PRODUKTY & SLUŽBY.

Pokud spravujete vozový park s méně než 50 firemními vozidly, program je určen speciálně pro vás. BMW nabízí dynamické a aktivní vozy od stylové řady 1 po reprezentativní řadu 7, které splní všechny vaše individuální firemní potřeby. Tato specializovaná webová stránka vám nabízí šanci získat informace o výhodách programu, vyhledat modely podle modelových preferencí, zobrazit naše nejnovější leasingové nabídky a snadno kontaktovat vašeho místního obchodního manažera při zájmu o další informace.

Read more

PŘEHLED MODELŮ – BMW PRO VAŠE POTŘEBY.

Produktová řada BMW zahrnuje modely s vysoce hospodárnými motory produkujícími méně než 140 g CO2/km. Některé modely – například BMW 520d EfficientDynamics, BMW řady 3 a BMW řady 1 – jsou mimořádně účinné a dostávají se dokonce pod emisní limit EU 130 g CO2/km. Více než 35 našich modelů – včetně edice BMW EfficientDynamics – posouvá účinnost o krok dále a ohromuje emisemi pod 120 g CO2/km.

Dostupnost modelů se liší podle regionu.

Read more

BMW řady 1.

Udejte tón, žijte okamžikem a podmaňte si ulice vašeho velkoměsta sportovními konturami a inovativním designem. Kromě větší radosti z jízdy nabízí BMW řady 1 také vynikající účinnost.
Read more

BMW řady 2.

Typicky dynamický design BMW, který je také kompaktní, funkční a flexibilní – seznamte se s modelem BMW řady 2 Active Tourer. Ať jsou vaše plány jakékoli – sportovní aktivity, dovolená nebo krátký výlet – nemůže se dočkat, až vyrazí na cestu.
Read more

BMW řady 3.

Úchvatná dynamika, dokonalé rozměry, působivé technologie a tři modely dodávají BMW řady 3 zcela osobitý vzhled a umožňují mu udávat směr v oblasti hospodárnosti a výkonnosti.
Read more

BMW řady 4.

Sportovní charakter kombinovaný s dechberoucí estetikou: BMW řady 4 Coupé a Cabrio jsou působiví zástupci zcela nové generace vozů BMW. BMW řady 4 Gran Coupé dokonale doplňuje tuto modelovou řadu a ohromuje svou přirozenou elegancí.
Read more

BMW řady 5.

Výjimečně působivé a dokonale přizpůsobené tomu, aby splňovalo nejvyšší nároky na dokonalý cit pro styl. BMW řady 5 zvládá naprosto vše s výkonem a stylem.
Read more

BMW řady 7.

BMW řady 7 je určeno pro ty, kteří dojeli do cíle a chtějí ještě více. Poznejte nejmodernější automobilové technologie, efektivní maximální výkon a komfort na dosud nepoznané úrovni.
Read more

BMW X.

Být flexibilní znamená být mobilní. BMW řady X nabízí nekonečné možnosti ve městě i v terénu, dramatickou energičnost uvnitř i venku a radost, díky které nebudete chtít nic jiného.
Read more

BMW i.

BMW i nabízí revoluční vozy a přepravní služby pro vozové parky a soustředí se na udržitelnost v celém hodnotovém řetězci.
Read more

VÍCE NEŽ 35 MODELŮ S EMISEMI CO2 POD 120 G/KM.

Udržitelná a ekonomická mobilita byla pro BMW vždy důležitá, proto nyní máme širší nabídku vozů BMW s emisemi CO2 méně než 120 g/km. Ať už hledáte každodenní spolehlivost 5dveřového BMW 114d, všestrannost BMW 520d Touring nebo nezlomnou odolnost BMW X1 sDrive20d EfficientDynamics Edition – náš vozový park zahrnuje přes 35 modelů, které splní všechny vaše potřeby.

MODELY BMW S EMISEMI CO2 POD 100 G/KM.

EDICE BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Udržitelnost, účinnost a ekologická odpovědnost − tři cíle, o které BMW již řadu let usiluje. Součástí této strategie je BMW EfficientDynamics, inovativní soubor technologií, jako jsou účinné motory, funkce Auto Start Stop či rekuperace kinetické energie, které byly instalovány do více než miliónu vozů BMW. Značka BMW i v souladu s hlavními zásadami programu BMW EfficientDynamics rozvíjí vizionářské koncepty nových vozů pro elektrickou mobilitu, jako je BMW i3 a BMW i8. Díky řadě doplňkových služeb, např. programu sdílení automobilů, BMW neustále rozvíjí koncept individuální dopravy.

Read more

BMW řady 1 3dveřové EfficientDynamics

BMW 116d 3dveřové: působivý výkon a hospodárnost s 85 kW/116 k a pouze 3,8 l paliva.
Read more

BMW řady 1 5dveřové EfficientDynamics

BMW 116d 5dveřové: pouze 99 g/km CO2 díky inteligentním řešením, které výrazně snižují spotřebu paliva a hladinu emisí a zároveň zlepšují jízdní výkon.
Read more

BMW řady 3 Sedan 320d EfficientDynamics

BMW 320d EfficientDynamics s technologií BMW TwinPower Turbo a nejnovější generací vstřikování common rail poskytuje úžasných 120 kW/163 k a spotřebuje pouze 4,1 l/100 km.
Read more

BMW řady 3 Touring 320d EfficientDynamics

BMW 320d EfficientDynamics s technologií BMW TwinPower Turbo a nejnovější generací vstřikování common rail poskytuje úžasných 120 kW/163 k a spotřebuje pouze 4,3 l/100 km.
Read more

FINANCOVÁNÍ A LEASING.

BMW Financial Services nabízí řadu možností financování, které vám pomohou vlastnit nebo pořídit si na operativní leasing vůz od BMW Group. U každého autorizovaného prodejce BMW najdete specialistu na finanční služby, který vám dokáže pomoci s potřebami vašeho vozového parku. Jakmile vyberete vhodné financování vozu, jež nejlépe vyhovuje vaší společnosti, vše ostatní zařídíme my. Postaráme se o všechno od papírování a telefonátů po domluvení předávky a uděláme vše, aby vaši zaměstnanci mohli co nejdříve vyrazit na cestu.

Read more

SERVIS BMW.

Díky naší globální síti není vaše nejbližší servisní centrum BMW nikdy daleko. Ať jste kdekoli, tato globální síť, v kombinaci s nepřetržitým přenosem znalostí, zaručuje vždy optimální servis. Vaše místní servisní centrum BMW vám ukáže, co můžete očekávat: vynikající údržbu a opravu vašeho vozidla, provedenou vysoce kvalifikovanými specialisty s využitím počítačové diagnostiky.

BMW TeleServices

Poznejte bezpočet výhod inovativního servisního konceptu BMW TeleServices.

 • BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive je k dispozici u každého autorizovaného prodejce BMW, dceřiné společnosti BMW nebo autorizovaného servisu BMW za zcela ojedinělou pevnou cenu. Můžete se spolehnout, že jsou používány pouze originální díly BMW a vaše BMW je ve zkušených rukách našich proškolených profesionálů, kteří využívají nejmodernější diagnostické technologie. Díky službě BMW Service Inclusive se sami rozhodnete, kde chcete nechat provést servis svého BMW. Služba BMW Service Inclusive totiž není nijak omezena, servis svého vozu můžete nechat provést dokonce i v jiných zapojených zemích.

 • Servis podle potřeby – Condition Based Service (CBS)

  Inteligentní systém údržby Condition Based Service nepřetržitě monitoruje hladinu oleje a stupeň opotřebení jednotlivých dílů. Kontroluje také doporučený čas/vzdálenost do dalšího servisu. Analyzuje tyto údaje a řekne vám a vašim zaměstnancům, kdy je potřeba provést další servis. Údaje lze rychle zkontrolovat na informačním displeji, který vás automaticky upozorní čtyři týdny dopředu. Kontrolní displej iDrive vám poskytne přesné informace o tom, které díly je nutné zkontrolovat. Servisní prohlídky tak můžete plánovat s předstihem a zabránit zbytečné údržbě. Společně s BMW TeleServices jsou údaje získané systémem Condition Based Service automaticky přenášeny do vašeho servisního centra BMW, které vás může kontaktovat a domluvit návštěvu.

 • BMW Mobile Care

  Při poruše je BMW vždy připraveno dodat kvalifikovanou odbornou radu či poskytnout profesionální asistenční služby. Naši technici jsou v případě potřeby vždy připraveni poskytnout podporu, buď po telefonu, nebo na silnici, 24 hodin denně, 365 dní v roce. A řidiči v Evropské unii mohou využít doplňkový mobilní servisní balíček: BMW Mobile Care. V případě nepravděpodobné poruchy lze využít jakékoli nabízené podpory, od odtahové služby a ubytování v hotelu po náhradní vozidlo kdekoli v Evropě.

 • BMW TeleServices

  Servis je nutností – ale díky službě BMW TeleServices se o něj již nemusíte starat sami. Vaše BMW automaticky zaregistruje potřebu servisu a s dostatečným předstihem přenese všechny údaje týkající se servisu vašemu servisnímu partnerovi BMW. Váš servisní partner BMW Service bude v každém případě informován o stavu vozidla, a dokáže tak lépe zareagovat na vaše požadavky.