pro každou jízdu se automaticky zaznamenává počáteční a cílová poloha (GPS), datum a ujeté kilometry. Pro daňový úřad lze připravit certifikovanou zprávu, která obsahuje veškeré potřebné informace.

Více informací

VŽDY AKTUÁLNÍ.

BMW Software Update

BMW Software Update přes USB.

Operační systémy chytrých telefonů, hudebních přehrávačů a tabletů se neustále vyvíjí. Funkce vzdálené aktualizace BMW Software Update proto udrží vaše BMW na úrovni doby s možností využívání vašich nových aplikací. Proto můžete svá mobilní zařízení používat ve voze, jak budete chtít.

*Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi vozy BMW od modelového roku 2014, které jsou vybavené volitelnou výbavou ConnectedDrive Services, a odpovídajícími typy chytrých telefonů. Dostupnost a funkčnost aplikace My BMW závisí na konkrétním trhu.

Více informací