Muž jede s BMW a má na kontrolním displeji navigaci BMW Maps

BMW MAPS.

BMW Maps pomocí chytrých služeb, jako je Connected Navigation, Connected Parking a Connected Charging, usnadňuje váš každodenní život na cestách.

BMW Maps – dokonalý společník na každé cestě. Díky široké nabídce služeb bude cestování s vaším BMW pohodlnější a dokonale přizpůsobené vašim potřebám. Chytrá navigace Connected Navigation s mimořádně intuitivním ovládáním přináší funkce daleko přesahující ostatní moderní navigační systémy. Patří mezi ně například zadávaní cílů pomocí fulltextového vyhledávání, jak jste zvyklí u internetových prohlížečů. Dynamický cloudový výpočet trasu okamžitě přizpůsobí jakýmkoliv změnám v dopravní situaci a poskytne přesnou předpověď času příjezdu. Funkce Connected Parking v cíli cesty ušetří únavné hledání parkovacího místa a spolehlivě vás navede k volnému parkovacímu místu v okolí. Systém doporučuje volná místa na velkých parkovištích nebo na ulici. V mnoha případech lze poplatky za parkování zaplatit bezhotovostně pomocí služby PARK NOW. Když jedete v elektrickém nebo plug-in hybridním BMW, můžete navigaci nechat, aby vás pomocí funkce vyhledávání bodů zájmu na vaší cestě neomylně navedla k nejbližším veřejným nabíjecím stanicím. Před příjezdem obdržíte informace o jejich dostupnosti a nabíjecích proudech.

Více informací
BMW MAPS.BMW Maps pomocí chytrých služeb, jako je Connected Navigation, Connected Parking a Connected Charging, usnadňuje váš každodenní život na cestách.
  Žena používá BMW Maps Connected Navigation na chytrém telefonu

  BMW MAPS – CONNECTED NAVIGATION.

  Ovládání jako u navigace v chytrém telefonu, ovšem s komfortem typickým pro BMW: BMW Maps – Connected Navigation vás navede do cíle s vysokou přesností, extrémně rychlým výpočtem a se zvážením jakýchkoliv změn v dopravní situaci. A když neznáte přesnou adresu, najdete ji pomocí klíčových slov nebo fulltextovým vyhledáváním, stejně jako jste zvyklí v navigačních aplikacích v chytrých telefonech. Dynamický cloudový výpočet trasy se vyznačuje vysokou rychlostí a neustálým přizpůsobováním doporučené trasy aktuální situaci. Trasa se vypočítává dopředu, to znamená, že do odhadovaného času příjezdu se zahrnuje odhadovaná budoucí hustota dopravy v průběhu celé trasy. Komplexní dopravní informace jsou nyní k dispozici také pro menší silnice. Díky tomu systém přesněji navrhne nejrychlejší trasu, a také mimořádně přesně vypočítá odhadovaný čas příjezdu do cíle.

  Přehled výhod:

  • Intuitivní ovládání, jak jste zvyklí na svém chytrém telefonu
  • Možné je zadání cíle pomocí fulltextového vyhledávání
  • Dynamický cloudový výpočet trasy
  • Rychlý přepočet trasy v případě změny dopravních podmínek
  • Přesný výpočet předpokládané doby příjezdu
  • Vždy aktuální mapové podklady zásluhou aktualizace map
  • Real Time Traffic Information
  • Aktualizace map
  BMW Maps Connected Parking BMW řady 6 Gran Turismo bílé

  BMW MAPS – CONNECTED PARKING.

  Dorazili jste do cíle, ale nemůžete najít parkovací místo? S BMW Maps – Connected Parking je tato nepříjemnost minulostí. Tato funkce v rámci navádění k cíli proaktivně navrhuje nejlepší možnosti parkování v bezprostřední blízkosti vašeho cíle. Můžete si vybrat, zda chcete parkovat ve vícepodlažních garážích nebo na ulicích. Když zvolíte garáže, systém vám ukáže ty nejlepší a nejbližší u cíle vaší cesty. Pokud zvolíte místo na ulici, bude doporučena trasa do vašeho cíle kolem míst s největší pravděpodobností volného parkovacího místa v blízkosti vašeho cíle. Kromě toho svou cestu již zahájíte dobře informováni, protože vaše BMW vám poskytne obecné informace o parkovací situaci ve zvoleném cíli. Všechny tyto možnosti se zobrazí na kontrolním displeji ve voze. Do navigační mapy budou přidány parkovací možnosti s volnými místy a zvýrazněny budou ulice, kde je vysoká pravděpodobnost nalezení volného parkovacího místa. V navigačním systému se také zobrazí nedávno uvolněná parkovací místa.

  Přehled výhod:

  • Není třeba hledat parkování
  • Navigace na volné parkovací místo poblíž vašeho cíle
  • Zobrazuje také volná místa v parkovacích domech
  • Doporučuje trasu s nejpravděpodobnějšími volnými parkovacími místy
  • Obecné informace o dostupnosti parkovacích míst v cíli
  BMW Maps Connected Charging zobrazení elektrického dojezdu na kontrolním displeji

  BMW MAPS – CONNECTED CHARGING.

  BMW Maps – Connected Charging poskytuje řadu praktických služeb, díky nimž bude jízda ve vašem elektrickém nebo plug-in hybridním BMW ještě pohodlnější. Patří mezi ně plánovač výletů s doporučenými nabíjecími zastávkami na trase a také asistent Park & Charge ukazující volná parkovací místa s možností nabíjení poblíž vašeho cíle. U každé nabíjecí stanice jsou uvedeny podrobnosti o adrese, otevírací době a nabíjecím výkonu. Kromě toho u každé stanice najdete tipy na zajímavé způsoby, jak vyplnit dobu čekání. Obzvláště chytré: funkce eRoute* automaticky započítá zastávky na nabíjení, pokud vaše trasa překročí celkový dojezd vozu. Praktický je také filtr pro rychlonabíjecí stanice nebo praktický ukazatel dojezdu, který zobrazuje dojezd vašeho BMW jako kruh na mapě.

  * Dostupné pro modely BMW i od modelu BMW iX3.

  Přehled výhod:

  • Plánování tras včetně zastávek pro nabíjení
  • Dostupná parkovací místa s nabíjecími stanicemi poblíž vašeho cíle
  • Informace o nabíjecích stanicích
  • Návrhy zajímavých míst v blízkosti nabíjecí stanice
  • Filtrovat rychlonabíjecí stanice
  Navigace BMW Maps, video jak na to

  Získejte v našem videu více informací o BMW Maps a jejich navigačních funkcích včetně vyhledávání cílů a navádění k nim.

  POŽADAVKY BMW MAPS.

  BMW Maps s Connected Navigation, Connected Parking a Connected Charging je součást volitelného paketu Connected Professional (6C3/6C4) a funguje pouze ve spojení s výbavou Live Cockpit Plus (6U2) nebo Live Cockpit Professional (6U3). Potřebujete vůz vybavený BMW operačním systémem 7 nebo novějším.

  Více informací

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  BMW ConnectedDrive Store muž s chytrým telefonem sedí na gauči

  BMW CONNECTED DRIVE STORE.

  Navštivte online obchod BMW ConnectedDrive Store a objednejte si pro své BMW nové digitální služby, které můžete používat ihned během vaší další cesty.
  Aplikace BMW Driver’s Guide je digitálním manuálem v telefonu

  BMW DRIVER’S GUIDE.

  BMW Driver's Guide je digitální příručkou pro vybrané modely BMW obsahující detaily o voze, jeho výbavě, vyhledávání podle fotografií a vysvětlující animace.
  Žena používá aplikaci My BMW od BMW ConnectedDrive na telefonu před bílým BMW X5

  APLIKACE My BMW.

  Aplikace My BMW vám mnoha chytrými funkcemi pomáhá před, během i na každodenních cestách.
  BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s telefonem před BMW

  ZPĚT NA PŘEHLED.

  Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.
  Otázky a odpovědi BMW ConnectedDrive žena s telefonem u okna

  OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  Naše sekce otázek přináší odpovědi na často kladené otázky o službách a produktech BMW ConnectedDrive.
  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  V případě dotazů nebo potřebě dalších informací o službách a produktech BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.