JAK TO FUNGUJE.

Návody a ukázková videa o využívání Služeb BMW ConnectedDrive.

Co je dostupné a jak to všechno funguje? Nejdůležitější služby, aplikace a systémy Vám představíme v několika krocích, které Vám poskytnou všechny informace o tom, jak je používat. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

Více informací

BMW CONNECTED DRIVE DIGITAL SERVICES

 

 

Služby BMW i ConnectedDrive

 • Aplikace BMW i Remote

  Ukazatel dojezdu, nabití akumulátoru, stavu dobíjení, servisní informace nebo poloha vozidla – všechny tyto a ještě mnoho dalších informací o Vašem voze BMW i Vám dokáže zprostředkovat aplikace BMW i Remote.

 • BMW i Remote App pro Samsung Gear S Smartwatch

  Inovativní rafinovanost BMW i Remote App pro Samsung Gear S Smartwatch znamená, že odteď budete se svým BMW spojeni nikoliv pomocí chytrého telefonu, ale také vašich chytrých hodinek.

 • Navigace BMW i

  K internetu připojený navigační systém BMW i najde tu nejhospodárnější cestu do cíle vaší cesty. Rychle a ekonomicky.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW PERSONAL CO PILOT.

          

 • Asistent řízení včetně asistenta jízdy v kolonách

  Asistent řízení včetně asistentu jízdy v kolonách může být aktivován jako pomoc řidiči v monotónních dopravních situacích. V rychlostech 0 až 210 km/h systém automaticky řídí vůz a udržuje ho uprostřed jízdního pruhu.

 • Adaptivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop & Go

  Tento systém dokáže upravovat rychlost jízdy tak, aby udržel zvolenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu. V případě, že vůz vpředu nenadále zabrzdí, systém nejdříve opticky a následně i akusticky upozorní řidiče. Když nezačnete ani potom brzdit, Vaše BMW začne zpomalovat samo.
  Rozsah funkcí se může lišit v závislosti na modelu vozu BMW.

 • Lane Departure Warning - upozornění na nežádoucí opuštění jízdního pruhu

  Systém upozorňující na nežádoucí opuštění jízdního pruhu hlídá přejetí čáry vyznačující jízdní pruh. Jakmile se tak stane bez aktivace směrového ukazatele, spustí se varování.

 • Lane Change Warning – systém monitorující slepé úhly a situaci za vozem

  V případě, že se nějaký automobil bude zezadu rychle blížit do mrtvého úhlu zpětných zrcátek, systém monitorující slepé úhly a situaci za vozem Vás na tuto skutečnost upozorní.

 • BMW Head-Up Displej

  Head-Up Displej promítá všechny důležité informace na čelní sklo přímo do Vašeho zorného pole. A o jaké informace se jedná? Aktuální rychlost, varování před nárazem, rychlostní omezení nebo varovná hlášení.
  Zobrazený obsah závisí na příslušné výbavě.

 • Ukazatel rychlostních limitů

  Ukazatel rychlostních limitů včetně zobrazení zákazu předjíždění vás informuje o aktuálně platných rychlostních omezeních a o úsecích, kde není dovoleno předjíždění.
  Zobrazený obsah závisí na příslušné výbavě.

 • Dálkově ovládané parkování

  Funkce dálkově ovládaného parkování řidiči umožňuje pohodlně vystoupit z vozu dřív, než ho pomocí dálkového ovládání pohybem vpřed zaparkuje do úzkého parkovacího místa nebo garáže, případně pohybem vzad s vozem z těchto míst vycouvá. Funkci dálkově ovládaného parkování řidič aktivuje mimo vozidlo pomocí klíče s displejem BMW.

 • Parkovací asistent

  Potom, co si Parkovací asistent najde vhodné místo na zaparkování, dokáže do něj na pokyn tlačítka zcela automaticky s Vaším BMW zaparkovat. Neexistuje snadnější způsob parkování.
  Zobrazený obsah závisí na příslušné výbavě.

 • Surround View

  Díky systému Surround View máte vždy přehled o bezprostředním okolí svého vozu, což vám usnadní manévrování v úzkých prostorách. S využitím dvojice kamer ve zpětných zrcátkách a zadní kamery zobrazuje systém Surround View okolí vozu v úhlu 270 stupňů.

 • Zadní kamera

  Zadní kamera ukazuje každý detail prostoru za vozem na kontrolním displeji. Díky tomu budete v obraze v každém okamžiku.

 • BMW Selective Beam

  Cestování v noci bude mnohem příjemnější. Když funkce BMW Selective Beam detekuje ostatní účastníky silničního provozu (před vámi nebo v protisměru), asistent dálkových světel automaticky zacloní část světelného kuželu a umožní vám pohodlnou jízdu s permanentně zapnutými dálkovými světlomety.

 • Navigační systém Professional

  Navigační systém Professional s propracovanou trojrozměrnou grafikou a pokrokovým způsobem obsluhy nabízí mnoho funkcí pro navigaci, kancelář a multimédia.

 • Navigační systém Professional včetně dotykového displeje

  Nejnovější generace navigačního systému Professional včetně 10,25" LCD barevného displeje a rádio BMW Professional s DVD mechanikou jsou dodávány s více než 20GB pamětí, např. na audio soubory. Ovládá se intuitivně pomocí ovladače iDrive s dotykovou funkcí a sedmi funkčních záložek nebo pomocí dotykového displeje.

 • Ovládání gesty BMW Gesture Control

  S funkcí BMW Gesture Control lze prostřednictvím předem definovaných pohybů ruky ovládat vybrané funkce. Jednoduchá gesta, jako například „ukazování“ či „máchnutí“, jsou identifikována v oblasti nad středovou konzolí a spustí funkce, jako například přijetí nebo odmítnutí příchozího telefonního hovoru. Hlasitost audiosystému lze ovládat krouživými pohyby ukazováčku.

 • Asistent dálkových světel zabraňující oslnění řidiče

  Pro příjemnější noční cestování. Asistent dálkových světel zabraňující oslnění řidiče rozpoznává všechna vozidla vpředu, stejně tak jako protijedoucí provoz, a podle nich odstiňuje odpovídající výsek světelného kuželu. Díky tomu můžete mít dálková světla sepnuta takřka trvale.