PŘÍMÉ SPOJENÍ S VAŠÍM BMW.

  Rozhraní.

  Bluetooth a USB audio rozhraní spojí vaše BMW s vaším mobilním zařízením, takže zůstanete v těsném kontaktu s okolním světem i během jízdy. Ať už telefonujete, posloucháte hudbu nebo procházíte telefonní seznam – své zařízení ovládáte velmi pohodlně přes ovladače a displeje ve voze.

  Více informací

  ROZHRANÍ BLUETOOTH.

  Vaše BMW nabízí nejlepší podmínky pro využívání nejrůznějších funkcí vašich mobilních zařízení. Usedněte za volant a propojte svůj automobil přes Bluetooth se smartphonem nebo tabletem. Můžete například synchronizovat telefonní seznam, snadno přehrávat hudbu nebo využívat velké množství kancelářských funkcí. Hovory jsou uskutečňovány prostřednictvím hands-free systému, který se ovládá přes multifunkční volant, ovladač iDrive nebo hlasové ovládání.

  USB AUDIO ROZHRANÍ.

  Poslouchejte hudbu i za volantem – USB audio rozhraní vám umožňuje hladce integrovat vaše MP3 přehrávače, USB flash disky a mobilní telefony do audio systému BMW. Jednoduše připojíte také iPod a iPhone. Hudba je přehrávána prostřednictvím reproduktorů vozidla ve vysoké kvalitě. Ovladače ve vozidle zaručují jednoduché procházení skladeb podle žánrů, alb nebo interpretů, zatímco USB port ve středové konzole umožňuje přímé propojení pro vaše zařízení.