VAŠE VÝHODY.

BMW Korporátní prodej.

BMW prodej korporacím vždy nabízí svým zákazníkům individualizovaná řešení, která odrážejí situaci v jejich konkrétní zemi. Globální síť prodejních organizací a dealerství vytváří řešení, která jsou ušitá na míru pro vaši společnost, s ohledem na typ vozidla, financování a správu vozového parku. Vozový park může zahrnovat vozidla MINI, BMW a BMW i podle požadavků zákazníka.

Více informací

VÝHODY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY.

Špičková vozidla s účinnými a úspornými motory. Zaměstnanci získají spojení unikátní dynamiky a hospodárnosti, které jsou typické pro BMW. Moderní technologie jako BMW EfficientDynamics a BMW ConnectedDrive přispívají k bezpečnější a úspornější jízdě. Tým zkušených odborníků je připraven poskytnout odbornou podporu ve více než 150 zemích po celém světě. To jsou pouze některé z výhod, na které se můžete těšit, pokud spojíte síly s divizí prodeje korporací BMW.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ.

Vysoké zůstatkové hodnoty, úsporné motory a nízké nároky na údržbu: to vše zaručují vozy z programu prodeje korporacím. Pokud například dáte přednost modelu BMW 520d před některým z jeho přímých konkurentů, můžete ušetřit až 24 000 litrů paliva při vozovém parku se stovkou vozů, z nichž každý najede v průměru 30 000 kilometrů ročně: dokonalá kombinace spotřeby, výkonu a radosti z jízdy. BMW 520d nabízí mimořádně nízkou spotřebu paliva a hladinu emisí, spotřebuje 4,5 l na 100 km a produkuje pouze 119 g CO2/km. Rádi vám poradíme s výběrem nejúspornějších vozidel pro vaši společnost.

SERVIS & PODPORA.

BMW Group se vždy snaží udělat maximum, aby naplnila potřeby a nároky vaší organizace v dlouhodobém měřítku. Poskytujeme produkty a služby přizpůsobené vašemu místnímu trhu. Máme globální síť prodejních organizací a dealerství a připravíme řešení, které bude ušité na míru pro vaši společnost, s ohledem na typ vozidla, financování a správu vozového parku. Náš tým má zastoupení po celém světě a je vždy schopen poskytnout pomoc. Zkušení poradci zákazníkům poskytují osobní servis, což zaručuje bezproblémové fungování vztahu a pokládá základy úspěšné dlouhodobé spolupráce.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je firemní strategie BMW Group, jejímž cílem je vždy kombinovat nejlepší účinnost a maximální dynamické vlastnosti. Pokrývá všechna opatření, která se neustále soustředí na zvyšování účinnosti a zlepšování dynamických vlastností všech vozů BMW. To ovlivňuje celkový koncept vozu, hnací ústrojí a řízení energie, jako je inteligentní lehká konstrukce, aerodynamika, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkem není kompromis, ale čistá radost z jízdy. BMW EfficientDynamics proto efektivně překonává mezeru mezi motivací zaměstnanců a optimalizací nákladů.

  • Celkový koncept vozu
  • Koncept pohonu
  • Inteligentní řízení toků energií

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – paket technologií plný služeb, aplikací a asistenčních systémů řidiče, které vás spojí se světem kolem vás. Udělejte si pohodlí a proměňte interiér vašeho vozu na mobilní kancelář. Díky technologiím BMW ConnectedDrive můžete také přijímat, číst a odesílat e-maily. Nebo synchronizovat data s vozidlem, jako je například adresář. A co dalšího se děje ve světě? Vaše BMW ví, co vás zajímá, a přečte vám během jízdy nejnovější zprávy prostřednictvím audiosystému. Při každé cestě se můžete zcela spolehnout na asistenční systémy řidiče. Díky nim je vaše BMW ještě chytřejší a nabídne vám podporu v každé situaci. Vychutnejte si lepší bezpečnost a komfort: BMW ConnectedDrive bude vždy na vaší straně.

  • Dopravní informace v reálném čase
  • Diktování zpráv
  • Asistent jízdy v kolonách