Žena a muž se smějí ve sněhu před BMW

TAKÉ V ZIMĚ.
BEZPEČNĚ A DO DETAILU STYLOVĚ.

BMW Originální příslušenství a BMW Servis.

Zatímco někteří leží s výmluvami na gauči, vy jezdíte. Pro vás není problém vydat se do horského pasu, strávit den mimo město nebo se vyrazit, kam vás napadne. Vítr a počasí? Pro vás žádný problém. S BMW Originálním příslušenstvím pro podzim a zimu jste dokonale připraveni na každou výzvu. Zažijte fascinující okamžiky každého ročního období a spolehněte se přitom na BMW Servis, BMW kompletní sady zimních kol a BMW příslušenství pro podzim a zimu, které jsou navržené přímo pro vaše BMW.

Více informací
TAKÉ V ZIMĚ. <br/> BEZPEČNĚ A DO DETAILU STYLOVĚ.BMW Originální příslušenství a BMW Servis.

„BEZPEČNOST A STYL TAKÉ V ZIMĚ.“

Kvalitní BMW Originální kola z lehké slitiny a kompletní sady zimních kol s průměrem 18", 19" nebo 20".

Počasí se mění, ale také v zimní sezóně se objevují nové možnosti, jak poznávat okolí. Když jste dobře vybavení, namrzlé silnice a kluzké zatáčky vás neodradí od toho, abyste si užili přírodu. Můžete se totiž spolehnout na BMW Originální kola a pneumatiky. Jsou navržené ve spolupráci s předními výrobci pneumatik (například Bridgestone, Michelin a Pirelli), jsou označené BMW hvězdou a zajišťují komfortní jízdu, optimální přilnavost a prvotřídní bezpečnost. Jedna věc je přitom jasná: BMW Originální zimní kola a pneumatiky neznají kompromisy ani v otázkách stylu a výrazu.

Více informací
20" M Performance Y-spoke 795 M Jet Black, matná, sada letních kol

20" M Performance Y-spoke 795 M.

Kvalitní 20" M Performance kovaná kola Y-spoke 795 M v matném provedení Jet Black s barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC, vzadu 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC.

Více informací
20" M Performance Y-spoke 863 M Ferric Grey, matné, sada letních kol

20" M Performance Y-spoke 863 M.

Kvalitní 20" M Performance kovaná kola Y-spoke 863 M v matném provedení Ferric Grey s barevným logem M dodávají vozu sportovní vzhled. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku, rozměr kol vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR20 (102Y) XL, vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR20 (104Y) XL.

Více informací
20" M Performance Double-spoke 669 M Orbit Grey, sada letních kol

20" M Performance Double-spoke 669 M.

Kvalitní 20" BMW M Performance kovaná kola z lehké slitiny ve dvoubarevném provedení Orbit Grey zaujmou exkluzivní kombinací frézování a broušení na čelních plochách a logem BMW M. Kompletní sada kol s kombinovanými pneumatikami runflat. Rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.

Více informací
20" M Performance Multi-spoke 732 M Night Gold/frézované diamantem, sada letních kol

20" M Performance Multi-spoke 732 M.

Kvalitní 20" M Performance kovaná kola Multi-spoke 732 M v matném provedení Bicolour Jet Black, leštěná a frézovaná s barevným logem M. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku, rozměr kol vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.

Více informací
19" M Performance Double-spoke 555 M Jet Black, matná/leštěná diamantem, sada letních kol

19" M Performance Double-spoke 555 M.

Kvalitní, odlehčená 19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M v matném provedení Bicolour Jet Black, leštěná s reverzně otočenými paprsky do nejmenších detailů podtrhují sportovnost. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku, rozměr kol 8 J x 19 s pneumatikami 235/35 R19 91Y XL.

Více informací

„MÁ KOLA – MÉ OBLÍBENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ.“

BMW Příslušenství pro kola a pneumatiky.

Déšť a sníh se vám nepostaví do cesty. Díky kolům a pneumatikám z nabídky BMW Originálního příslušenství budete vždy dokonale připraveni na podzim a zimu. Vyberte si z mnoha možností, jak vašemu BMW i v zimě dodat vzhled podle vašeho vkusu. Vytvořte výrazný styl bez kompromisů v oblasti bezpečnosti.

BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Nerotující kryt středu kola

BMW Nerotující kryt středu kola.

BMW Nerotující kryt středu kola s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstává ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s roztečí 112 mm.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čepičky ventilků s logem

BMW Čepičky ventilků s logem.

Kvalitní hliníkové BMW Čepičky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku v pneumatikách před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem BMW.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čepičky ventilů s logem M

BMW Čepičky ventilků s logem M.

Kvalitní hliníkové BMW Čepičky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku v pneumatikách před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem M.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Sněhové řetězy

BMW Sněhové řetězy.

Sněhové řetězy mohou být v zimě nepostradatelným pomocníkem, který vašemu BMW dodá tolik potřebnou trakci v hlubokém sněhu a na ledem pokrytých cestách.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Systém uzamykatelných šroubů kol

BMW Systém uzamykatelných šroubů kol.

Extrémně spolehlivý systém zamykání šroubů kol v prémiové kvalitě tvoří čtyři bezpečnostní šrouby se speciálním leštěným kódováním BMW. Šrouby lze povolit pouze s použitím speciálního nářadí, které je součástí dodávky, takže poskytují mimořádně účinnou ochranu před odcizením kol.
K produktu

BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

BMW Servis kol a pneumatik v servisu BMW

Je dobré vědět, že důležité věci jsou v těch nejlepších rukách.

Správné pneumatiky pro zimní období zajistí BMW Servis pro pneumatiky. Nejenže vám je přezujeme, ale také vám zkontrolujeme hloubku jejich dezénu a současně i vaše brzdy. Pro váš maximální komfort letní kola umyjeme a současně je uskladníme až do jara.

ORIGINÁLNÍ BMW PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Originální BMW pneumatiky se symbolem hvězdy

Hlavními prioritami kol a pneumatik jsou kvalita, jízdní projev a bezpečnost.

Symbol hvězdy znamená, že pneumatika byla vyrobena speciálně pro BMW, tedy v souladu s nejvyššími standardy BMW. Také vývoj pneumatik začíná již v rané fázi vývoje vozidla a může trvat až tři roky. Vývoj pneumatiky je zakončen rozsáhlými zkouškami. Pneumatiky se symbolem hvězdy jsou testovány v šesti hlavních oblastech: bezpečnost, opotřebení, komfort, hospodárnost a dále, v typickém duchu BMW, také ve dvou disciplínách radosti z jízdy: jízdním projevu a sportovních vlastnostech. Kromě toho jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci (např. Bridgestone, Goodyear a Pirelli). Jednoduše požádejte svůj BMW Servis o pneumatiky se symbolem hvězdy, protože ty dokonale „sednou“ vašemu vozu, jsou otestované a bezpečné.

Muž objímá ženu před BMW

BMW ORIGINÁLNÍ SERVIS A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

Nejlepší řešení pro každou situaci.

BMW ORIGINÁLNÍ SERVIS A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

Nejlepší řešení pro každou situaci.

„VŠE, CO POTŘEBUJI PRO DOKONALOU ZIMU, JE DOBRÁ VÝBAVA.“

BMW Příslušenství pro podzim a zimu. Mnoho chytrých řešení pro exteriér a interiér.

Ať už je to výlet s dětmi, procházka se psem nebo víkendový výlet do lyžařského střediska, když si chcete užít zimu, musíte mít dobré vybavení. S BMW Originálním příslušenstvím to není žádný problém. Užijte si více jízdního komfortu a poznejte širokou nabídku navrženou tak, aby se vaše BMW stalo ve vašich zimních plánech vaším dokonalým společníkem.

BMW X3 na sněhu ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu Kryt pro bezdrátové nabíjení pro iPhone

BMW Kryt pro bezdrátové nabíjení pro iPhone.

BMW Kryt pro bezdrátové nabíjení umožňuje indukční nabíjení telefonů Apple iPhone™ 5/5S, 6/6S a 7/7 Plus. Inovativní nabíjecí kryt pro telefony je plně kompatibilní se všemi zařízeními standardu Qi a navíc účinně ochrání telefon.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice

BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

Bezdrátové nabíjení kdykoli a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze chytrý telefon ve voze nabíjet pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je stabilně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu mimo vozidlo kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Gumové koberce do každého počasí

BMW Gumové koberce do každého počasí.

Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a nečistotami. Jsou černé a mají vložku z kvalitní nerezové oceli.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Bezpečnostní pouzdro pro 10,5" tablet Apple iPad Pro BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem.

BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro 10,5" tablet Apple iPad Pro.

Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW Bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici. Bezpečnostní obal poskytuje účinnou ochranu pro všechny 10,5" tablety Apple iPad™ Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel & Comfort (dodává se samostatně) jej lze napevno umístit ve voze a přizpůsobit si polohu pohodlnému sledování. Uchycení je bezpečné i v případě nehody.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Střešní příčníky

BMW Střešní příčníky.

Snadno se instalují a lze je kombinovat se všemi BMW Střešními nosiči a střešními boxy. Jsou mimořádně masivní a je možné je uzamknout proti odcizení.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium

BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

Moderní BMW Střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW Střešních příčníků. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW LED dveřní projektory

BMW LED dveřní projektory.

Inovativní BMW LED dveřní projektory se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz na zem vedle vozu přes výměnný motiv. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.
K produktu
BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran

BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran.

Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran zajišťuje bezpečný převoz až pěti párů lyží nebo snowboardů a usnadňuje nakládání na vyšší vozidla. Lze jej kombinovat se všemi BMW Střešními příčníky a převážet na něm také lyžařské hole.
K produktu

„NÁŠ ZPŮSOB, JAK SI UŽÍT ZIMU.“

BMW Servis. S na míru navrženými servisními balíčky od BMW získáte na svých cestách klid.

Příprava je základem skvěle strávené zimy. To platí nejen pro vás, ale také pro vaše BMW. Abyste předešli všem nástrahám chladné sezóny, využijte předností excelentního BMW Servisu a nechte naše profesionály, aby se postarali o váš vůz. Zajistíme, aby vaše BMW bylo v dokonalé kondici a přestálo i ty nejnáročnější zimní podmínky.

Více informací
Žena před BMW dealerstvím

BMW Service Inclusive.

Nechte všechno za sebou a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užít si řízení. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.

Hlavní přednosti:

  • Finanční úspora ve srovnání s pořizováním jednotlivých služeb samostatně.
  • Kontrola nad výdaji a transparentnost.
  • Různé pakety pro různé potřeby nových a ojetých vozů.
  • Servisní specialisté s BMW zkušenostmi a BMW Originálními díly.
  • Automatický přenos na nové majitele zvyšuje zůstatkovou hodnotu.
  • Platnost u všech participujících BMW Servisů po celém světě.
Více informací
Žena s chytrým telefonem stojí před dveřmi svého BMW

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou mysl: V případě poruchy nebo když je potřeba údržby, poskytnou vámi preferovanému Autorizovanému servisu BMW všechna relevantní data o vozidle. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat Autorizovaný servis BMW. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.

Více informací