VÁŠEŇ VYŽADUJE PRECIZNOST.

Maximální transparentnost a prémiový zákaznický osobní přístup pro Vás a Vaše BMW.

 

Pouze autorizovaný servis BMW Vám zaručí, aby Vaše BMW zůstalo i nadále BMW. Objevte 8 hlavních výhod BMW Service a využijte našich akčních nabídek na výměnu oleje nebo brzd.

 

Využijte navíc širokou nabídku originálního příslušenství BMW včetně BMW M Performance, díky němuž si můžete Váš vůz upravit nejen aerodynamickými doplňky ke sportovnějšímu vzhledu, ale umožní Vám i zvýšení jeho výkonu.

 

Chcete-li mít vždy nejnovější informace o nabídkách a akcích BMW Service, zaregistrujte se níže.

8 DŮVODŮ PROČ BMW SERVICE.

TRANSPARENTNOST.

U nás budete mít své náklady vždy pod kontrolou, protože naše normy práce jsou pevně stanoveny. A proto si můžete být jisti, že zaplatíte opravdu za čas nezbytně nutný pro opravu.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE.

To nejlepší pro Vaše BMW za všech okolností. Jako jediní používáme nejnovější technologie, které neustále rozvíjíme spolu s vývojem našich vozů a tím stanovujeme trendy budoucnosti.

SPRÁVNÁ DIAGNOSTIKA.

Pro správnou diagnostiku závad Vašeho vozu máme navíc k dispozici speciální přípravky, vybavení, technologie a zařízení na míru, které neautorizované servisy nemají.

ATRAKTIVNÍ CENOVÉ NABÍDKY.

S BMW Service si budete moci vybrat z atraktivních cenových nabídek dle věku Vašeho vozu – např. BMW Prodlouženou záruku a předplacené servisní balíčky, program pro starší vozidla BMW FIT Service, pravidelné sezónní nabídky, náhradní díly Value line atd.

PROFESIONALITA.

Prémiovou péči Vám vždy zajistí náš profesionální, certifikovaný a pravidelně proškolený personál. Velmi dobře si uvědomujeme, že kombinace teoretických a praktických znalostí je pro zajištění profesionální a efektivní práce jeden z nejdůležitějších faktorů.

SERVISNÍ KONZULTACE.

Naši certifikovaní BMW servisní poradci provedou zdarma s každým zákazníkem tzv. servisní konzultaci u vozidla a Vy tak máte jedinečnou příležitost být součástí detailní vstupní prohlídky Vašeho vozu v několika úrovních.

ORIGINÁLNÍ DÍLY BMW.

Standardně od BMW získáte 2letou záruku na všechny originální díly a příslušenství BMW, které pečlivě testujeme v crash testech. Pro Vaši maximální bezpečnost.

A MNOHO DALŠÍHO...

K Vaší maximální spokojenosti si zakládáme na kvalifikovaném personálu, příjemném prostředí, moderním vybavením autosalónů a v neposlední řadě na individuálním přístupu.

SERVISNÍ NABÍDKY.

 • BMW Olejový servis

  BMW Olejový servis je mnohem vice, než jen pouhá výměna oleje. Servisní profesionálové BMW u Vašeho vozu zkontrolují například brzdy a pneumatiky a k výměně použijí motorový olej, který přesně odpovídá specifikacím motoru Vašeho BMW. Důvěřujte našim dlouhodobým zkušenostem a prodloužíte tím životnost svého vozu.

  BMW Olejový servis zahrnuje:

  • Výměnu motorového oleje za BMW Originální motorový olej, včetně likvidace použitého oleje
  • Výměnu olejového filtru
  • Vynulování servisního intervalu podle výrobní specifikace
  • Servis ve standardním rozsahu - vizuální prohlídka vozidla
  • Servisní konzultaci u vozidla
  • Práci a material

  Nabídka např. pro BMW řady 1 (F20), 116i                         4.322 Kč
  Nabídka např. pro BMW řady 3 (F30), 320d xDrive            5.118 Kč
  Nabídka např. pro BMW řady 5 (F10), 530d xDrive            6.021 Kč
  Nabídka např. pro BMW X5 (F15), 30d                               6.177 Kč

 • Výměna brzdových destiček

  Vysoký výkon motoru představuje potenciálně vyšší zátěž pro brzdy. Při použití BMW Originálních brzd se můžete spolehnout na maximální bezpečnost, nejkratší brzdnou dráhu a maximální brzdný výkon v každé situaci.

  Výměna předních brzdových destiček zahrnuje:

  • Výměnu předních brzdových destiček
  • Výměnu snímačů opotřebení předních brzdových destiček
  • Čištění brzd
  • Vynulování servisního intervalu podle nařízení výrobce
  • Servis ve standardním rozsahu - vizuální prohlídka vozidla
  • Servisní konzultaci u vozidla
  • Práci a materiál

  Nabídka např. pro BMW řady 1 (F20), 116i                  6.492 Kč
  Nabídka např. pro BMW řady 3 (F30), 320d xDrive      6.960 Kč
  Nabídka např. pro BMW řady 5 (F10), 530d xDrive     10.146 Kč
  Nabídka např. pro BMW X5 (F15), 30d                         8.767 Kč

NABÍDKY PŘÍSLUŠENSTVÍ.

 • BMW Originální příslušenství

  Inspirujte se širokou nabídkou originálního příslušenství BMW pro Váš vůz. Vše, co můžete potřebovat na Vaše cesty ať jedete kamkoliv. Veškeré příslušenství je podrobeno pečlivým testům kvality a bezpečnosti přímo pro Váš vůz. 

 • BMW M Performance

  Inovace. Dynamika. Technologie. Adrenalin. Takto lze chápat originální příslušenství BMW M Performance. Vyjádřete svůj osobitý styl. S naší širokou nabídkou M Performance originálního příslušenství máte možnost cítit se jako pravý závodník.