VAŠE VÝHODY.

BMW Korporátní prodej.

BMW prodej korporacím vždy nabízí svým zákazníkům individualizovaná řešení, která odrážejí situaci v jejich konkrétní zemi. Globální síť prodejních organizací a dealerství vytváří řešení, která jsou ušitá na míru pro vaši společnost, s ohledem na typ vozidla, financování a správu vozového parku. Vozový park může zahrnovat vozidla MINI, BMW a BMW i podle požadavků zákazníka.

Více informací

VÝHODY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY.

Špičková vozidla s účinnými a úspornými motory. Zaměstnanci získají spojení unikátní dynamiky a hospodárnosti, které jsou typické pro BMW. Moderní technologie jako BMW EfficientDynamics a BMW ConnectedDrive přispívají k bezpečnější a úspornější jízdě. Tým zkušených odborníků je připraven poskytnout odbornou podporu ve více než 150 zemích po celém světě. To jsou pouze některé z výhod, na které se můžete těšit, pokud spojíte síly s divizí prodeje korporací BMW.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ.

Vysoké zůstatkové hodnoty, úsporné motory a nízké nároky na údržbu: to vše zaručují vozy z programu prodeje korporacím. Pokud například dáte přednost modelu BMW 520d před některým z jeho přímých konkurentů, můžete ušetřit až 24 000 litrů paliva při vozovém parku se stovkou vozů, z nichž každý najede v průměru 30 000 kilometrů ročně: dokonalá kombinace spotřeby, výkonu a radosti z jízdy. BMW 520d nabízí mimořádně nízkou spotřebu paliva a hladinu emisí, spotřebuje 4,5 l na 100 km a produkuje pouze 119 g CO2/km. Rádi vám poradíme s výběrem nejúspornějších vozidel pro vaši společnost.

SERVIS & PODPORA.

BMW Group se vždy snaží udělat maximum, aby naplnila potřeby a nároky vaší organizace v dlouhodobém měřítku. Poskytujeme produkty a služby přizpůsobené vašemu místnímu trhu. Máme globální síť prodejních organizací a dealerství a připravíme řešení, které bude ušité na míru pro vaši společnost, s ohledem na typ vozidla, financování a správu vozového parku. Náš tým má zastoupení po celém světě a je vždy schopen poskytnout pomoc. Zkušení poradci zákazníkům poskytují osobní servis, což zaručuje bezproblémové fungování vztahu a pokládá základy úspěšné dlouhodobé spolupráce.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je firemní strategie BMW Group, jejímž cílem je vždy kombinovat nejlepší účinnost a maximální dynamické vlastnosti. Pokrývá všechna opatření, která se neustále soustředí na zvyšování účinnosti a zlepšování dynamických vlastností všech vozů BMW. To ovlivňuje celkový koncept vozu, hnací ústrojí a řízení energie, jako je inteligentní lehká konstrukce, aerodynamika, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkem není kompromis, ale čistá radost z jízdy. BMW EfficientDynamics proto efektivně překonává mezeru mezi motivací zaměstnanců a optimalizací nákladů.

 • Celkový koncept vozu

  Inteligentní lehká konstrukce:
  Využití správných materiálů na správných místech v závislosti na funkci. Výsledkem inteligentní kombinace různých materiálů, jako je ocel, hliník a uhlíková vlákna, není pouze lehká a účinná celková konstrukce. Každý vůz od společnosti BMW zaručuje vysokou tuhost pro optimální jízdní dynamiku a radost z jízdy.

  Aerodynamika:
  Díky dokonale sladěným aerodynamickým prvkům je dosaženo optimalizovaného odporu vzduchu. Na svědomí jej mají detailní řešení, jako je plochá podlaha podvozku, vzduchové clony v předním nárazníku a průduchy za předními koly, které mají pozitivní vliv na účinnost a spotřebu vozů BMW.

 • Koncept pohonu

  BMW TwinPower Turbo:
  Mnoha cenami ověnčené zážehové a vznětové motory s technologií BMW TwinPower Turbo patří k inovacím v rámci programu BMW EfficientDynamics. Kombinují nejnovější systémy vstřikování paliva, plně variabilní časování a inovativní technologii přeplňování, díky čemuž nabízejí pro BMW typický točivý moment a nízkou spotřebu.

  BMW eDrive:
  Zcela nový rozměr radosti z jízdy: koncept pohonu BMW eDrive, zahrnující elektromotor, vysokonapěťový akumulátor a inteligentní řízení toků energií, poskytuje působivé dynamické vlastnosti a při jízdě v čistě elektrickém režimu dokonce nulové emise. Nově vyvinutý synchronní elektromotor oslní silným točivým momentem, který zůstává konstantní od nuly až po maximální otáčky – pro udržitelnou mobilitu s úchvatnou agilitou. BMW eDrive je určen pro elektromobily a plug-in hybridní modely.

  BMW BluePerformance:
  Tato technologie snižuje hladinu oxidů dusíku (NOx) produkovaných vznětovými motory na minimum. Zatímco samotný spalovací proces není narušen, vysoká účinnost vznětových motorů je rovněž zachována. Modely BMW vybavené technologií BMW BluePerformance splňují požadavky emisní normy EU6, která nařizuje snížení emisí NOx.

 • Inteligentní řízení toků energií

  Režim ECO PRO:
  Při aktivaci režimu ECO PRO je vše podřízeno dosažení lepší účinnosti. V závislosti na vašem individuálním stylu jízdy lze dosáhnout snížení spotřeby paliva až o 20 procent (podle interní studie BMW o spotřebě paliva).

  Funkce Auto Start Stop:
  Funkce Auto Start Stop využívá krátké zastávky (např. na semaforech) a přechodně vypíná motor. Když je motor vypnutý, vozidlo nespotřebovává palivo ani neprodukuje emise. V závislosti na převodovce stačí, když řidič uvolní brzdový pedál nebo sešlápne spojku, a motor se okamžitě znovu nastartuje. Přechodné vypnutí motoru nemá žádný vliv na bezpečnost ani komfort.

  Rekuperace kinetické energie:
  Když řidič aktivuje brzdy nebo nechá jet vozidlo setrvačností, uvolňuje se kinetická energie. Systém rekuperace kinetické energie ji převádí na energii elektrickou a využívá ji k dobíjení akumulátoru. Tím se snižuje výkon, který motor k nabíjení akumulátoru potřebuje, což vede k nižší spotřebě paliva a produkci emisí.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – paket technologií plný služeb, aplikací a asistenčních systémů řidiče, které vás spojí se světem kolem vás. Udělejte si pohodlí a proměňte interiér vašeho vozu na mobilní kancelář. Díky technologiím BMW ConnectedDrive můžete také přijímat, číst a odesílat e-maily. Nebo synchronizovat data s vozidlem, jako je například adresář. A co dalšího se děje ve světě? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přečte vám během jízdy nejnovější zprávy prostřednictvím audiosystému. Při každé cestě se můžete zcela spolehnout na asistenční systémy řidiče. Díky nim je vaše BMW ještě chytřejší a nabídne vám podporu v každé situaci. Vychutnejte si lepší bezpečnost a komfort: BMW ConnectedDrive bude vždy na vaší straně.

 • Dopravní informace v reálném čase

  Buďte v pohybu, nezůstávejte stát. A vždy dorazíte včas na další schůzku. Přesné informace o aktuální dopravní situaci: díky dopravním informacím v reálném čase budete mít přehled o dopravní situaci a jejím vývoji v reálném čase až do nejbližších 100 metrů. Díky tomu můžete včas reagovat na zácpy a zvolit jednu z navrhovaných alternativních tras. Vaše BMW zná nejrychlejší cestu a bez hektických situací vás dovede do cíle.

 • Diktování zpráv

  Díky funkci diktování e-mailů a textových zpráv nemusíte spouštět ruce z volantu. Chcete poslat e-mail nebo textovou zprávu, ale nemáte čas zastavit? Začněte mluvit a vaše řeč bude převedena do psaného textu. Pak už stačí jen stisknout tlačítko a zprávu odeslat. Není dostupné v českém jazyce.

 • Asistent jízdy v kolonách

  Uvolněte se a svěřte řízení vašemu BMW. Asistent jízdy v kolonách vás zbaví stresu, když se dostanete do monotónních situací na dálnicích. Pokud jedete v hustém provozu rychlostí do 40 km/h, systém vám umožní nechat se "unášet" provozem a zachovat klid při průjezdu zácpou. Automaticky udržuje požadovanou vzdálenost od vozidla před vámi, nezávisle reguluje vaši rychlost – dokonce dokáže zabrzdit do úplného zastavení – a aktivně ovládá řízení.