EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

Ze závodů přímo na silnici: s komponenty a produkty v rámci dílů BMW M Performance Parts je možné pocítit závodní geny BMW kdykoliv i mimo závodní dráhu. Vizuální zvýraznění, použití exkluzivních materiálů a prvotřídní kvalita zaručují také dokonalou dynamiku. Projeďte se se svým vozem BMW sportovně jako nikdy dříve.

NOVÉ BMW ŘADY 5 S DÍLY M PERFORMANCE PARTS.

Zažijte pocit jako na závodní trati: Díly BMW M Performance Parts nabízejí vše, aby bylo vaše nové BMW řady 5 Sedan výkonnější a dynamičtější. Zdůrazněte sportovní charakter s exkluzivními díly pro dodatečnou montáž, které jsou dokonale přizpůsobeny vzhledu vozidla v kategoriích hnací ústroji, podvozek, aerodynamika a kokpit – a navrhněte si své BMW řady 5 Sedan podle vlastního jízdního stylu. Sportovní brzdy BMW M Performance zajišťují v kombinaci s exkluzivními koly z lehké slitiny BMW M Performance v provedení Double-spoke požadovanou dynamiku a přesné charakteristiky ovládání vozidla. Usaďte se, uchopte volant BMW M Performance čalouněný Alcantarou a pozorujte nárůst adrenalinu, když se vozovka změní v závodní trať.

VÁŠEŇ PRO DOKONALÝ VÝKON.

Všechny díly BMW M Performance Parts byly inspirovány technologií motorsportu a splňují náročné požadavky společnosti BMW z hlediska funkčnosti, designu, kvality a životnosti. Aby toho bylo možné dosáhnout, je vyžadováno používání materiálů nejvyšší kvality, zavádění propracovaných vývojových a výrobních procesů a také provádění rozsáhlého testování kvality. Díly BMW M Performance Parts jsou k dispozici pro vozidla BMW M a také pro všechny modely značky BMW v kategoriích aerodynamika, hnací ústroji, kokpit a podvozek.

Posouvání limitů.

Seznamte se s díly BMW M Performance Parts v akci.

HNACÍ ÚSTROJÍ: RAJSKÁ HUDBA PRO VAŠE UŠI.

Výfukové systémy BMW M Performance udávají tón – v každém směru. Tyto vysoce kvalitní komponenty poskytují nejen mimořádně sportovní zvuk, ale přispívají také ke snížení tlaku výfukových plynů. Výsledkem jsou lepší jízdní vlastnosti a optimalizované charakteristiky motoru. Koncovky výfuku v ušlechtilém chromovém, karbonovém nebo titanovém provedení se vyznačují exkluzivním moderním designem a zdůrazňují výrazný vzhled zadní části vašeho BMW.

PODVOZEK: DŮRAZ NA IDEÁLNÍ STOPU.

Nejde jen o vzhled: Díly BMW M Performance Parts vám umožňují přizpůsobit podvozek vašeho BMW tak, aby dokonale vyhovoval vašim potřebám a vašemu jízdnímu stylu. Všechny díly – kola z lehké slitiny, tlumiče nebo brzdové systémy – pocházejí z oblasti motorsportu a splňují nejvyšší standardy z hlediska designu a funkčnosti. Výsledkem je spojení úžasné estetiky s výjimečnou agilitou.

AERODYNAMIKA: VZDORUJTE SILÁM PŘÍRODY.

Poraďte si s odporem vzduchu: Pomocí aerodynamických dílů BMW M Performance Parts můžete zvýšit přítlak a zlepšit jízdní vlastnosti svého BMW. Zároveň podpoříte jeho sportovní charakter a dodáte mu závodní vzhled, který skvěle doplňuje design vozu.

Fotografie a videa.

Fotografie a videa BMW Performance Dílů – k dispozici také ke stažení.

VOLANTY BMW M PERFORMANCE: DOPŘEJTE SI POCIT JAKO NA ZÁVODNÍM OKRUHU.

Usaďte se a ihned se posuňte na první pozici startovního pole: s exkluzivními volanty BMW M Performance budete mít sportovní charakter svého vozu BMW již od samého začátku pevně v rukou. S doplňkovými produkty, jako jsou například kryty pedálů z nerezové oceli nebo exkluzivní obložení řadicí páky Alcantarou a karbonem, dodáte interiéru svého BMW autentický sportovní nádech.

PŘÍSLUŠENSTVÍ: SPORTOVNÍ CHARAKTER DO POSLEDNÍHO DETAILU.

Veškeré díly BMW M Performance vyzařují čistou vášeň pro motoristický sport. Pomocí aplikace Drive Analyser můžete zaznamenat a analyzovat příslušné technické informace o jízdě, jako jsou údaje motoru a brzdné dráhy. Nebo použijte držák Track Fix pro kamery GoPro a získejte fantastické video ze své jízdy na závodní dráze. Pouzdro na klíč zajistí ochranu klíče od vašeho BMW před škrábanci a nečistotami a rovněž zabraňuje nechtěnému stisknutí tlačítek. Ponořte se do světa BMW M Performance.

DTM: ODDANOST MOTORSPORTU.

265 závodů, 73 vítězství, 56 pozic na startu, 84 nejrychlejších kol a 252 umístění na pódiu. BMW i nadále pokračuje ve svých úspěších v motoristickém seriálu s nejdivočejšími souboji: 265 závodů, 73 vítězství, 56 pozic na startu, 84 nejrychlejších kol a 252 umístění na pódiu. Od návratu BMW do DTM v roce 2012 jsou díly BMW M Performance Parts významným partnerem divize BMW Motorsport. Jde o partnerství korunované závodními vavříny. Například v roce 2016 po další velmi úspěšné sezóně v DTM putoval mistrovský titul již pošesté znovu do Mnichova.

Recept na úspěch: inovativní technologie a nejvyšší standardy kvality, které se prolínají s touhou po optimálním výkonu a ryzí závodní vášní. Díky sportovní charakteristice dílů BMW M Performance Parts můžeme být hrdými partnery BMW Motorsportu – a tak součástí jedinečných vítězství.

BMW M2 MotoGP Safety Car.

Větší bezpečí na trati díky dílům BMW M Performance Parts.