Muž v zimní parka bundě ve dveřích jeho BMW

„MŮJ PLÁN NA ZIMU: BÝT PŘIPRAVEN NA VŠECHNO.“

Vždy provozuschopné. S širokou nabídkou BMW Originálního příslušenství a Služeb pro podzim a zimu.

„MŮJ PLÁN NA ZIMU: BÝT PŘIPRAVEN NA VŠECHNO.“

Vždy provozuschopné. S širokou nabídkou BMW Originálního příslušenství a Služeb pro podzim a zimu.

„MŮJ PLÁN NA ZIMU: BÝT PŘIPRAVEN NA VŠECHNO.“Vždy provozuschopné. S širokou nabídkou BMW Originálního příslušenství a Služeb pro podzim a zimu.

Zatímco ostatní leží na pohovce a hledají výmluvy, vy prostě jedete dál. Vám nevadí projížďka horským průsmykem, den strávený ve městě nebo výlet kamkoliv, kam vás vaše fantazie zavede. Vítr a počasí? Žádný problém. S BMW Originálním příslušenstvím pro podzim a zimu jste na každou výzvu ideálně připraveni. Zažijte ty nejzajímavější okamžiky těchto ročních období a objevte služby a příslušenství, které jsou dokonale přizpůsobené vašemu BMW.

Více informací

„NA MÍRU PŘIPRAVENÉ PRO MOJI KONTROLU.“

Kvalitní BMW Originální kola z lehké slitiny a zimní kompletní sady v rozměrech 18'', 19'' nebo 20''.

Uprostřed zimy může být dokonce i cesta domů velmi náročná. Pro ničím neomezenou radost z jízdy a maximální bezpečnost v chladném ročním období byste se měli spoléhat na nejlepší dostupná kola a pneumatiky. BMW Originální kola a pneumatiky jsou na míru přizpůsobena vašemu BMW. Pneumatiky se symbolem hvězdy jsou navrženy ve spolupráci s předními výrobci pneumatik (např. Bridgestone, Dunlop, Goodyear a Pirelli) a nabízejí pohodlnou jízdu, optimální přilnavost a vynikající bezpečnost – to vše proto, abyste měli vše plně pod kontrolou bez ohledu na počasí.

Více informací
19'' BMW kolo z lehké slitiny M Double-spoke 698 M

19'' M Double-spoke 698 M.

Kvalitní 19'' M kolo z lehké slitiny Double-spoke 698 M v šedém provedení Orbit Grey. Kompletní zimní kolo s runflat pneumatikou Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, vhodné i pro sněhové řetězy. Rozměr kola 7,5 J x 19 s pneumatikou 245/50 R19 105V XL RSC.

Více informací
19'' BMW M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 786 M

19" M Performance Double-spoke 786 M.

Kvalitní 19'' M Performance kované kolo z lehké slitiny Double-spoke 786 M v matně černém provedení Jet Black s barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance. Kompletní zimní kolo s runflat pneumatikou Pirelli Winter Sottozero 3 r-f MOE, vhodné i pro sněhové řetězy. Rozměr kola 8 J x 19 s pneumatikou 245/40 R19 98V XL RSC.

Více informací
18'' BMW M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M

18" M Performance Double-spoke 796 M.

Kvalitní 18'' M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M v matně černém provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní zimní kolo s runflat pneumatikou Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, vhodné i pro sněhové řetězy. Rozměr kola 7,5 J x 18 s pneumatikou 225/45 R18 95H XL RSC.

Více informací
18" BMW kolo z lehké slitiny Radial-spoke 388 M

18" Radial-Spoke 388.

Prémiové 18'' kolo z lehké slitiny v šedém provedení Ferric Grey s viditelnými šrouby a zapuštěnými paprsky vozu propůjčuje výrazně sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo s runflat pneumatikou Continental Winter Contact TS830P SSR. Rozměr kola 7,5 J x 18 s pneumatikou 225/40 R18 92V RSC.

Více informací
20" BMW kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 M

20" Star-spoke 748 M.

Kvalitní 20'' M kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matně černém provedení Jet Black svým designem dodává vozidlu velmi sportovní vzhled. Kompletní kolo s terénní pneumatikou General Grabber AT3, rozměr kola 9 J x 20 s pneumatikou 275/45 R20 110V XL, vhodné jak pro jízdu v terénu, tak i pro sněhové řetězy.

Více informací

BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

BMW Servis kol a pneumatik v servisu BMW.

BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

Je dobré vědět, že důležité věci jsou v těch nejlepších rukou.

Nejenže přezujeme vaše zimní a letní pneumatiky, ale také vám zkontrolujeme hloubku jejich dezénu a současně i vaše brzdy. Výměna kol a pneumatik (včetně vyvážení) v našem servisu představuje prvotřídní poměr ceny a výkonu. Kontrolu a údržbu provádíme s maximální péčí a kompetencí. A díky našemu profesionálnímu uskladnění kol (včetně mytí a vyvážení) si ušetříte zbytečnou námahu a drahocenné místo.

ORIGINÁLNÍ BMW PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Originální BMW pneumatiky se symbolem hvězdy

ORIGINÁLNÍ BMW PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Pokud jde o kola a pneumatiky, jsou hlavními prioritami kvalita, zkušenosti a bezpečnost.

Symbol hvězdy znamená, že pneumatika byla speciálně vyrobena pro BMW, tedy v souladu s nejvyššími standardy BMW. Také vývoj pneumatik začíná již v rané fázi vývoje vozidla a může trvat až tři roky. Vývoj pneumatiky je zakončen rozsáhlými zkouškami. Pneumatiky se symbolem hvězdy jsou testovány v šesti oblastech: bezpečnost, opotřebení, pohodlí, hospodárnost a sportovní vlastnosti. Kromě toho jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci (např. Bridgestone, Dunlop, Goodyear a Pirelli). Jednoduše požádejte svého BMW servisního partnera o pneumatiky se symbolem hvězdy, protože ty dokonale „sednou“ vašemu vozu, jsou otestované a bezpečné.

Muž sebejistě hledí do dálky

BMW ORIGINÁLNÍ SLUŽBY A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

To nejlepší řešení pro každou výzvu.

BMW ORIGINÁLNÍ SLUŽBY A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

To nejlepší řešení pro každou výzvu.

„SE SPRÁVNÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM NEEXISTUJE ŠPATNÉ POČASÍ.“

Perfektně připraveno. Díky BMW Originálnímu příslušenství pro podzim a zimu a dalším chytrým řešením pro exteriér a interiér.

Déšť je nedílnou součástí podzimu, stejně jako sníh a led jsou součástí zimy, ale ani jedno roční období by pro vás nemělo představovat překážku. Ať už je to výlet s dětmi, procházka se psem nebo víkendový výlet do lyžařského střediska; ať jste kdekoliv, s chytrými řešeními z nabídky BMW Originálního příslušenství jste dobře vybaveni a můžete se plně soustředit na čas s vašimi milovanými a krásu těchto ročních období.
Tříčtvrteční pohled na modré BMW X3 na zasněžené silnici
 • Příslušenství pro interiér
 • Příslušenství pro exteriér
BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení a mimořádného pohybu mimo vozidlo kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
Zpět na produkt
BMW bezdrátová nabíječka Universal

BMW bezdrátová nabíječka Universal.

Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW bezdrátové nabíječce Universal lze chytrý telefon ve vozidle nabíjet pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je uložen stabilně a bezpečně. Zvláště inteligentní: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a bezdrátově z ní nabíjet také mimo vozidlo.
Zpět na produkt
BMW podlahové koberce do každého počasí – přední

BMW podlahové koberce do každého počasí – přední.

Odolné a tvarově dokonalé BMW podlahové koberce do každého počasí s vysokým lemem a elegantním designem chrání prostor pro nohy před vodou a nečistotami. Jsou černé s vysoce kvalitním ozdobným vykládáním z nerezové oceli.
Zpět na produkt
BMW LED dveřní projektory

BMW LED dveřní projektory.

Nové BMW LED dveřní projektory se zlepšenou kvalitou projekce a nadprůměrnou životností udělají z každého vystoupení a nastoupení jedinečný zážitek. Automaticky se rozsvítí po otevření dveří a promítáním grafiky na zem vedle vozidla dokonalým způsobem osvětlují nástupní prostor. Vyměnitelné diapozitivy řidiči umožňují vybrat si promítanou grafiku, přičemž volit lze mezi logem BMW a logem BMW M.
Zpět na produkt
BMW Střešní nosič

BMW Střešní nosič.

Multifunkční střešní nosič lze kombinovat se všemi BMW Střešními držáky a střešními boxy a dokonale doplňuje vzhled a design vozidla. Díky robustní konstrukci a systému zamykání proti krádeži je instalace mimořádně snadná a splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
Zpět na produkt
BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

BMW Střešní box nabízí další potřebný prostor pro náklad. Vítěz ceny red dot Design Award vypadá skvěle také z hlediska stylu. Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení se dodává ve třech různých velikostech: 320, 420 a 520 litrů. Všechny tři verze jsou kompatibilní s BMW Střešními nosiči. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
Zpět na produkt
BMW Držák lyží a snowboardů

BMW Držák lyží a snowboardů.

Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů, který lze rozšířit do stran, zajišťuje bezpečný převoz až pěti párů lyží nebo snowboardů a usnadňuje přepravu u vyšších vozidel. Lze jej kombinovat se všemi BMW Střešními nosiči a převážet v něm také lyžařské hole.
Zpět na produkt
BMW Podlaha zavazadlového prostoru

BMW Podlaha zavazadlového prostoru.

Odolné, protiskluzové a nepromokavé ochranné vany s vysokým lemem po všech stranách a ladným designem chrání zavazadlový prostor před vodou a nečistotami. Jsou černé s kvalitním ozdobným vykládáním z nerezové oceli a dokonalým způsobem doplňují interiér vozu.
Zpět na produkt

„TEN NEJLEPŠÍ SERVIS: PRO MĚ ABSOLUTNÍ NUTNOST PO CELÝ ROK.“

V klidu na cestách: S na míru připravenými servisními balíčky od BMW Service.

Soustřeďte se pouze na vaši cestu. My se postaráme o všechno ostatní. Objevte syrovou krásu přírody, těšte se na jízdu klikatými silničkami vedoucími k vašemu cíli, užijte si pohodovou projížďku podél pobřeží a panoramatické výhledy z vrcholů horských průsmyků. Prostě jeďte dál s bezstarostným pocitem, že my se postaráme o všechno ostatní.

Více informací
Muž za volantem BMW

BMW Service Inclusive

Prostě se odvažte a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité – na radost z jízdy. S BMW Service Inclusive nemusíte dělat nic jiného. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a servisní úkony na dobu dle vašeho výběru.

Výhody pro zákazníka:

 • Ve srovnání s nákupem jednotlivých služeb ušetří peníze.
 • Naprostá kontrola nákladů a transparentnost.
 • Různé balíčky pro různé potřeby a pro nové i ojeté vozy.
 • Servisní specialisté s důkladnými znalostmi modelů BMW a BMW Originální díly.
 • Automatický převod na nového majitele, zvyšuje hodnotu vozu při prodeji.
 • Platí u všech zúčastněných BMW Servisních partnerů po celém světě.
Více informací
Syn a otec obdivují interiér klasického BMW

BMW Value Service

S vaším BMW jste najeli mnoho kilometrů a zažili tolik dobrodružství, že ho znáte skrz naskrz. To proto ho tak milujete. Abyste měli jistotu, že tato láska přetrvá dalších mnoho let, potřebujete servisního partnera, který zná vaše BMW a vaše požadavky stejně dobře. Proto tu je služba BMW Value Service: prémiová služba za atraktivní a transparentní cenu, která kryje všechny náklady. Takže přesně víte, co můžete očekávat.

Výhody pro zákazníka:

 • Vysoce kvalitní, pohodlný a nákladově efektivní servis od specialistů BMW.
 • Používání BMW Originálních dílů.
 • Všechny díly a služby jsou zahrnuty v ceně.
 • Ceny jsou vždy transparentní, veřejné a srozumitelné.
 • Služba BMW Value Service nabízí ten nejlepší servis pro každý model BMW.
Více informací
Žena z profilu před červeným BMW

BMW Asistenční služba

BMW je vždy spolehlivě k vašim službám, což samozřejmě platí i v případě, kdy nastane nepředvídatelná situace. S číslem na asistenční službu BMW Breakdown Assistance získáte vždy rychlou a komplexní pomoc, a to 24 hodin denně, 365 dní v roce a bez ohledu na okolnosti. Když nám zavoláte, postaráme se o vše, co je třeba udělat v případě poruchy. Důležité informace vám můžeme poskytnout i přes telefon a v případě potřeby zahájit další potřebné kroky. Vy tak můžete zůstat naprosto v klidu a užít si maximální klid a mobilitu. Vaše BMW je u našich odborníků v těch nejlepších rukou. Certifikovaný BMW Servis dá vaše BMW do původního stavu – jednoznačná výhoda z hlediska zachování hodnoty vozu a jeho životnosti. Asistenční služba BMW Breakdown Assistance poskytuje profesionální a odbornou pomoc v trvalé kvalitě BMW: počínaje vaším telefonátem až po následné pokračování v cestě nepoškozeným automobilem.

Více informací