PRODUKTY & SLUŽBY.

Sestavení vašeho vozového parku je jen na vás.

Pokud spravujete vozový park s méně než 50 firemními vozidly, program je určen speciálně pro vás. BMW nabízí dynamické a aktivní vozy od stylové řady 1 po reprezentativní řadu 7, které splní všechny vaše individuální firemní potřeby. Tato specializovaná webová stránka vám nabízí šanci získat informace o výhodách programu, vyhledat modely podle modelových preferencí, zobrazit naše nejnovější leasingové nabídky a snadno kontaktovat vašeho místního obchodního manažera při zájmu o další informace.

Více informací

PŘEHLED MODELŮ – BMW PRO VAŠE POTŘEBY.

Produktová řada BMW zahrnuje modely s vysoce hospodárnými motory produkujícími méně než 140 g CO2/km. Některé modely – například BMW 520d EfficientDynamics, BMW řady 3 a BMW řady 1 – jsou mimořádně účinné a dostávají se dokonce pod emisní limit EU 130 g CO2/km. Více než 35 našich modelů – včetně edice BMW EfficientDynamics – posouvá účinnost o krok dále a ohromuje emisemi pod 120 g CO2/km.

Dostupnost modelů se liší podle regionu.

Více informací

BMW řady 1.

Udejte tón, žijte okamžikem a podmaňte si ulice vašeho velkoměsta sportovními konturami a inovativním designem. Kromě větší radosti z jízdy nabízí BMW řady 1 také vynikající účinnost.
Více informací

BMW řady 2.

Typicky dynamický design BMW, který je také kompaktní, funkční a flexibilní – seznamte se s modelem BMW řady 2 Active Tourer. Ať jsou vaše plány jakékoli – sportovní aktivity, dovolená nebo krátký výlet – nemůže se dočkat, až vyrazí na cestu.
Více informací

BMW řady 3.

Úchvatná dynamika, dokonalé rozměry, působivé technologie a tři modely dodávají BMW řady 3 zcela osobitý vzhled a umožňují mu udávat směr v oblasti hospodárnosti a výkonnosti.
Více informací

BMW řady 4.

Sportovní charakter kombinovaný s dechberoucí estetikou: BMW řady 4 Coupé a Cabrio jsou působiví zástupci zcela nové generace vozů BMW. BMW řady 4 Gran Coupé dokonale doplňuje tuto modelovou řadu a ohromuje svou přirozenou elegancí.
Více informací

BMW řady 5.

Výjimečně působivé a dokonale přizpůsobené tomu, aby splňovalo nejvyšší nároky na dokonalý cit pro styl. BMW řady 5 zvládá naprosto vše s výkonem a stylem.
Více informací

BMW řady 7.

BMW řady 7 je určeno pro ty, kteří dojeli do cíle a chtějí ještě více. Poznejte nejmodernější automobilové technologie, efektivní maximální výkon a komfort na dosud nepoznané úrovni.
Více informací

BMW X.

Být flexibilní znamená být mobilní. BMW řady X nabízí nekonečné možnosti ve městě i v terénu, dramatickou energičnost uvnitř i venku a radost, díky které nebudete chtít nic jiného.
Více informací

BMW i.

BMW i nabízí revoluční vozy a přepravní služby pro vozové parky a soustředí se na udržitelnost v celém hodnotovém řetězci.
Více informací

VÍCE NEŽ 35 MODELŮ S EMISEMI CO2 POD 120 G/KM.

Udržitelná a ekonomická mobilita byla pro BMW vždy důležitá, proto nyní máme širší nabídku vozů BMW s emisemi CO2 méně než 120 g/km. Ať už hledáte každodenní spolehlivost 5dveřového BMW 114d, všestrannost BMW 520d Touring nebo nezlomnou odolnost BMW X1 sDrive20d EfficientDynamics Edition – náš vozový park zahrnuje přes 35 modelů, které splní všechny vaše potřeby.

MODELY BMW S EMISEMI CO2 POD 100 G/KM.

EDICE BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Udržitelnost, účinnost a ekologická odpovědnost − tři cíle, o které BMW již řadu let usiluje. Součástí této strategie je BMW EfficientDynamics, inovativní soubor technologií, jako jsou účinné motory, funkce Auto Start Stop či rekuperace kinetické energie, které byly instalovány do více než miliónu vozů BMW. Značka BMW i v souladu s hlavními zásadami programu BMW EfficientDynamics rozvíjí vizionářské koncepty nových vozů pro elektrickou mobilitu, jako je BMW i3 a BMW i8. Díky řadě doplňkových služeb, např. programu sdílení automobilů, BMW neustále rozvíjí koncept individuální dopravy.

Více informací

BMW řady 1 3dveřové EfficientDynamics

BMW 116d 3dveřové: působivý výkon a hospodárnost s 85 kW/116 k a pouze 3,8 l paliva.
Více informací

BMW řady 1 5dveřové EfficientDynamics

BMW 116d 5dveřové: pouze 99 g/km CO2 díky inteligentním řešením, které výrazně snižují spotřebu paliva a hladinu emisí a zároveň zlepšují jízdní výkon.
Více informací

BMW řady 3 Sedan 320d EfficientDynamics

BMW 320d EfficientDynamics s technologií BMW TwinPower Turbo a nejnovější generací vstřikování common rail poskytuje úžasných 120 kW/163 k a spotřebuje pouze 4,1 l/100 km.
Více informací

BMW řady 3 Touring 320d EfficientDynamics

BMW 320d EfficientDynamics s technologií BMW TwinPower Turbo a nejnovější generací vstřikování common rail poskytuje úžasných 120 kW/163 k a spotřebuje pouze 4,3 l/100 km.
Více informací

FINANCOVÁNÍ A LEASING.

BMW Financial Services nabízí řadu možností financování, které vám pomohou vlastnit nebo pořídit si na operativní leasing vůz od BMW Group. U každého autorizovaného prodejce BMW najdete specialistu na finanční služby, který vám dokáže pomoci s potřebami vašeho vozového parku. Jakmile vyberete vhodné financování vozu, jež nejlépe vyhovuje vaší společnosti, vše ostatní zařídíme my. Postaráme se o všechno od papírování a telefonátů po domluvení předávky a uděláme vše, aby vaši zaměstnanci mohli co nejdříve vyrazit na cestu.

Více informací

SERVIS BMW.

Díky naší globální síti není vaše nejbližší servisní centrum BMW nikdy daleko. Ať jste kdekoli, tato globální síť, v kombinaci s nepřetržitým přenosem znalostí, zaručuje vždy optimální servis. Vaše místní servisní centrum BMW vám ukáže, co můžete očekávat: vynikající údržbu a opravu vašeho vozidla, provedenou vysoce kvalifikovanými specialisty s využitím počítačové diagnostiky.

BMW TeleServices

Poznejte bezpočet výhod inovativního servisního konceptu BMW TeleServices.

  • BMW Service Inclusive
  • Servis podle potřeby – Condition Based Service (CBS)
  • BMW Mobile Care
  • BMW TeleServices