VAŠE VÝHODY.

BMW Zásahové vozy.

Zásahové vozy BMW nenabízejí pouze vynikající výkon; jejich provoz je také mimořádně úsporný. Nízká spotřeba paliva, dlouhá životnost, minimální provozní náklady a vysoké hodnoty ojetých vozů zaručují, že investice do zásahových vozů BMW Authority Vehicles se z dlouhodobého hlediska vyplatí v každém ohledu.

Více informací

FLEXIBILITA KONFIGURACE.

Zásahové vozy BMW slouží po celém světě. Plní různé role a funkce v různých zemích – a BMW je vždy vybaví tak, aby byly na míru přizpůsobené zamýšlenému použití. To samozřejmě znamená správné barevné provedení a instalaci správných majáků a sirén. Zároveň to však znamená také zajištění, že budou mít odpovídající specifikaci a speciální vybavení. Některé vlastnosti však mají společné – dynamický výkon, pohotovost a ekonomické provozní náklady.

ZARUČENÁ KVALITA DODAVATELE ORIGINÁLNÍCH DÍLŮ.

Pouze BMW nabízí zásahové vozy se zárukou výrobce, která pokrývá veškeré speciální vybavení pro oficiální použití. Aby byly zaručeny stejné vysoké úrovně bezpečnosti jako u standardních modelů, BMW své zásahové vozy podrobuje řadě náročných testů po instalaci všech modifikací.

Tento program výrazně přesahuje povinné minimální požadavky. Crash testy a zkoušky naklápění/pevnosti střechy zaručují, že vozidla dokáží splnit své zamýšlené funkce v jakýchkoli podmínkách.

Systém servisu závislého na skutečné potřebě a dostupnost originálních dílů BMW veškerého speciálního vybavení pro oficiální použití minimalizuje prostoje a maximalizuje výkon a nákladovou efektivitu všech zásahových vozů BMW.

PŘÍKLADNÁ EFEKTIVITA NÁKLADŮ.

Zásahové vozy BMW neposkytují jen výjimečný výkon, ale jejich provoz je navíc extrémně ekonomický. Nízká spotřeba paliva, dlouhá životnost, minimální provozní náklady a vysoké hodnoty ojetých vozů zaručují, že z dlouhodobého hlediska se investice do zásahových vozů BMW vyplatí v každém ohledu.

 • Nízké nároky na údržbu

  Systém servisu závislého na skutečné potřebě prodlužuje intervaly údržby podle skutečných potřeb vozu, takže každý zásahový vůz BMW dostane potřebný servis – nic víc, nic míň.

 • Nižší provozní náklady

  Originální servis BMW, originální díly BMW a dlouhodobá záruka BMW, pokrývající veškeré vybavení pro oficiální použití, snižují náklady na provoz vozidel a pomáhají zachovat vyšší ceny ojetých vozů.

 • Bezkonkurenční spotřeba paliva

  Technologie BMW EfficientDynamics v podobě přímého vstřikování paliva u zážehových motorů, vznětové motory se vstřikováním common rail a funkce Auto Start Stop minimalizují spotřebu paliva a snižují emise.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je firemní strategie BMW Group, jejímž cílem je vždy kombinovat nejlepší možnou hospodárnost a maximální dynamické vlastnosti. Pokrývá všechna opatření, která se neustále soustřeďují na zvyšování účinnosti a zlepšování dynamických vlastností všech vozů BMW. To vše ovlivňuje především celkový koncept vozu, hnací ústrojí a řízení toků energií. Podstatná je také inteligentní lehká konstrukce, účinná aerodynamika, systém BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkem není kompromis, ale čistá radost z jízdy. BMW EfficientDynamics proto efektivně překonává mezeru mezi motivací zaměstnanců a optimalizací nákladů.

 • Celkový koncept vozu

  Inteligentní lehká konstrukce:
  Využití správných materiálů na správných místech v závislosti na funkci. Výsledkem inteligentní kombinace různých materiálů, jako je ocel, hliník a uhlíková vlákna, není pouze lehká a účinná celková konstrukce. Každý model od BMW vykazuje vysokou tuhost pro optimální jízdní dynamiku a radost z jízdy.

  Aerodynamika:
  Díky dokonale sladěným aerodynamickým prvkům je dosaženo optimalizovaného odporu vzduchu. Na "svědomí" jej mají detailní řešení, jako je plochá podlaha podvozku, vzduchové clony v předním nárazníku a průduchy za předními koly, které mají pozitivní vliv na účinnost a spotřebu vozů BMW.

 • Koncept pohonu

  BMW TwinPower Turbo:
  Mnoha cenami ověnčené zážehové a vznětové motory s technologií BMW TwinPower Turbo patří k inovacím v rámci programu BMW EfficientDynamics. Kombinují nejnovější systémy vstřikování paliva, plně variabilní časování a inovativní technologii přeplňování, díky čemuž nabízí pro BMW typický točivý moment a nízkou spotřebu.

  BMW eDrive:
  Zcela nový rozměr radosti z jízdy: koncept pohonu BMW eDrive, zahrnující elektromotor, vysokonapěťový akumulátor a inteligentní řízení toků energií, poskytuje působivé dynamické vlastnosti a při jízdě v čistě elektrickém režimu dokonce nulové emise. Nově vyvinutý synchronní elektromotor oslní silným točivým momentem, který zůstává konstantní od nuly až po maximální otáčky – pro udržitelnou mobilitu s úchvatnou agilitou. BMW eDrive je určen pro elektromobily a plug-in hybridní modely.

  BMW BluePerformance:
  Tato technologie snižuje hladinu oxidů dusíku (NOx) produkovaných vznětovými motory na minimum. Zatímco samotný spalovací proces není narušen, vysoká účinnost vznětových motorů je rovněž zachována. Modely BMW vybavené technologií BMW BluePerformance splňují požadavky emisní normy EU6, která nařizuje snížení emisí NOx.

 • Inteligentní řízení toků energií

  Režim ECO PRO:
  Při aktivaci režimu ECO PRO je vše podřízeno dosažení lepší účinnosti. V závislosti na vašem individuálním stylu jízdy lze dosáhnout snížení spotřeby paliva až o 20 procent (podle interní studie BMW o spotřebě paliva).

  Funkce Auto Start Stop:
  Funkce Auto Start Stop využívá krátké zastávky (např. na semaforech) a přechodně vypíná motor. Když je motor vypnutý, vozidlo nespotřebovává palivo ani neprodukuje emise. V závislosti na převodovce stačí, když řidič uvolní brzdový pedál nebo sešlápne spojku a motor se okamžitě znovu nastartuje. Přechodné vypnutí motoru nemá žádný vliv na bezpečnost ani komfort.

  Rekuperace kinetické energie:
  Když řidič aktivuje brzdy nebo nechá jet vozidlo setrvačností, uvolňuje se kinetická energie. Systém rekuperace kinetické energie ji převádí na energii elektrickou a využívá ji k dobíjení akumulátoru. Tím se snižuje výkon, který motor k nabíjení akumulátoru potřebuje, což vede k nižší spotřebě paliva a produkci emisí.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – soubor technologií plný služeb, aplikací a asistenčních systémů řidiče, na které se můžete zcela spolehnout. Provedou vás dopravními zácpami, v případě potřeby vás udrží v bezpečné vzdálenosti a bleskurychle zareagují v nebezpečných situacích. A díky inovativním technologiím pro dokonalý výhled ve vašem BMW budete mít vše v zorném poli. Služby a aplikace od BMW ConnectedDrive vám nabízejí řadu každodenních informací, jako jsou zprávy a počasí, nebo přenášejí do vašeho BMW osobní data − mějte vždy dokonalý přehled a užijte si při každém výletu nový zážitek.

JÍZDA S PŘIPOJENÍM DO SÍTĚ JIŽ NENÍ VIZE. JE TO ZÁŽITEK.

 • BMW Night Vision

  Revoluce v bezpečném cestování v noci: systém BMW Night Vision s funkcí Dynamic Light Spot zvyšuje vaše povědomí o nebezpečných situacích. Termokamera ve tmě detekuje chodce nebo zvířata a zobrazuje je přímo na kontrolním displeji. Poté jsou selektivně osvětleni vysoce výkonným reflektorem. Díky tomu budete mít mimořádně dobrý přehled o všem, co byste neměli v noci přehlédnout. A světlo poskytuje efektivní varování i pro chodce a zvířata.

 • E-Call (manuální/automatické volání v případě nouze)

  E-Call (manuální/automatické volání) v případě nouze automaticky naváže spojení s nejbližším záchranným koordinačním střediskem prostřednictvím telefonického centra BMW. Přenáší informace o aktuální poloze vozidla a závažnosti nehody. E-Call (manuální/automatické volání v případě nouze) lze aktivovat také ručně.

 • Aktivní ochrana

  Reaguje přesně na každé nebezpečí: systém aktivní ochrany v kritické situaci podnikne kroky pro vaši ochranu, jako je utažení bezpečnostních pásů, vzpřímení sedadla a zavření oken a střešního okna. Automatické brzdění dokáže po nehodě vozidlo zastavit, což eliminuje nebo minimalizuje pravděpodobnost následné kolize. Asistent pozornosti navíc doporučuje přestávky, pokud se projeví jakékoli příznaky únavy, čímž zabraňuje vzniku nebezpečných situací.