VŠESTRANNÁ DOKONALOST.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PNEUMATIKY – VČETNĚ BEZPLATNÉHO POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

VŠESTRANNÁ DOKONALOST.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PNEUMATIKY – VČETNĚ BEZPLATNÉHO POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

VŠESTRANNÁ DOKONALOST.BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PNEUMATIKY – VČETNĚ BEZPLATNÉHO POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

Žádné jiné příslušenství nemá tak výrazný vliv na jízdní chování a bezpečnost jako výběr kol a pneumatik. Vysoce kvalitní BMW Originální pneumatiky jsou schváleny a oceněny symbolem hvězdy BMW a dokonale se hodí k podvozku a dalším specifickým požadavkům konkrétního modelu. BMW Originální pneumatiky se symbolem hvězdy splňují nejvyšší normy kvality, designu, výkonu a bezpečnosti a zahrnují bezplatné BMW pojištění pneumatik. Zjistěte více informací o pojištění, naší inovativní technologii Runflat pro dojezdové pneumatiky a systému kontroly tlaku v pneumatikách a rovněž EU označení pneumatik.

Sportovní, dynamické, sebevědomé – zažijte skvělou různorodost originálních sad BMW Kompletních kol a najděte si svůj oblíbený design pomocí našeho online BMW Konfigurátoru kompletních kol.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY.

BMW Originální kola z lehké slitiny jsou výsledkem složitého vývojového a projektového postupu. Jsou vždy přizpůsobena jednotlivým modelům BMW a rozmanitým nárokům. Výsledkem je rozsáhlá nabídka kol z lehké slitiny, která splňují nejvyšší kvalitativní standardy a dokonale zapadají do celkového vzhledu vozu BMW, pro který byla navržena. Během letošního roku pro Vás máme k dispozici více než 167 odlišných stylingů zimních kol (včetně různých barev) a pro příští rok téměř 119 stylingů letních kol. Celé portfolio BMW Originálních kol z lehké slitiny vhodných pro Váš model BMW naleznete v konfigurátoru kompletních kol.

 

BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Vývoj BMW Originálních pneumatik začíná při vytvoření nového modelu. Aby byla zaručena optimální odezva a radost z jízdy, jsou BMW Originální pneumatiky dokonale sladěny s podvozkem a dalšími požadavky, specifickými pro každý model. Jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik a pouze tehdy, pokud zaručují typické ovládání BMW a splní ve všech testech náročná kritéria BMW, získají symbol hvězdy.

VĚTŠÍ BEZPEČNOST PRO VĚTŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Základem optimálního hnacího ústrojí je dokonalá sada pneumatik. Pouze pneumatiky BMW se symbolem hvězdy vám poskytnou výjimečný pocit z jízdy na pneumatikách, které dokonale vyhovují Vašemu BMW. Aby pneumatiky získaly symbol hvězdy, musí projít rozsáhlým testováním v těch nejpřísnějších podmínkách.

 • Bezpečnost

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy mají vynikající hodnoty týkající se brzdné dráhy (na mokrém i suchém povrchu), jízdní stability při zatáčení a při vysokých rychlostech. Jsou speciálně přizpůsobené regulačním systémům podle daného modelu a jsou k dispozici i v dojezdovém provedení runflat/RSC.

 • Sportovní charakter

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy zaručují dynamické a optimální jízdní vlastnosti i ve vysokých rychlostech a při velmi sportovním stylu jízdy díky technologii Ultra High Performance (UHP).

 • Efektivní dynamika

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy mají optimalizovaný valivý odpor a pomáhají šetřit palivo. Spotřeba se však značně liší podle stylu jízdy.

 • Komfort

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy jsou speciálně přizpůsobeny jednotlivým modelům, aby produkovaly méně hluku (vnitřní a vnější hluk valení) a zároveň poskytovaly lepší směrovou stabilitu a komfortnější jízdu.

BEZPLATNÉ BMW POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

BMW symbol hvězdy značí nejvyšší kvalitu, za kterou ručíme. Zakoupením pneumatik u svého BMW Servisního partnera získáte bezplatné BMW pojištění pneumatik na všechny originální BMW pneumatiky se symbolem hvězdy. Pojištění pneumatik je platné po dobu 36 měsíců od data zakoupení a nabízí Vám optimální ochranu a rovněž 100% úhradu nákladů.

 • Pojistné krytí pneumatik

  BMW pojištění pneumatik se vztahuje na:

  • Poškození pneumatiky způsobené ostrým předmětem (např. hřebíkem nebo rozbitým sklem)
  • Poškození způsobené najetím na obrubník
  • Krádež
  • Vandalismus


  Poškození nebo krádež ráfku jsou z pojištění vyloučeny.

 • Odškodné z pojištění pneumatik

  BMW pojištění pneumatik Vám nabízí až 100% úhradu nákladů v případě poškození.*

  V prvním roce: 100 %
  Ve druhém roce: 75 %
  Ve třetím roce: 50 %

  * Bez montáže.

  Všechny příslušné informace a předpisy lze najít v následujícím letáku nebo u BMW Servisních partnerů.

SYSTÉM KONTROLY TLAKU V PNEUMATIKÁCH (RDC).

Tlak v pneumatikách má rozhodující vliv na jejich vlastnosti. BMW proto od dubna 2014 – také kvůli právní úpravě – standardně vybavuje všechna nová vozidla systémem kontroly tlaku v pneumatikách (RDC). Ten individuálně měří možný pokles tlaku ve všech čtyřech pneumatikách, a tím zvyšuje bezpečnost.

 • Větší bezpečnost

  Správný tlak v pneumatikách snižuje riziko poškození pneumatik, a zvyšuje tak bezpečnost. Pouze při správném tlaku poskytuje pneumatika optimální styčnou plochu s vozovkou, nabízí vynikající vlastnosti pro sportovní styl jízdy a při úhybných a brzdných manévrech.

 • Nepřetržité monitorování

  Pokud systém kontroly tlaku v pneumatikách naměří kritickou odchylku tlaku (20 % pod cílovou hodnotou nebo pod minimálním tlakem 1,7 baru), včas upozorní na možné riziko pomocí výstražného signálu a předá potřebnou informaci řidiči pomocí kontrolního displeje nebo multifunkčních přístrojů.

 • Větší hospodárnost

  Systém kontroly tlaku v pneumatikách přináší dlouhodobé snížení spotřeby: Protože pneumatiky se správným tlakem vytvářejí nižší valivý odpor, mají pozitivní vliv na spotřebu paliva. Správný tlak v pneumatikách navíc zabraňuje nepravidelnému opotřebení, což prodlužuje životnost pneumatik.

ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY BMW S TECHNOLOGIÍ RUNFLAT.

Sázka na bezpečnost: Originální pneumatiky BMW s technologií runflat zaručují mobilitu, i když klesne tlak ve všech pneumatikách, díky čemuž můžete ujet až 80 km (rychlostí do 80 km/h) do nejbližšího servisu – to představuje větší bezpečnost a maximální komfort.

 • Maximální bezpečnost

  Originální pneumatiky BMW s technologií runflat výrazně snižují bezpečnostní riziko v případě prázdné pneumatiky: již nemusíte riskantně vyměňovat kolo u krajnice, můžete bezpečně a pohodlně dojet až 80 km (maximální rychlostí do 80 km/h) do nejbližšího servisu.

 • Nižší spotřeba paliva

  Originální pneumatiky BMW s technologií runflat se vyznačují nejen schopností jízdy bez vzduchu, ale snižují také celkovou hmotnost vozidla, neboť již nemusíte vozit náhradní kolo ani nářadí na jeho výměnu. To šetří palivo a pomáhá snižovat emise CO2. Originální pneumatiky BMW s technologií runflat jsou proto nedílnou součástí přístupu BMW EfficientDynamics.

 • Neustálá kontrola

  Všechny vozy BMW jsou již několik let standardně vybavovány indikátorem defektu pneumatik. Ten řidiči umožňuje monitorovat tlak v pneumatikách během jízdy. V roce 2014 zavedlo BMW aktivní systém kontroly tlaku v pneumatikách, který zobrazuje přesný tlak v pneumatikách. Výrazně tak zvyšuje komfort a bezpečnost. Správný tlak vzduchu zaručuje minimální spotřebu paliva a snižuje emise CO2.

 • Větší úložný prostor

  Díky originálním pneumatikám BMW s technologií runflat již nemusíte vozit náhradní kolo ani nářadí na jeho výměnu. Tím ušetříte místo v zavazadlovém prostoru a získáte více místa pro jiné předměty.

 • Optimální manévrovatelnost

  Dojezdové pneumatiky díky speciálně vyztuženým bočnicím zaručují, že vozidlo zůstane plně manévrovatelné a dokáže ujet ještě 80 km (při maximální rychlosti 80 km/h), i když budou všechny pneumatiky prázdné. To výrazně snižuje nebezpečí vychýlení vozidla ze zvoleného směru, pokud pneumatika praskne při jízdě vysokou rychlostí.