JARNÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW Příslušenství, BMW Lifestyle a sezónní servisní nabídky.

JARNÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW Příslušenství, BMW Lifestyle a sezónní servisní nabídky.

Jarní radost z jízdy.BMW Příslušenství, BMW Lifestyle a sezónní servisní nabídky.

Abyste si se svým BMW mohli jaro i léto užít naplno, naši vyškolení servisní technici BMW váš vůz důkladně zkontrolují a připraví jej na jaro. Použijte některé z doplňků M Performance, které vašemu vozu dodají nekompromisní sportovní styl a objevte atraktivní příslušenství pro nové BMW X2. Naše kompletní letní kola a produkty pro péči o vůz zajistí, že váš vůz bude vždy vypadat skvěle. Chytré přepravní systémy jsou zárukou maximálního cestovního komfortu. Nepřehlédněte ani naši nabídku produktů BMW Lifestyle, které vám nabídnou ještě více zábavy a potěšení – jak při jízdě, tak i mimo vůz.

BMW SERVIS. VÁŠ VŮZ BUDE V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU.

Poté, co skončí období plné sněhu, posypové soli a vlhkosti, je důležité nechat si vůz důkladně zkontrolovat, aby vám sloužil k plné spokojenosti. Využijte proto BMW Jarní prohlídku a BMW Kosmetické opravy, díky nimž bude váš vůz dokonale připraven na teplejší část roku.

 • BMW Jarní prohlídka

  Zajistěte, aby vaše BMW bylo připraveno na jaro. Naši servisní technici vaše vozidlo důkladně zkontrolují, abyste měli jistotu, že můžete bezstarostně zahájit jarní sezónu.

  Tip: zarezervujte si servisní návštěvu s dostatečným předstihem, ideálně společně s výměnou kol.

  Součástí BMW Jarní prohlídky je:

  • Kontrola brzdového systému
  • Kontrola hladiny brzdové kapaliny
  • Kontrola vnějšího poškození
  • Kontrola napnutí a opotřebení hnacích řemenů
  • Kontrola stavu kol a pneumatik
  • Kontrola osvětlení vozu
  • Zkouška klimatizace/topení


  Nabídka: 700 Kč

  * Veškeré dodatečné práce (seřízení, nastavení) a kapaliny jsou účtovány zvlášť.

 • BMW Kosmetické opravy

  Úlomek kamene na dálnici, škrábanec na nárazníku, opotřebení interiéru: Život může zanechat na vašem BMW své stopy. Než vás tyto stopy začnou až příliš trápit, naši servisní odborníci tato malá poškození laku, kovu a skla dokáží odstranit. Tím bude zachována nejen vaše radost z jízdy, ale také prodejní hodnota vašeho BMW.

BMW KOMPLETNÍ LETNÍ KOLA. DYNAMICKÁ. STYLOVÁ. BEZPEČNÁ.

Originální BMW Kompletní kola jsou nejen vizuálně atraktivní, ale představují také dokonalou harmonii formy a funkce: jsou vyrobena na míru pro konkrétní model BMW. Díky prvotřídní stabilitě a těm nejlepším pneumatikám nabízejí optimální bezpečnost nezávisle na tom, zda jedete na mokrých a kluzkých silnicích nebo za velmi vysokých teplot. BMW Kompletní kola jsou proto ideálním doplňkem bez ohledu na povětrnostní podmínky. Kromě toho také ke každým originálním BMW Kompletním kolům se symbolem hvězdy, která jsou dostupná v BMW Autorizovaných servisech*, získáte bezplatné BMW Pojištění pneumatik.

* Od 1. března 2017

 • Star-spoke 660, Orbitgrey, leštěné

  Kompletní 19" kolo s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R19 88 Y (přední) a 245/30 R19 89 Y (zadní). Pro modely BMW řady 1 (F20/F21) a BMW řady 2 (F22/F23).

  Palivová účinnost: E/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 72 dB

  Nabídka za kus včetně RDC: 19 683 Kč

  * Uvedená cena za kus je bez montáže a platí při koupi kompletní sady čtyř kol. Rozměry pneumatik závisí na modelu.

 • BMW M Performance Double-spoke 624M, matné černé provedení, frézované

  Kompletní 20" kolo s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R20 90 Y (přední) a 255/30 R20 92 Y (zadní). Pro modely BMW řady 3 (F30/F31) a BMW řady 4 (F32/F33/F36).

  Palivová účinnost: E/E
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za kus včetně RDC: 28 855 Kč

  * Uvedená cena za kus je bez montáže a platí při koupi kompletní sady čtyř kol. Rozměry pneumatik závisí na modelu.

 • V-spoke 573, černé provedení, leštěné

  Kompletní 19" kolo s pneumatikou Bridgestone Potenza S001 RFT* RSC v rozměru 225/45 R19 92 W. Pro model BMW X1 (F48) a BMW X2 (F39).

  Palivová účinnost: C
  Přilnavost za mokra: B
  Vnější valivý hluk: 70 dB

  Nabídka za kus včetně RDC: 22 123 Kč

  * Uvedená cena za kus je bez montáže a platí při koupi kompletní sady čtyř kol. Rozměry pneumatik závisí na modelu.

 • BMW M Performance Y-spoke 701M, matné černé provedení

  Kompletní 21" kolo s pneumatikou Bridgestone Alenza 001* RSC v rozměru 245/40 R21 100 Y (přední) a 275/35 R21 103 Y (zadní). Pro model BMW X3 (G01).

  Palivová účinnost: C/C
  Přilnavost za mokra: B/B
  Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

  Nabídka za kus včetně RDC: 32 498 Kč

  * Uvedená cena za kus je bez montáže a platí při koupi kompletní sady čtyř kol. Rozměry pneumatik závisí na modelu.

 • Cross-spoke 636, Orbitgrey

  Kompletní 20" kolo s pneumatikou Goodyear Eagle F1* RSC v rozměru 245/35 R20 95 Y (přední) a 275/30 R20 97 Y (zadní). Pro modely BMW řady 5 (G30/G31).

  Palivová účinnost: B/C
  Přilnavost za mokra: B/A
  Vnější valivý hluk: 71 dB / 71 dB

  Nabídka za kus včetně RDC: 27 173 Kč

  * Uvedená cena za kus je bez montáže a platí při koupi kompletní sady čtyř kol. Rozměry pneumatik závisí na modelu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE. EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

Dopřejte si ještě intenzivnější požitek z léta: s příslušenstvím BMW M Performance. Značka BMW je známá svými dynamickými, inovativními technologiemi a mnohaletými zkušenostmi z oblasti motorsportu. Příslušenství BMW M Performance všechny tyto vlastnosti přenáší ze závodního okruhu přímo na silnici: komponenty určené pro dodatečnou montáž zlepšující aerodynamiku, hnací ústrojí, kokpit nebo podvozek. Své BMW si tak můžete individuálně přizpůsobit, aby získalo nekompromisní sportovní charakter.

 • Kryt motoru BMW M Performance, karbonový

  Ručně vyrobený kryt motoru je vytvořen z vysoce kvalitního karbonu a nahrazuje standardní plastový kryt. Prvotřídní charakter tohoto příslušenství zdůrazňuje individuální a sportovní vzhled a dokonale padne k motoru.

  Nabídka pro model BMW M3 (F80) a BMW M4 (F82/F83): 27 420 Kč

 • Výfukový systém BMW M Performance pro vznětové motory

  Nezaměnitelný a výrazný zvuk BMW. Vůbec poprvé v historii je k dispozici výfukový systém i pro vozy se vznětovými motory, který vytváří emotivní a sportovní zvuk. Včetně chromových koncovek výfuku.

  Nabídka pro model BMW 320d (F30/31 LCI), bez montáže: 43 673 Kč

 • Sada pro posílení výkonu a zvuku BMW M Performance

  Sada pro posílení výkonu a zvuku BMW M Performance se vyznačuje zvýšením výkonu z 250 kW na 265 kW. Nová výkonová vylepšení motoru spolu s precizně vyladěnými tlumiči ventilů zajišťují nekompromisní sportovní zážitky, které budete v modelech 540i a 540i xDrive vnímat všemi smysly. V kombinaci s koncovkami výfuku v chromovém nebo karbonovém provedení.

  Nabídka pro model BMW 540i (G30/G31), bez montáže nebo dodatečných dílů: 80 680 Kč

 • Zadní světla BMW M Performance

  Díky těmto volitelným zadním světlům získá váš vůz exkluzivní výrazný vzhled. Kombinace moderní LED technologie a zcela nového designu dodá vašemu BMW řady 3 (F31) ještě sportovnější a modernější styl.

  Nabídka pro model BMW řady 3 Touring (F31), bez montáž: 14 434 Kč

 • Volant BMW M Performance Pro z Alcantary

  Nefalšovaný motorsport. Spojení vysoce kvalitní kůže a Alcantary poskytuje jedinečný závodní vzhled, který je zdůrazněn světle modrým označením středové polohy odkazujícím na svět motorsportu. Zpracovaná Alcantara zaručuje maximální úchop volantu za extrémních jízdních podmínek. Karbonový povrch s nápisem M Performance lze zakoupit samostatně.

  Nabídka pro model BMW M2 (F87), BMW M3 (F80), BMW M4 (F82/F83), bez montáže: 21 659 Kč

 • Obložení páky voliče převodovky BMW M Performance, karbonové

  Špičkový materiál, kterého se můžete dotknout. Struktura obložení páky voliče převodovky z porézního karbonu dodá interiéru vašeho BMW nádech inspirovaný světem motorsportu.

  Nabídka bez montáže: 5 320 Kč

BMW X2. BUĎTE ODVÁŽNÍ.

Jste připraveni na novou éru? První BMW X2 v sobě spojuje smělou estetiku s dynamickou agilitou, které tak společně vytváří extrovertní vzhled s prvotřídním interiérem a inovativními technologiemi. S pomocí odpovídajícího příslušenství budete vy i vaše nové BMW X2 připraveni na dobývání nového věku.

 • Koberečky All Weather

  Mimořádně odolné koberečky All Weather představují spojení spolehlivé funkčnosti se sportovní elegancí a dokonale se hodí do interiéru BMW X2. Voděodolný materiál a zvýšený okraj koberečku chrání interiér před nečistotami a vlhkostí.

  K dispozici jako sada dvou kusů pro přední a zadní sedadla.

  Nabídka předních koberečků pro model BMW X2 (F39): 2 005 Kč
  Nabídka zadních koberečků pro model BMW X2 (F39): 3 457 Kč

 • V-spoke 573, černé provedení, leštěné

  Kompletní 19" kolo s pneumatikou Bridgestone Potenza S001 RFT* RSC v rozměru 225/45 R19 92 W. Pro model BMW X2 (F39).

  Palivová účinnost: C
  Přilnavost za mokra: B
  Vnější valivý hluk: 70 dB

  Nabídka pro model BMW X2 (F39), za kus vč. RDC: 22 123 Kč

 • Kryt pro bezdrátové dobíjení iPhonu 6™/6s™

  Kryt pro bezdrátové dobíjení umožňuje bezdrátově dobíjet váš iPhone 6TM/6sTM. Za tímto účelem vložte svůj mobilní telefon do jednodílného černého BMW Originálního pouzdra. Kryt je kompatibilní s veškerou volitelnou výbavou BMW pro bezdrátové dobíjení a s volitelnou bezdrátovou dobíjecí podložkou.

  Nabídka: 1 890 Kč

 • Střešní box 420

  Pomocí tohoto moderního střešního boxu lze zvýšit přepravní kapacitu vašeho vozu o 420 l. Zásluhou oboustranného systému zavírání umožňuje box snadné a pohodlné nakládání a vykládání věcí. Je k dispozici s černým lesklým víkem a boky v titanově šedé barvě s logem BMW. Je kompatibilní se všemi BMW Základními střešními nosiči.

  Nabídka: 22 597 Kč

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY. RADOST Z JÍZDY NAVÍC.

S BMW Přepravními systémy budete mít mnohem větší prostor, abyste si užili jaro. Díky originálnímu BMW Střešnímu boxu nebo BMW Kompaktnímu zadnímu nosiči kol bude v interiéru mnohem více místa pro pasažéry. A s elektrokolem BMW Active Hybrid si slunečné počasí vychutnáte opravdu naplno.

 • Střešní box 520

  Originální BMW Střešní box s objemem 520 l a maximální nosností 70 kg. Box má černé lesklé víko a boky v titanově šedé barvě s logem BMW. Je kompatibilní se všemi BMW Základními střešními nosiči a zásluhou oboustranného bezpečnostního uzamykacího systému se šesti zámky je rovněž mimořádně bezpečný.

  Nabídka: 28 623 Kč

 • BMW Střešní nosič

  Tento střešní nosič pro vozy s ližinami se vyznačuje nesmírně snadnou obsluhou. Příčníky jsou vyrobeny z vysoce pevných profilovaných hliníkových trubek a lze je používat v kombinaci s různými BMW Přepravními systémy. Díky své odolné konstrukci a zamykacímu systému, který zajišťuje ochranu proti odcizení, vyhovuje nosič nejvyšším standardům kvality a bezpečnosti.

  Nabídka pro model BMW X1 (F48), bez montáže: 6 373 Kč
  Nabídka pro model BMW X1 (E84), bez montáže: 5 736 Kč

 • Kompaktní zadní nosič kol

  Lehký, ale odolný skládací zadní nosič, který se upevňuje na tažné zařízení. Lze na něj naložit dvě kola nebo elektrokola (maximální nosnost činí 2 × 30 kg). Jestliže nosič nepoužíváte, lze jej složit a pomocí volitelné sady pro uskladnění zadního nosiče bezpečně a prostorově úsporně uložit do zavazadlového prostoru. Zadní nosič jízdních kol pro montáž na tažné zařízení lze používat rovněž s výbavou pro přepravu jízdních kol vzadu SA 3AR (příprava pro zadní nosič).

  Nabídka pro modely BMW řady 2 (F45/F46) a BMW X1 (F48): 17 830 Kč

 • Elektrokolo BMW Active Hybrid e-bike

  Elegantní, udržitelné, elektrické – díky elektrokolu BMW Active Hybrid e-bike budete moderní. Rám silné konstrukce z hydroformovaného hliníku není jen vizuálně výrazným prvkem, ale obsahuje také elektromotor Brose o výkonu 250 W a výkonný 504Wh akumulátor. Tato kombinace umožňuje dojezd až 100 km. K dispozici ve velikostech S, M a L.

  Nabídka: 96 708 Kč

 • Rohož do zavazadlového prostoru

  Rohož dokonale padne do zavazadlového prostoru a chrání ho před znečištěnými a mokrými předměty. Lineární design rohože byl navržen na základě odtoku vody a odpovídá originálním BMW Koberečkům All Weather.

  Nabídka pro model BMW X1 (F48): 2 887 Kč

JASNÝ VÝHLED. BMW ORIGINÁLNÍ PRODUKTY PRO PÉČI O VŮZ.

Dny se prodlužují, takže je načase vzít vaše BMW o trochu dále, aby byla jízda ještě zábavnější. Váš vůz k tomu však bude potřebovat tu správnou péči – a s BMW Produkty pro péči o vůz bude vaše BMW vždy zářit. Díky tomu si z těchto dobrodružství odnesete jen vzpomínky a nikoli nepříjemné památky na svém voze.

 • BMW Natural Air, startovací sada

  Startovací sada vůní BMW Natural Air vytvoří v interiéru vozidla atmosféru pohody a svěžesti vzduchu. Obsahuje prémiový držák na vůni, který se instaluje do větracích otvorů vozu, a náhradní vonnou tyčinku s vůní Sparkling Raindrops.

  Nabídka: 532 Kč

 • Čisticí prostředek na autoskla s výtažkem z bio grapefruitů

  Čistý výhled ekologickým způsobem: Účinně a beze šmouh odstraňuje nečistoty ze skleněných povrchů a oken/autoskel. Množství: 300 ml.

  Nabídka: 210 Kč

 • Čisticí prostředek na kůži a čalounění s olejovým výtažkem z bio pomerančů

  Obsahuje přírodní složky a je zvláště vhodný pro čištění vysoce kvalitní kůže, čalounění a koberečků ve vozech BMW. Množství: 300 ml.

  Nabídka: 392 Kč

 • Celoroční voda do ostřikovačů s výtažkem z bio zázvoru

  Čistý výhled 365 dní v roce: Účinně a ekologicky rozpouští nečistoty na skleněných plochách a oknech. Množství: 2 000 ml.

  Nabídka: 240 Kč

BMW LIFESTYLE. ŽIVOT JE OTÁZKOU STYLU.

Těšíte se, až si znovu budete užívat slunečné dny v přírodě? Díky kolekci BMW Active budete připraveni na každou příležitost – ať už budou vaše plány jakékoli. Zásluhou lehkého materiálu a pozoruhodného maskovacího vzoru testovacího vozu je tato kolekce dokonalým individuálním doplňkem.

 • Pánská bunda BMW Active

  Lehká, vodoodpudivá a vysoce prodyšná funkční bunda s volným střihem a vodotěsnými švy v oblasti ramen a kapuce. Atraktivní design se žlutými výraznými prvky a maskovacím vzorem testovacího vozu na přední části a na rukávech.

  Nabídka: 3 768 Kč

 • Dámská vesta BMW Active

  Vesta s lehkou prošívanou přední stranou a pohodlnou fleecovou zadní stranou, která se přizpůsobí každému pohybu. Vysoce kvalitní materiály vytvářejí funkční sportovní střih.

  Nabídka: 2 899 Kč

 • Sportovní taška BMW Active

  Díky šedému maskovacímu vzoru testovacího vozu a žlutým výrazným prvkům je tato sportovní taška bezpochyby součástí kolekce BMW Active. Kromě neobyčejného designu je opatřena různými praktickými funkcemi, jako je polstrovaná kapsa s nárazuvzdornou vnější úpravou nebo postranní kapsa na boty nebo mokré předměty.

  Nabídka: 2 870 Kč

 • Lahev na pití BMW Active

  Tato lehká outdoorová lahev s krásným designem je vyrobena z nerezové oceli a má objem 0,5 l. Díky laserem gravírovanému logu BMW na uzávěru a tištěnému nápisu BMW na boku je tato lahev skutečně speciální.

  Nabídka: 722 Kč

 • Batoh BMW Active

  Díky velkému hlavnímu oddílu s praktickými vnitřními kapsami a vycpaným vnějším kapsám je tento outdoorový batoh dokonalou volbou pro lidi s aktivním životním stylem. Jako součást kolekce BMW Active má typické designové výrazné prvky, jako je maskovací vzor testovacího vozu a několik žlutých pruhů. Nastavitelné hrudní popruhy poskytují lepší pohodlí při nošení.

  Nabídka: 3 189 Kč