VŠESTRANNÁ DOKONALOST.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PNEUMATIKY – VČETNĚ BEZPLATNÉHO POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

VŠESTRANNÁ DOKONALOST.

VŠESTRANNÁ DOKONALOST.BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PNEUMATIKY – VČETNĚ BEZPLATNÉHO POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

Žádné jiné příslušenství nemá tak výrazný vliv na jízdní chování a bezpečnost jako výběr kol a pneumatik. Vysoce kvalitní BMW Originální pneumatiky jsou schváleny a oceněny symbolem hvězdy BMW a dokonale se hodí k podvozku a dalším specifickým požadavkům konkrétního modelu. BMW Originální pneumatiky se symbolem hvězdy splňují nejvyšší normy kvality, designu, výkonu a bezpečnosti a zahrnují bezplatné BMW pojištění pneumatik. Zjistěte více informací o pojištění, naší inovativní technologii Runflat pro dojezdové pneumatiky a systému kontroly tlaku v pneumatikách a rovněž EU označení pneumatik.

Sportovní, dynamické, sebevědomé – zažijte skvělou různorodost originálních sad BMW Kompletních kol a najděte si svůj oblíbený design pomocí našeho online BMW Konfigurátoru kompletních kol.

Více informací

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY.

BMW Originální kola z lehké slitiny jsou výsledkem složitého vývojového a projektového postupu. Jsou vždy přizpůsobena jednotlivým modelům BMW a rozmanitým nárokům. Výsledkem je rozsáhlá nabídka kol z lehké slitiny, která splňují nejvyšší kvalitativní standardy a dokonale zapadají do celkového vzhledu vozu BMW, pro který byla navržena. Během letošního roku pro Vás máme k dispozici více než 167 odlišných stylingů zimních kol (včetně různých barev) a pro příští rok téměř 119 stylingů letních kol. Celé portfolio BMW Originálních kol z lehké slitiny vhodných pro Váš model BMW naleznete v konfigurátoru kompletních kol.

 

Více informací

BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Vývoj BMW Originálních pneumatik začíná při vytvoření nového modelu. Aby byla zaručena optimální odezva a radost z jízdy, jsou BMW Originální pneumatiky dokonale sladěny s podvozkem a dalšími požadavky, specifickými pro každý model. Jsou vyvinuty v úzké spolupráci s předními výrobci pneumatik a pouze tehdy, pokud zaručují typické ovládání BMW a splní ve všech testech náročná kritéria BMW, získají symbol hvězdy.

Více informací

VĚTŠÍ BEZPEČNOST PRO VĚTŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Základem optimálního hnacího ústrojí je dokonalá sada pneumatik. Pouze pneumatiky BMW se symbolem hvězdy vám poskytnou výjimečný pocit z jízdy na pneumatikách, které dokonale vyhovují Vašemu BMW. Aby pneumatiky získaly symbol hvězdy, musí projít rozsáhlým testováním v těch nejpřísnějších podmínkách.

 • Bezpečnost

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy mají vynikající hodnoty týkající se brzdné dráhy (na mokrém i suchém povrchu), jízdní stability při zatáčení a při vysokých rychlostech. Jsou speciálně přizpůsobené regulačním systémům podle daného modelu a jsou k dispozici i v dojezdovém provedení runflat/RSC.

 • Sportovní charakter

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy zaručují dynamické a optimální jízdní vlastnosti i ve vysokých rychlostech a při velmi sportovním stylu jízdy díky technologii Ultra High Performance (UHP).

 • Efektivní dynamika

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy mají optimalizovaný valivý odpor a pomáhají šetřit palivo. Spotřeba se však značně liší podle stylu jízdy.

 • Komfort

  Originální pneumatiky BMW se symbolem hvězdy jsou speciálně přizpůsobeny jednotlivým modelům, aby produkovaly méně hluku (vnitřní a vnější hluk valení) a zároveň poskytovaly lepší směrovou stabilitu a komfortnější jízdu.

BEZPLATNÉ BMW POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

BMW symbol hvězdy značí nejvyšší kvalitu, za kterou ručíme. Zakoupením pneumatik u svého BMW Servisního partnera získáte bezplatné BMW pojištění pneumatik na všechny originální BMW pneumatiky se symbolem hvězdy. Pojištění pneumatik je platné po dobu 36 měsíců od data zakoupení a nabízí Vám optimální ochranu a rovněž 100% úhradu nákladů.

 • Pojistné krytí pneumatik

  BMW pojištění pneumatik se vztahuje na:

  • Poškození pneumatiky způsobené ostrým předmětem (např. hřebíkem nebo rozbitým sklem)
  • Poškození způsobené najetím na obrubník
  • Krádež
  • Vandalismus


  Poškození nebo krádež ráfku jsou z pojištění vyloučeny.

 • Odškodné z pojištění pneumatik

  BMW pojištění pneumatik Vám nabízí až 100% úhradu nákladů v případě poškození.*

  V prvním roce: 100 %
  Ve druhém roce: 75 %
  Ve třetím roce: 50 %

  * Bez montáže.

  Všechny příslušné informace a předpisy lze najít v následujícím letáku nebo u BMW Servisních partnerů.

SYSTÉM KONTROLY TLAKU V PNEUMATIKÁCH (RDC).

Tlak v pneumatikách má rozhodující vliv na jejich vlastnosti. BMW proto od dubna 2014 – také kvůli právní úpravě – standardně vybavuje všechna nová vozidla systémem kontroly tlaku v pneumatikách (RDC). Ten individuálně měří možný pokles tlaku ve všech čtyřech pneumatikách, a tím zvyšuje bezpečnost.

 • Větší bezpečnost

  Správný tlak v pneumatikách snižuje riziko poškození pneumatik, a zvyšuje tak bezpečnost. Pouze při správném tlaku poskytuje pneumatika optimální styčnou plochu s vozovkou, nabízí vynikající vlastnosti pro sportovní styl jízdy a při úhybných a brzdných manévrech.

 • Nepřetržité monitorování

  Pokud systém kontroly tlaku v pneumatikách naměří kritickou odchylku tlaku (20 % pod cílovou hodnotou nebo pod minimálním tlakem 1,7 baru), včas upozorní na možné riziko pomocí výstražného signálu a předá potřebnou informaci řidiči pomocí kontrolního displeje nebo multifunkčních přístrojů.

 • Větší hospodárnost

  Systém kontroly tlaku v pneumatikách přináší dlouhodobé snížení spotřeby: Protože pneumatiky se správným tlakem vytvářejí nižší valivý odpor, mají pozitivní vliv na spotřebu paliva. Správný tlak v pneumatikách navíc zabraňuje nepravidelnému opotřebení, což prodlužuje životnost pneumatik.

ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY BMW S TECHNOLOGIÍ RUNFLAT.

Sázka na bezpečnost: Originální pneumatiky BMW s technologií runflat zaručují mobilitu, i když klesne tlak ve všech pneumatikách, díky čemuž můžete ujet až 80 km (rychlostí do 80 km/h) do nejbližšího servisu – to představuje větší bezpečnost a maximální komfort.

 • Maximální bezpečnost

  Originální pneumatiky BMW s technologií runflat výrazně snižují bezpečnostní riziko v případě prázdné pneumatiky: již nemusíte riskantně vyměňovat kolo u krajnice, můžete bezpečně a pohodlně dojet až 80 km (maximální rychlostí do 80 km/h) do nejbližšího servisu.

 • Nižší spotřeba paliva

  Originální pneumatiky BMW s technologií runflat se vyznačují nejen schopností jízdy bez vzduchu, ale snižují také celkovou hmotnost vozidla, neboť již nemusíte vozit náhradní kolo ani nářadí na jeho výměnu. To šetří palivo a pomáhá snižovat emise CO2. Originální pneumatiky BMW s technologií runflat jsou proto nedílnou součástí přístupu BMW EfficientDynamics.

 • Neustálá kontrola

  Všechny vozy BMW jsou již několik let standardně vybavovány indikátorem defektu pneumatik. Ten řidiči umožňuje monitorovat tlak v pneumatikách během jízdy. V roce 2014 zavedlo BMW aktivní systém kontroly tlaku v pneumatikách, který zobrazuje přesný tlak v pneumatikách. Výrazně tak zvyšuje komfort a bezpečnost. Správný tlak vzduchu zaručuje minimální spotřebu paliva a snižuje emise CO2.

 • Větší úložný prostor

  Díky originálním pneumatikám BMW s technologií runflat již nemusíte vozit náhradní kolo ani nářadí na jeho výměnu. Tím ušetříte místo v zavazadlovém prostoru a získáte více místa pro jiné předměty.

 • Optimální manévrovatelnost

  Dojezdové pneumatiky díky speciálně vyztuženým bočnicím zaručují, že vozidlo zůstane plně manévrovatelné a dokáže ujet ještě 80 km (při maximální rychlosti 80 km/h), i když budou všechny pneumatiky prázdné. To výrazně snižuje nebezpečí vychýlení vozidla ze zvoleného směru, pokud pneumatika praskne při jízdě vysokou rychlostí.