LÉTO. SLUNCE. RADOST Z JÍZDY.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A BMW SERVIS.

LÉTO. SLUNCE. RADOST Z JÍZDY.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A BMW SERVIS.

LÉTO. SLUNCE. RADOST Z JÍZDY.BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A BMW SERVIS.

S letními měsíci přichází období dovolených. Díky prvotřídnímu BMW Servisu a pečlivě vybranému příslušenství budete dokonale připraveni na nadcházející dovolenou. Využijte našich služeb a nechte své BMW před letní sezónou zkontrolovat, abyste byli na cestách vždy v bezpečí a měli naprostou jistotu. Zásluhou našich produktů z nabídky přepravních systémů, infotainmentu a zábavy se můžete těšit na maximální cestovní komfort a skvělou náladu pasažérů.

BMW SERVIS. PRO STEJNOU RADOST Z JÍZDY JAKO POPRVÉ.

Konečně dovolená! Chcete-li mít jistotu, že je vaše BMW dokonale připravené na všechny nástrahy léta, doporučujeme vám BMW Letní prohlídku a BMW Kontrolu klimatizace. Naši BMW Servisní profesionálové zajistí, že váš vůz bude vždy v tom nejlepším možném stavu, takže budete moci vyrazit vstříc létu a dovolené s klidnou hlavou.

A pokud se i přes tu minimální pravděpodobnost přihodí něco neočekávaného, služba BMW Mobile Care nabízí rozšířenou mobilitu 365 dní v roce. Ať už se vydáte kamkoli: Díky BMW Servis si budete užívat radost z jízdy v každém okamžiku!

 • BMW Letní prohlídka

  V rámci BMW Letní prohlídky můžete nechat své BMW důkladně zkontrolovat našimi vyškolenými servisními profesionály. Budete si tak moci být jisti, že vás váš vůz nezklame, ani když se vydáte daleko za hranice.


  Součástí BMW Letní prohlídky je:

  • Kontrola brzdového systému
  • Kontrola hladiny brzdové kapaliny
  • Kontrola vnějšího poškození
  • Kontrola napnutí a opotřebení hnacích řemenů
  • Kontrola stavu kol a pneumatik
  • Kontrola osvětlení vozu
  • Zkouška klimatizace/topení

  Nabídka pro všechny modely BMW: 700 Kč

  * Veškeré práce (seřízení, nastavení) a kapaliny jsou účtovány zvlášť.

 • BMW Kontrola klimatizace

  V rámci BMW Kontroly klimatizace se naši servisní technici přesvědčí, zda vaše klimatizace funguje perfektně. Zajistí její profesionální vyčištění a dezinfekci chladicího systému, aby bylo možné nastavit teplotu v interiéru vašeho vozu dle vašich přání a aby klimatizace nepředstavovala žádná zdravotní rizika.

  Součástí BMW Kontroly klimatizace je:

  • Kontrola kondenzátoru, drážkového řemene pohonu a mikrofiltru
  • Kontrola účinnosti klimatizace
  • Čištění a dezinfekce jednotky klimatizace

  Nabídka pro všechny modely BMW: 1 799 Kč*

  * Veškeré práce (seřízení, nastavení) a kapaliny jsou účtovány zvlášť.

 • Pro každý případ: Asistenční služba BMW Mobile Care

  V rámci BMW Mobile Care máte k dispozici komplexní službu mobility, která vám pomůže v případě poruchy. Jednoduše se obraťte na BMW Mobile Service prostřednictvím nabídky iDrive (pouze v modelech s hlavním displejem) nebo telefonicky na čísle: 844 666 333 (v České republice) nebo +420 222 803 447 (v zahraničí).

  Naši specialisté dokážou většinu případů vyřešit po telefonu. Pokud byste potřebovali silniční asistenční službu, pošleme vám BMW servisní vozidlo – jednoduché a spolehlivé. V případě potřeby vám zajistíme také mnoho dalšího: Například odtahovou službu, taxi nebo ubytování v hotelu. Se službou Mobile Care budete mít k dispozici záruku celoevropské mobility i všechny tyto výhody – a to na 5 let.

  Více informací o asistenční službě BMW Mobile Care se dozvíte u svého BMW Autorizovaného dealera nebo na www.bmw.cz/mobilecare

VÍCE PROSTORU PRO ZÁŽITKY.

S multifunkčními BMW Přepravními systémy si letní výlety náležitě užijete. Postarají se o to, že budete mít dostatek úložného prostoru pro všechna svá zavazadla a vybavení na příští dovolenou. V naší nabídce najdete vše, po čem vaše srdce touží, od střešních boxů po ochranné rohože nakládací hrany zavazadlového prostoru. Nejvyšší kvalita, prvotřídní design a maximální funkčnost jsou zárukou vyššího pohodlí na každé vaší cestě.

 • BMW Kompaktní zadní nosič kol s úložnou sadou

  Lehký, ale odolný skládací zadní nosič, který se upevňuje na tažné zařízení. Lze na něj naložit dvě kola nebo elektrokola (maximální nosnost činí 2 × 30 kg). Když zadní nosič jízdních kol nebudete používat, lze jej pomocí volitelné úložné sady uskladnit v zavazadlovém prostoru. Zadní nosič jízdních kol na tažné zařízení lze používat rovněž s výbavou pro přepravu jízdních kol vzadu SA 3AR (příprava pro zadní nosič).

  Nabídka kompaktního zadního nosiče kol pro modely BMW řady 2 (F45/F46) a BMW X1 (F48), bez montáže: 17 793 Kč

  Nabídka sady pro uskladnění pro modely BMW řady 2 (F45/F46) a BMW X1 (F48), bez montáže: 4 456 Kč

 • BMW Střešní box 520 s příčníky

  Moderní střešní box s černým lesklým víkem a boky v titanově šedé barvě s logem BMW. Box nabízí 520 litrů dodatečného úložného prostoru a maximální nosnost 70 kg. Zaujme zejména snadným  a pohodlným nakládáním a vykládáním věcí díky oboustrannému systému zavírání. Box je kompatibilní se všemi BMW základními střešními nosiči a ližinami.

  Nabídka: 28 560 Kč

  Samostatně dostupné příčníky jsou kompatibilní se všemi BMW doplňky střešních nosičů a střešními boxy. Nabízejí vysokou kvalitu, systém zabezpečení proti odcizení a splňují ty nejvyšší bezpečnostní požadavky.

  Nabídka pro model BMW 3 Series Gran Turismo, bez montáže: 6 361 Kč

 • Ochranná rohož nakládací hrany zavazadlového prostoru

  Tuto univerzální ochrannou rohož pro nakládací hranu lze pomocí suchého zipu snadno upevnit k uvazovacím okům zavazadlového prostoru. Vodoodpudivá rohož chrání nakládací hranu před poškrábáním během nakládání zavazadlového prostoru. Zároveň ji lze použít jako protiskluzovou rohož v zavazadlovém prostoru.

  Nabídka: 1 576 Kč

 • Rohož do zavazadlového prostoru

  Rohož přesně zapadá do zavazadlového prostoru a chrání ho před znečištěnými a mokrými předměty. Lineární design rohože byl navržen na základě odtoku vody a odpovídá originálním BMW koberečkům do každého počasí.

  Nabídka: 2 879 Kč

PO STOPĚ LÉTA.

Nečekejte na slunce – dojeďte si pro ně s originálními BMW Letními kompletními koly. Zaručují extrémní stabilitu i optimální bezpečnost, bez ohledu na počasí nebo venkovní teploty, a zvýrazňují vzhled exteriéru Vašeho BMW. Dopřejte si letní kompletní kola, která jsou v absolutní harmonii s vaším vozem.

 • Kola Star-spoke 660 Bicolor, v provedení Orbit Grey / leštěná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R20 90 Y (přední) a 255/30 R20 92 Y (zadní). Pro modely BMW řady 3 (F30/F31) a BMW řady 4 (F32/F33/F36).

  Palivová účinnost: E/E
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC: 103 469 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Dostupnost závisí na výbavě vozidla a motorizaci. Velmi rádi vám s výběrem poradíme.

 • Kola Cross-spoke 636 v provedení Liquid Black

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Goodyear Eagle F1* RSC v rozměru 245/35 R20 95 Y (přední) a 275/30 R20 97 Y (zadní). Pro modely BMW řady 5 (G30/G31).

  Palivová účinnost: B/C
  Přilnavost za mokra: B/A
  Vnější valivý hluk: 71 dB / 71 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC: 118 335 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Dostupnost závisí na výbavě vozidla a motorizaci. Velmi rádi vám s výběrem poradíme.

 • Kola Y-spoke 542 Bicolor, matná černá / leštěná

  Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 245/40 R20 99 Y (přední) a 275/35 R20 102 Y (zadní). Pro modely BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

  Palivová účinnost: E/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC: 114 172 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Dostupnost závisí na výbavě vozidla a motorizaci. Velmi rádi vám s výběrem poradíme.

 • BMW M Performance kola Double-spoke 599M Bicolor, v provedení Orbit Grey / leštěná

  Kompletní 21" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 285/35 R21 105 Y (přední) a 325/30 R21 108 Y (zadní). Pro modely BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16).

  Palivová účinnost: C/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 74 dB / 74 dB

  Nabídka za sadu včetně RDC: 161 149 Kč

  * Uvedené ceny jsou za sadu bez montáže a platí v případě nákupu celé sady 4 kompletních kol. Rozměr pneumatik se liší podle modelu. Dostupnost závisí na výbavě vozidla a motorizaci. Velmi rádi vám s výběrem poradíme.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ PRO DLOUHÉ CESTY.

Prázdninové cestování se oproti předpokladům často protáhne. Díky našim řešením infotainmentu, jako je Head-Up Display nebo integrovaný navigační systém, se do cíle své cesty dostanete s bezpečím a jistotou. Inovativní výbava pro bezdrátové dobíjení umožňuje pohodlně dobíjet váš chytrý telefon nebo dokonce zlepšit příjem mobilního signálu uvnitř vozu. Vyberte si z naší široké nabídky produktů a užívejte si pohodlné cestování.

 • BMW Head-Up Display

  Díky inovativnímu Head-Up displeji se aktuální jízdní informace nacházejí v zorném úhlu řidiče. Pomocí aplikace pro BMW Head-Up Display lze na displeji provádět různá nastavení a zapínat či vypínat různé parametry. Head-Up Display lze navíc kombinovat s navigační aplikací Garmin pro chytré telefony, a zobrazovat tak navigační pokyny.

  Nabídka, bez montáže: 10 912 Kč

 • Integrovaný navigační systém

  BMW Integrovaný navigační systém je perfektním řešením pro vozy bez navigačního systému. Díky BMW Integrovanému navigačnímu systému pro dodatečnou montáž lze informace zobrazit na displeji vozu s vysokým rozlišením nebo na volitelném Head-Up displeji. Pro přehrání zvuku se použije audiosystém vozidla. Skutečnost, že systém je nainstalován v odkládací přihrádce a není zvenku vůbec vidět, je příslibem vysoké bezpečnosti.

  Nabídka integrovaného navigačního systému, bez montáže: 23 226 Kč

  Nabídka Head-Up displeje pro integrovaný navigační systém, bez montáže:     12 094 Kč

 • Kryt pro bezdrátové dobíjení iPhonu 6

  Kryt pro bezdrátové dobíjení umožňuje bezdrátově dobíjet váš iPhone 6. Je třeba, abyste svůj telefon umístili do jednodílného černého originálního BMW pouzdra. Kryt chytrého telefonu je kompatibilní s veškerou BMW volitelnou výbavou pro bezdrátové dobíjení a s volitelnou bezdrátovou dobíjecí podložkou.

  Nabídka: 1 886 Kč

 • Podložka pro bezdrátové dobíjení

  Podložka představuje bezpečné a stabilní místo pro odkládání mobilního telefonu a umožňuje jeho bezdrátové dobíjení. Zároveň váš telefon připojuje k externí anténě vozu, a tak poskytuje dokonalé pokrytí signálem. Funkce bezdrátového dobíjení je vhodná pro všechny mobilní telefony, které podporují technologii dobíjení Qi.

  Nabídka, bez montáže: 4 297 Kč

NEJLEPŠÍ ZÁBAVA PŘI JÍZDĚ.

V naší nabídce najdete celou řadu zábavních řešení, díky nimž se za jízdy určitě nudit nebudete. Ať už cestujete podél pobřeží a chcete si poslechnout příjemnou hudbu nebo chcete zabavit pasažéry na zadních sedadlech prostřednictvím filmů a aplikací, BMW nabízí perfektní řešení pro všechny situace.

 • Univerzální držák tabletu s ochranným pouzdrem

  Ideální společník pro pohodové cestování: Tento univerzální držák se výborně hodí pro tablety s ochranným pouzdrem a lze ho přizpůsobit tabletům různých velikostí. Univerzální držák je třeba uchytit do základního držáku. Poté ho lze použít pro práci nebo sledování filmů ve voze. Držák lze snadno upevnit mezi dvě vzpěry opěrky hlavy a pomocí automatického uzamykacího mechanismu zajistit ve stabilní poloze. Pouze v kombinaci se základním držákem.

  Nabídka univerzálního držáku: 3 001 Kč

  Nabídka ochranného pouzdra pro Apple iPad Air 2: 1 334 Kč

  Nabídka základního držáku pro systém Travel & Comfort: 621 Kč

 • Držák kamery GoPro

  Držák se jednoduše nacvakne do základního držáku systému Travel & Comfort, který je k dispozici samostatně, a poskytuje maximální stabilitu kterékoli akční kameře GoPro. Po nacvaknutí do držáku je možné kameru otočit o 360° a lze ji ovládat buď prostřednictvím aplikace, nebo – v závislosti na výbavě – pomocí ovladače iDrive. Pouze v kombinaci se základním držákem.

  Nabídka držáku kamery GoPro: 2 698 Kč

  Nabídka základního držáku pro systém Travel & Comfort: 621 Kč

 • Univerzální Snap-In adaptér s konektorem micro USB

  Tento Snap-In adaptér přenáší komunikaci a zábavní funkce Vašeho chytrého telefonu přímo do Vašeho vozu. Kromě dobíjení nabízí také lepší příjem signálu a bezpečné dokování. V závislosti na výbavě vozidla umožňuje přehrávání hudby, která je uložena v telefonu, přes BMW audiosystém a rovněž přístup k zábavě a aplikacím.

  Nabídka, bez montáže: 4 355 Kč

 • Univerzální systém Click & Drive

  S BMW Univerzálním systémem Click & Drive lze na čelní sklo připevnit jakýkoli chytrý telefon s šířkou až 78 mm. Telefon tak lze snadno a bezpečně integrovat do interiéru vozidla. Díky vestavěnému USB konektoru a volitelnému napájení lze zařízení při jízdě dokonce i nabíjet.

  Nabídka, bez montáže: 3 414 Kč

PRVNÍ TŘÍDA PRO TY NEJMENŠÍ.

Zajistěte, aby byl Váš výlet do prázdninové destinace maximálně zábavný a příjemný i pro ty nejmenší. Můžete si být jisti, že s našimi speciálními nabídkami bude ve druhé řadě sedadel vždy dobrá nálada a že Vaše ratolesti budou cestovat bezpečně a pohodlně.

 • Dětská sedačka Junior Seat 2/3

  Dětská sedačka BMW Junior Seat 2/3 „roste“ spolu s dítětem a poskytuje maximální bezpečnost a pohodlí pro děti ve věku přibližně od 3 do 12 let. Dětská sedačka díky rozsáhlým nárazovým testům splňuje přísné bezpečnostní normy BMW, jež převyšují zákonné požadavky. Zásluhou nastavitelného sklonu opěradla lze dětskou sedačku perfektně přizpůsobit sedadlu vozidla. Sedačka se svými patentovanými vzduchovými polštáři poskytuje vysokou ochranu při nárazu zejména v oblasti hlavy.

  Nabídka: 10 172 Kč

 • Ochranný kryt opěradla a podložka pod dětskou sedačku

  Ideální pro cestování s dětmi. Ochranný kryt opěradla se nasazuje na zadní část opěradla předního sedadla a chrání jej před znečištěním. Jednoduchým otočením ochranného krytu si lze vybrat mezi dvěma barvami: šedou pruhovanou nebo černou. Podložka pod dětskou sedačku se umisťuje pod dětskou sedačku, a chrání tak sedadlo před vznikem otlaků.

  Nabídka: 1 958 Kč

 • Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort

  Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort v atraktivním designu BMW lze snadno připevnit k samostatnému základnímu držáku. Sklápěcí stolek zároveň nabízí integrovaný držák nápojů a lze jej snadno nastavit do požadované výšky a úhlu. Pouze v kombinaci se základním držákem.

  Nabídka sklápěcího stolku: 2 758 Kč

  Nabídka základního držáku pro systém Travel & Comfort: 621 Kč

 • BMW Kidsbike

  Dvě v jednom: BMW Kidsbike je odrážedlo a skutečné jízdní kolo v jednom. Pomáhá malým dětem naučit se udržet rovnováhu bez potřeby pomocných koleček. Je vybaveno plastovými pedály, odrazkami a ergonomicky tvarovaným sedlem. Určeno pro děti od 2,5 roku (jako odrážedlo) přibližně do 6 let (jako jízdní kolo). Dostupné v černo-oranžovém, bílo-malinovém a tyrkysovo-karamelovém provedení.

  Naídka: 7 820 Kč