BMW CONNECTEDDRIVE.

Ve spojení s celým světem.

BMW CONNECTEDDRIVE.

Ve spojení s celým světem.

BMW ConnectedDrive.Ve spojení s celým světem.

Buďte svobodní a dělejte to, co chcete. S Digitálními službami od BMW ConnectedDrive jste ve spojení se vším, co považujete za důležité. Asistenční služby BMW ConnectedDrive nabízejí ještě větší komfort – takže se můžete soustředit jen na to podstatné. Také si můžete svobodně vybrat: průvodce na cestách, bavič nebo strážný anděl – vy se rozhodnete, kdo bude vaším společníkem na cestách.

Read more

BMW CONNECTED.

Aplikace BMW Connected je vaším osobním asistentem, který se stará o vaše každodenní cestování a pomáhá řidiči, aby do cílů svých cest dojel na čas a bez stresu. Důležité informace, jako je například doporučení optimálního času odjezdu, se prostřednistvím telefonu iPhone nebo také hodinek Apple Watch bezdrátově přenášejí do vozu.

Read more

DOKONALÉ PROPOJENÍ.

Organizace diáře, návštěva neznámého města nebo příprava na další výlet – to všechno jsou situace každodenního života, které zjednoduší aplikace BMW Connected.
Read more

Vždy o krok napřed.

Váš osobní asistent na cestách.

BMW CONNECTED DRIVE DIGITAL SERVICES.

Co pro vás může BMW udělat? Dopravit vás včas na místo určení? Zodpovědět všechny vaše otázky? Nebo vás po celou dobu bavit? Služby a aplikace BMW ConnectedDrive nabízejí velké množství užitečných funkcí. S inteligencí a inovací sobě vlastní vám ulehčují život a každou cestu změní v unikátní zážitek.

Read more

CO NÁS SPOJUJE.

BMW ConnectedDrive – technologický balíček plný služeb a aplikací, který vás úzce spojí s okolním světem. Díky němu jsou všechny úkoly lehčí a snadněji proveditelné a vy máte více času na opravdu důležité věci: na rodinu, přátele a volný čas. Zažijte mnoho aspektů BMW ConnectedDrive.

BMW ConnectedDrive

Buďte volní a dělejte to, co chcete. Každý den. Přesvědčte se.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW CONNECTED DRIVE.

Při svých cestách se můžete stoprocentně spolehnout na asistenční systémy řidiče. Díky nim je vaše BMW ještě chytřejší. Užívejte si více bezpečí a viditelnosti jak ve dne, tak i v noci – a dokonce i při parkování. S BMW ConnectedDrive po vašem boku jste v těch nejlepších rukou.

Read more

UDRŽUJE ODSTUP, TAKŽE VY MŮŽETE BÝT V KLIDU

Aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop & Go.
Read more

VŽDY VÍ, JAKÁ BUDE DALŠÍ ZATÁČKA

BMW Head-Up displej.
Read more

SEBEJISTÉ PARKOVÁNÍ

Parkovací asistent.
Read more

AUTOMATICKÉ ŘÍZENÍ.

Vaše BMW převezme řízení, brzdění, zrychlování zatímco Vy si užíváte pohled do okolní krajiny. Nereálné, nebo již brzy skutečností? Podívejte se na film a zjistěte co všechno je možné už dnes.