PROPOJTE SVÉ MOBILNÍ SVĚTY.

Funkce BMW Connected.

S aplikací BMW Connected se chytrý telefon stane součástí vašeho vozu. BMW Connected se stejně jako váš osobní asistent neustále učí novým věcem a díky tomu vám umožní, abyste se více soustředili na radost z jízdy. Život dokáže být občas velmi snadný.

Více informací
PROPOJTE SVÉ MOBILNÍ SVĚTY.Funkce BMW Connected.

STÁHNOUT BMW CONNECTED.

Aplikace BMW Connected je připravena pro operační systémy iOS a Android. Aplikace je k dispozici zde:

Více informací

BMW CONNECTED SEND TO CAR.

BMW Connected zaznamenává poslední nebo často vyhledávané cíle uživatele a následně umožňuje k těmto cílům rychlý přístup. Adresy z mnoha různých aplikací lze prostřednictvím BMW Connected jediným kliknutím sdílet a odesílat do navigačního systému vozidla.

JE ČAS VYRAZIT.

Aplikace BMW Connected prostřednistvím telefonu iPhone a hodinkami Apple Watch informuje uživatele, kdy je potřeba vyjet, aby do cíle dorazili včas. Systém pro výpočet doby odjezdu využívá dopravní informace v reálném čase a informaci o poloze vozu.

NAVIGACE AŽ KE DVEŘÍM.

Díky navigaci až ke dveřím, která je součástí aplikace BMW Connected, dorazíte na své schůzky bez stresu a na čas. Po zaparkování vozu telefon iPhone nebo hodinky Apple Watch navedou uživatele pěšky od zaparkovaného vozu přímo na danou adresu.

EFEKTIVNÍ SPRÁVA ČASU.

Aplikace BMW Connected zaznamenává nejčastěji používané trasy uživatele a nabízí je pro budoucí použití jako „zapamatované cíle“. Pokud například osobní profil řidiče zjistí, že jsou jako časté cíle využívány domovská a pracovní adresa, které jsou vázány na opakované zadávání cílů v navigačním systému, budou automaticky v obvyklý čas navrhovány a to i v případě, že tyto údaje nebyly dříve výslovně zadávány jako cíle

REMOTE SERVICES.

Součástí aplikace BMW Connected (zdarma v Apple App Store) jsou služby Remote Services, umožňující vzdálenou obsluhu různých funkcí v podobě například zamykání a odemykání vozu. S nalezením vozidla může pomoci vzdálená obsluha houkačky nebo bliknutí světlomety, případně zobrazení jeho polohy na mapě aplikace BMW Connected.
Podobně, jako je tomu na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive, má také aplikace přístup k informacím o aktuálním stavu vozu v podobě dojezdu či uzavření oken a dveří. Díky tomu má řidič k dispozici neustále informace o svém voze, i když je v daném okamžiku od něj vzdálený. Všechny tyto informace jsou na jednom místě a velmi přehledně uspořádané.
Pro používání služeb Remote Services je třeba je jednou jednoduše aktivovat na zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive – na www.bmw-connecteddrive.cz.