Muž s BMW iX v zasněžené krajině

ZAŽIJTE ZIMU.

A VEŠKERÁ JEJÍ DOBRODRUŽSTVÍ S BMW ORIGINÁLNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM A SLUŽBAMI.

Když se mění roční období, je čas prozkoumat krajinu. Ani deštivé a chladné počasí přeci není důvodem k tomu, abychom zůstávali doma. Je to příležitost objevit kouzelnou stránku našeho světa. Nabízíme dokonalé vybavení k tomu, abyste zůstali bezpečně na silnici a užili si každý okamžik výletu, ať už vás zavede kamkoliv. Poznejte BMW Servis, BMW Kompletní sady zimních kol a BMW Příslušenství pro podzim a zimu, které jsou navržené přímo pro vaše BMW.

Více informací
ZAŽIJTE ZIMU.A VEŠKERÁ JEJÍ DOBRODRUŽSTVÍ S BMW ORIGINÁLNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM A SLUŽBAMI.

  BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

  Radost z jízdy nezávislá na počasí.

  Pro řidiče, kteří chtějí nasadit nové obutí a užít si na podzim i v zimě optimální přilnavost, jsme ve spolupráci s prémiovými výrobci pneumatik (např. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) připravili speciální sezónní nabídky na pneumatiky označené hvězdičkou. Pneumatiky BMW se symbolem hvězdy poskytují pohodlnou jízdu, prvotřídní přilnavost a vysokou míru bezpečnosti. Jedna věc je přitom jasná: BMW Originální zimní kola a pneumatiky neznají kompromisy ani v otázkách stylu a výrazu.

  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 17" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 618 Reflex Silver, kompletní zimní kolo

  19'' M kolo z lehké slitiny Double-spoke 871 M Jet Black, kompletní zimní kolo.

  Kvalitní 19" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 871 M v černém provedení Jet Black. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 8 J x 19 s pneumatikou 245/45 R19 102H XL.

  BMW Konfigurátor kol a příslušenství
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 17'' BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 896 Refined Silver

  17'' BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 896 Refined Silver, kompletní zimní kolo.

  Působivé 17" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 896 Refined Silver dodává automobilu velmi unikátní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, vhodné pro použití se sněhovými řetězy, rozměr kola 7 J x 17 s pneumatikou 205/65 R17 100H XL.

  BMW Konfigurátor kol a příslušenství
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu, 21" BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1012 Bicolour

  21'' BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1012 Bicolour (Midnight Grey, leštěné), kompletní zimní kolo.

  Kvalitní 21" BMW aerodynamické kolo z lehké slitiny Star-spoke 1012 v provedení Bicolour Midnight Grey s leštěnými povrchy dodává automobilu díky svému sportovnímu vzhledu větší individualitu. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9 J x 21 s pneumatikou 255/50 R21 109H XL M+S.

  BMW Konfigurátor kol a příslušenství
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu, 21" BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1011 Jet Black

  21" BMW aerodynamické kolo z lehké slitiny Star-spoke 1011 Jet Black, kompletní zimní kolo.

  Kvalitní 21" BMW aerodynamické kolo z lehké slitiny Star-spoke 1011 v černém provedení Jet Black podtrhuje sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9 J x 21 s pneumatikou 255/50 R21 109H XL M+S.

  BMW Konfigurátor kol a příslušenství
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu, 19" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M Bicolour

  19" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M v provedení Bicolour (Jet Black, lesklé), kompletní sady předních a zadních zimních kol.

  Exkluzivní 19" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M v provedení Bicolour Jet Black s leštěnými plochami zajišťuje velmi výrazný sportovní vzhled. Kompletní zimní přední kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 8,5 J x 19 s pneumatikou 245/40 R19 98V XL, a kompletní zimní zadní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9 J x 19 s pneumatikou 255/40 R19 100V XL.

  BMW Konfigurátor kol a příslušenství
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW sněhové řetězy Comfort Plus

  BMW Sněhové řetězy Comfort Plus.

  BMW Sněhové řetězy Comfort Plus se zásluhou samonapínacího systému snadno a bezpečně montují a poskytují nejlepší možnou trakci. Protože jsou pevně přichyceny k pneumatikám, nevyžadují žádnou dodatečnou ochranu ráfku a díky integrované ocelové obruči je jejich montáž velmi snadná.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Sada pro opravu pneumatik

  BMW Sada pro opravu pneumatik.

  Intuitivní používání BMW sady pro opravu pneumatik usnadňuje návrat na silnici v případě defektu pneumatiky. Bez ohledu na rozměry pneumatiky lze opravit poškození běhounu do velikosti 4 mm, což umožňuje pokračovat v jízdě do nejbližšího BMW Servisu.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Nerotující kryt středu kola

  BMW Plovoucí kryt středu kola.

  Nerotující kryt středu kola s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstává ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s průměrem středu 112 mm.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čepičky ventilků s logem

  BMW Čepičky ventilků s logem.

  Kvalitní hliníkové BMW čepičky účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem BMW.

  Přejít na produkt

  BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

  BMW Servis kol a pneumatik

  Je dobré vědět, že důležité věci jsou v těch nejlepších rukách.

  Správné pneumatiky pro zimní období zajistí BMW Servis pro pneumatiky. Nejenže vám je přezujeme, ale také vám zkontrolujeme hloubku jejich dezénu a současně i vaše brzdy. Pro váš maximální komfort letní kola umyjeme a současně je uskladníme až do jara.

  BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

  BMW Originální pneumatiky se symbolem hvězdy

  Hlavními prioritami kol a pneumatik jsou kvalita, jízdní projev a bezpečnost.

  Symbol hvězdy znamená, že pneumatika byla vyrobena speciálně pro BMW, tedy v souladu s nejvyššími standardy BMW. Také vývoj pneumatik začíná již v rané fázi vývoje vozidla a může trvat až tři roky. Vývoj pneumatiky je zakončen rozsáhlými zkouškami. Pneumatiky se symbolem hvězdy jsou testovány v šesti hlavních oblastech: bezpečnost, opotřebení, komfort, hospodárnost a dále, v typickém duchu BMW, také ve dvou disciplínách radosti z jízdy – jízdním projevu a sportovních vlastnostech. Kromě toho jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci, jako je například Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli. Jednoduše požádejte svůj BMW Servis o pneumatiky se symbolem hvězdy, protože ty dokonale „sednou“ vašemu vozu, jsou otestované a bezpečné.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU URČENÉ PRO EXTERIÉR.

  Inspirující, ať se podíváte kamkoliv.

  Pokud si chcete užít zimní počasí, měli byste být připraveni. S BMW Originálním příslušenstvím to není žádný problém. Užijte si více jízdního komfortu a poznejte širokou nabídku navrženou tak, aby se vaše BMW stalo ve vašich zimních plánech vaším dokonalým společníkem.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium

  BMW Střešní box 420 černá/stříbrná titanová.

  Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium

  BMW Střešní box 520 černá/stříbrná titanová.

  Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran

  BMW Držák lyží a snowboardů výsuvný do stran.

  Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran zajišťuje bezpečný převoz až pěti párů lyží nebo snowboardů a usnadňuje nakládání na vyšší vozidla. Lze jej připevnit na všechny BMW Střešní nosiče a mohou převážet také lyžařské hole.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW LED dveřní projektory

  BMW LED dveřní projektory.

  Nové BMW LED dveřní projektory se zdokonalenou kvalitou zobrazení a nadstandardní životností vytvoří z nastupování i vystupování unikátní zážitek. Automaticky se aktivují při otevření dveří a zcela individuálním způsobem osvětlují nástupní prostor promítáním obrazu na zem vedle vozidla. Řidič si může vybrat promítanou grafiku prostřednictvím měnitelných diapozitivů a vybrat si mezi logem BMW a logem BMW M.

  Přejít na produkt

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU URČENÉ PRO INTERIÉR.

  Výjimečné zevnitř.

  BMW Originální příslušenství je věrné svému názvu, je navrženo s precizností a pro maximální účelnost. Rozšiřte svůj prostor, zvýrazněte styl, zlepšete bezpečnost, anebo udělejte všechno dohromady. Toto je snadný způsob, jak spojit bezpečnost a eleganci.

  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW univerzální držák pro tablety s BMW bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort

  BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort.

  Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW základní držák a BMW univerzální háček pro systém Travel & Comfort

  BMW Univerzální háček pro systém Travel & Comfort.

  Univerzální háček systému Travel & Comfort umožňuje pověsit oblečení nebo lehké tašky na zadní stranu opěradel předních sedadel, a tím je chránit před znečištěním od podlahy. Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze univerzální háček upevnit do samostatně dodávaného základního držáku nebo do volitelné výbavy systému Travel & Comfort.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort

  BMW Ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort.

  BMW Ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze univerzální háček upevnit do samostatně dodávaného základního držáku nebo do volitelné výbavy systému Travel & Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo. 

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW gumové rohože

  BMW All-weather rohože.

  Dokonale padnoucí, odolné BMW gumové rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Díky černé barvě a nápisům BMW se dokonale hodí do interiéru.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru

  BMW Rohož do zavazadlového prostoru.

  Protiskluzová, vodě odolná, robustní BMW ochranná podlaha zavazadlového prostoru se zvýšenými okraji na všech stranách, elegantním designem a přesným tvarem chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli s logem BMW, díky tomu dokonale ladí s provedením zavazadlového prostoru.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW organizér na opěradlo antracit/modrá

  BMW Kapsář na přední opěradlo antracit/modrá.

  BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu v okolí vozidla kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

  BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

  Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořen vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před a za vozidlem, a to i v případě, že je zaparkované. Pokud systém zaznamená vibrace nebo neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.

  Přejít na produkt
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW pouzdro na klíč, kožené

  BMW Pouzdro na klíč, kožené.

  Kvalitní ochranné BMW Pouzdro na klíč má tvar přesně odpovídající danému klíčku od vozu. Elegantní pouzdro z jemně pórovité černé kůže Nappa jej spolehlivě chrání před znečištěním a poškrábáním. Obzvláště praktické: pro ovládání funkčních tlačítek není nutné klíč vyndávat z pouzdra.

  Přejít na produkt
  Žena se vyklání z okna vozu

  POZNEJTE BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

  Pro vás není problém vydat se do horského pasu, strávit den mimo město nebo vyrazit, kam vás napadne. S BMW Originálním příslušenstvím pro podzim a zimu zažijte fascinující okamžiky, které tato roční období nabízejí. Vyberte si z mnoha možností a dodejte vašemu BMW váš vlastní podzimní a zimní vzhled. Vytvořte výrazný styl bez kompromisů v oblasti bezpečnosti.

  PÉČE O VŮZ BMW CARE.

  Kvalitní a šetrná péče o vaše BMW.

  Pečujte o svůj vůz. Nabízíme vám správné produkty pro nerušený výhled a skvělý vzhled za každé situace. Vaše kola přeci nebyla vyrobena proto, aby zářila pro nic za nic.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Teleskopická škrabka na led s košťátkem

  BMW Teleskopická škrabka na led s košťátkem.

  Zbavte se ledu a sněhu. Škrabka na led má kromě lišty určené pro sundávání ledu také košťátko na odmetávání sněhu. Umožňuje tak spolehlivé čištění všech oken vozu od ledu a sněhu. Díky plynule nastavitelné délce rukojeti (od 78 do 100 cm) snadno dosáhnete i na okna velkých vozidel.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW sada péče o vůz, zimní edice

  BMW Sada péče o vůz, zimní edice.

  Dokonalá příprava na chladnou sezonu: Zimní edice BMW Sady péče o vůz je přímo navržena pro péči v podmínkách zimy. V nepromokavém obalu zimní čisticí sady je připravena nemrznoucí čisticí kapalina, odmrazovač čelního skla, čistič interiéru a škrabka na led.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů

  BMW Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů.

  Zabraňuje zamrzání ostřikovačů čelního skla a díky vysoce kvalitním čisticím látkám zajišťuje v chladném počasí dokonalý výhled beze šmouh. Má pro BMW typickou vůni Apricelle.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu Látka z mikrovlákna pro interiér

  BMW Látka z mikrovlákna pro interiér.

  Účinná péče o Váš interiér: Díky speciální technologii tkaní je BMW látka z mikrovlákna mimořádně šetrná k povrchům v interiéru.

  Více informací

  RYZÍ ADRENALIN: DÍLY M PERFORMANCE PARTS.

  S exkluzivními díly BMW M Performance Parts zažijete vzrušující pocit z Motorsportu.

  Motorsport je všudypřítomný. Každý jednotlivý díl z programu M Performance Parts je jedinečný a dodává vašemu BMW skutečný závodní charakter. K dispozici je široká paleta příslušenství z oblasti aerodynamiky, pohonu, designu exteriéru, kokpitu, podvozku a kol. Jste připraveni poznat sportovní individualitu?

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu 19"/20" M kované kolo Y-spoke 963 M Frozen Gunmetal Grey

  19"/20" M kované kolo Y-spoke 963 M v provedení Frozen Gunmetal Grey, kompletní zimní kolo.

  Kvalitní kovaná 19"/20" kola z lehké slitiny Y-spoke 963 M v matném provedení Frozen Gunmetal Grey s vyfrézovaným nápisem M Performance svým exkluzivním vzhledem automobilu propůjčují velmi sportovní vzhled. Kompletní zimní přední kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9,5 J x 19 s pneumatikou 275/35 R19 100V XL, a kompletní zimní zadní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 10,5 J x 20 s pneumatikou 285/30 R20 99V XL. 

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka

  M karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka.

  Výrazné M kryty vnějších zpětných zrcátek jsou ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozu. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a individualistickou sportovnost vozu.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance titanový výfukový systém

  M Performance titanový výfukový systém.

  Fascinující zvuk: Tlumič výfuku M Performance fascinuje zvukem nekompromisně odkazujícím na svět motorsportu. Tlumič a sportovní koncový modul jsou kompletně vyrobeny z titanu používaného u závodních vozů.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance kryt zadní strany opěradla

  M Performance kryt zadní strany opěradla Alcantara/karbon.

  M Performance kryt zadní strany opěradla vytváří dojem vysoké kvality a závodního vzhledu. Rámeček hlavové opěrky z uhlíkových vláken má na sobě polyuretanový lak a je vyleštěn do vysokého lesku. Zbývající zadní panel tvoří jemná Alcantara. Samozřejmostí je integrovaná hliníková plaketa M Performance.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance loketní opěrka

  M Performance loketní opěrka, Alcantara.

  Protože malé detaily dělají velké rozdíly: středová loketní opěrka M Performance z Alcantary dodává interiéru exkluzivní styl motorsportu. Zaujme prošíváním v barvách M a nápisem M Performance.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance tažný popruh

  M Performance tažný popruh.

  Červený M Performance tažný popruh pro přední a zadní část je navržen pro použití na závodním okruhu. Černé logo M jej vizuálně propojuje se světem motorsportu. Stejně jako standardní tažná oka, i tento popruh se instaluje velmi snadno. Praktické: Pro mnoho modelů je schválen pro běžný provoz a vsadka vyplňuje otvor tažného oka.

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu M Performance zamykací kolíček ve dveřích

  M Performance zamykací kolíček ve dveřích.

  Působivý doplněk pro fanoušky nejsilnějšího písmena na světě: M Performance zamykací dveřní kolíček vkusně doplní každý sportovní interiér. Kolíček je vyroben z černého eloxovaného hliníku, má barevné logo M a dokonale ladí se vzhledem ostatních komponentů M Performance. 

  Více informací
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu BMW Čepičky ventilů s logem M

  BMW čepičky ventilků s logem M.

  Kvalitní hliníkové BMW čepičky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem M.  

  Více informací

  BMW SERVIS NA MÍRU.

  Počítejte s bezpočtem možností.

  Užijte si chladné období naplno a využijte vynikající služby BMW Servisů, kde se o váš vůz postarají naši odborníci. Naším úkolem je zajistit, aby vaše BMW bylo vždy v perfektním stavu, a vy jste si mohli podzim a zimu užít bezpečně a s neomezenou radostí z jízdy.
  BMW Příslušenství pro podzim a zimu Žena se zavřenýma očima v BMW X1
  BMW Service Inclusive Muž před BMW i4 (G26) na pobřeží

  BMW Service Inclusive.

  Jednoduše se vyjeďte a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité – na čistou radost z jízdy. BMW Service Inclusive Vám to umožní. Pouze jednou zaplatíte pevně danou částku a po zvolenou dobu máte zajištěný kompletní servis a údržbu Vašeho vozu. Zároveň je Vaše BMW vždy v těch nejlepších rukou, protože se o něj mohou starat všechny zúčastněné BMW Servisy po celém světě.

  Více informací
  BMW FIT Sevis Muž a žena před garáží s BMW X5

  BMW FIT Servis.

  Na něco se dá spolehnout: BMW FIT Servis. Ať už jsou to brzdy, olej nebo mikrofiltr, jedna věc je jasná: v rámci programu BMW FIT Servis jsou díly a servisní práce nabízeny dohromady za jednu atraktivní a transparentní cenu. Tato prvotřídní nabídka platí pro všechny vozy BMW starší pěti let a čím je vozidlo starší, tím jsou naše podmínky atraktivnější.

  Více informací
  BMW Servis Žena a muž si povídají před BMW iX

  Celý rozsah služeb BMW Servisu.

  Poznejte naše další atraktivní servisní nabídky a najděte si dokonalý servis pro Vaše BMW, Vaše individuální potřeby a pro bezstarostnou radost z jízdy.

  Více informací
  Aplikace My BMW Žena s telefonem před BMW iX

  Aplikace My BMW.

  Aplikace My BMW je chytrá, aktuální a propracovaná. S moderním designem a intuitivním ovládáním Vám zprostředkuje zcela nový zážitek z mobility. Naplánujte si další cestu, zkontrolujte stav svého BMW, domluvte si další servisní prohlídku nebo využijte některou z mnoha funkcí ovládaných na dálku – vše pohodlně z chytrého telefonu.

  Více informací