ZAČNĚTE.

Služby ConnectedDrive.

Klíčem do světa BMW ConnectedDrive je speciální výbava z portfolia služeb BMW ConnectedDrive Services. Nabízí velké množství inteligentních služeb a aplikací, které vám na cestách poskytnou informace a zábavu. Umožňují spojení se vším, co je pro vás důležité. Můžete si také objednat další služby a aplikace BMW ConnectedDrive, jako je služba Concierge Services (osobní asistent), Internet nebo dopravní informace Real Time Traffic Information.*

 

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

Více informací

BUDOUCNOST S NEOMEZENÝMI MOŽNOSTMI.

Se speciálním vybavením ConnectedDrive Services získáte nepřeberné množství doprovodných služeb a aplikací. Vyzkoušejte si každý den novou funkci: vydejte se na objevnou cestu, získejte tipy na cesty, vezměte si s sebou do svého vozidla kancelář nebo si ve svém BMW užívejte zábavu. Všechny vyjmenované možnosti jsou součástí ConnectedDrive Services a jsou vám k dispozici. Ponořte se do světa BMW ConnectedDrive.

Služby ConnectedDrive.

Podívejte se na související video.

HLEDAT. NAJÍT. PROZKOUMAT.

Se službou Google surfujte na internetu také ve svém BMW. S BMW Online najděte nejlepší restaurace ve městě. A s pomocí My Info/Send To Car si s sebou do auta vezměte nejdůležitější adresy, telefonní čísla nebo zprávy. S ConnectedDrive Services je možné všechno. Buďte neustále zásobováni nejnovějšími informacemi a na každé cestě prožijte nové zážitky.


 • My Info / Send to Car

  Přeneste svá osobní data do svého BMW s funkcí My Info přes portál Můj BMW ConnectedDrive. Používáte při plánování cest Google mapy? Pak si výsledky hledání jednoduše pošlete přes internet s funkcí Send To Car přímo do své navigace. A poté se už můžete plně soustředit jen na silnici.

CESTUJTE VE VĚTŠÍM POHODLÍ, DOJEĎTE UVOLNĚNĚJŠÍ.

Cestování je víc než jen snaha dostat se na místo určení – udějte si z každé cesty zážitek. Chcete se o své cestě nebo destinaci dozvědět více informací? Vaše BMW zná nejatraktivnější místa, umí vám říct, jaké bude počasí, a zná všechny dopravní značky na cestě. Speciální výbava ConnectedDrive Services nabízí perfektní funkce pro cestování a navigaci.


 • BMW Routes

  Ať už hledáte horský průsmyk nebo cestu dolů na pobřeží – trasu si můžete najít přímo ve svém BMW. Vaše navigace se stane osobním cestovním průvodcem a ukáže vám ta nejzajímavější místa, obohacená o užitečné informace. Případně si můžete svou cestu sestavit na počítači a pomocí portálu BMW Routes ji přenést do vozu.

 • Požadavky/dostupnost

  Požadavek:

  • Zvláštní výbava ConnectedDrive Services


  Dostupnost:

  • Pouze ve spojení s navigačním systémem Professional
  • Tato služba je k dispozici pouze v Evropě
  • Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

VAŠE MOBILNÍ KANCELÁŘ.

BMW ConnectedDrive přináší kancelář do vašeho vozu. Pohodlně se usaďte a udělejte si kancelář přímo ve svém voze. S BMW ConnectedDrive můžete přijímat, číst e-maily a odpovídat na ně, diktovat (*není dostupné v českém jazyce) a odesílat poznámky nebo zprávy či synchronizovat data s vozidlem. A co dalšího se ve světě událo? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přes audio systém vám přečte nejnovější zprávy – to vše je součástí funkcí ConnectedDrive Services.

 

 • Diktování zpráv

  Kancelář, ať jste kdekoliv. Během cesty jednoduše diktujte e-maily a textové zprávy. Díky nové funkci diktování zpráv a rozpoznávání řeči Nuance® jsou vyřknuté zprávy převedeny na text. A vy se během cesty můžete soustředit na to podstatné – především na řízení. *Tato funkce není dostupná v českém jazyce.

CONNECTED LIVING.

Ke spojení vašeho domova si můžete vybrat některou z následujících dvou aplikací:

HUDBA & ZÁBAVA.

Na cestách toho můžete ve svém BMW hodně zažít. A jelikož ten správný hudební doprovod promění každou cestu v dobrodružství, existují aplikace, které umějí zahrát v každé situaci tu nejvhodnější písničku. Takže nyní, ať už jedete do práce nebo na nákupy či na dovolenou, si můžete sestavit vlastní rádiovou stanici, vybírat z velkého množství předčítaných knih (pouze v cizím jazyce) nebo pouštět vlastní hudbu – přímo ve vašem BMW se speciální výbavou ConnectedDrive Services.


 • Dostupnost
  • Služby ConnectedDrive Services jsou dostupné pouze ve spojení s navigačním systémem Professional, navigačním systémem Business nebo rádiem Professional
  • Zde uvedený rozsah výrobků není zcela k dispozici ve všech zemích a pro všechny modely BMW.
  • Může se lišit v závislosti na trhu a opěračním systému

PROFILY ŘIDIČŮ

Pozice sedadla, nastavení teploty, nastavení asistenčních systémů řidiče, vaše oblíbené rádiové stanice a všechna vaše kontaktní data: usednete-li za volant BMW, které neřídíte každý den, chcete se v něm ihned cítit jako doma. S funkcí profilů řidičů jde o velmi jednoduchou záležitost. USB zdířka, ukrytá v přihrádce před spolujezdcem, umožňuje stahovat a ukládat všechna vaše osobní data a nastavení na USB disk a později je znovu přehrát do jiného BMW. Vytvořit prostředí, na jaké jste zvyklí, zabere jen několik málo okamžiků. Vaše osobní nastavení – kdekoliv a kdykoliv budete chtít.