ORIGINÁLNÍ NOVÉ BMW DÍLY.

Vaše BMW zůstane navždy BMW.

Vaše BMW každý den dosahuje špičkového výkonu a pro zajištění úplné funkčnosti je důležitá vzájemná interakce součástí. To je důvodem, proč byste měli spoléhat na originální díly BMW: dokonalý výkon je dosahován pouze tehdy, když všechny součásti přesně splňují veškeré požadavky jednotlivých modelů BMW. Vy získáváte špičkovou kvalitu a dokonalou bezpečnost.

PŘEHLED ORIGINÁLNÍCH DÍLŮ BMW.

Originální BMW výfuková soustava.

Výkonný motor přispívá k radosti z jízdy – hluk motoru a znečištění však nikoliv. Originální výfukové soustavy BMW zajišťují lepší výkon motoru a nižší spotřebu v případě snížení hmotnosti. Také snižují množství emisí přibližně o 90 %. Je zachován typicky tichý, ale přesto dynamický „zvuk BMW“ – který se u jednotlivých modelů BMW liší.

Originální BMW spojka.

Můžete se těšit na roky radosti z jízdy: originální BMW spojka má obzvláště dlouhou životnost. Také je díky svému hydraulickému ovládání bezúdržbová. Zásluhou vysoké výrobní přesnosti může tento originální díl BMW rovněž snadno odolávat teplotám až 150 stupňů Celsia. Nic tedy nestojí v cestě dlouhotrvajícímu zážitku sportovně dynamické jízdy.

Originální BMW brzdy.

V případě nouze hraje roli každý centimetr. Originální brzdy BMW jsou tedy u jednotlivých modelů individuálně nastaveny pro interakci různých faktorů, jako jsou například aerodynamika, ABS, podvozek, karoserie a motor. Speciální kompozitové materiály zajišťují maximální bezpečí při brzdění a dlouhou životnost. Tyto originální díly BMW jsou průběžně testovány v komplikovaných situacích a simulacích. Proto se na ně v případě nejvyšší nouze můžete spolehnout.

Originální BMW tlumiče.

BMW sází na sofistikované dvouplášťové provedení tlumičů s plynovou náplní. Tlumiče, které jsou dokonale naladěny přesně pro Váš model BMW, poskytují zvýšený jízdní komfort, plynulejší odezvu a nižší hlučnost. Funkční stabilita je zajištěna i za extrémních podmínek: I při teplotách v rozmezí -40 až +100 stupňů Celsia zaručují tyto originální díly BMW pohodlí a přiměřenou bezpečnostní rezervu v chladném i horkém prostředí.

Originální BMW čelní sklo.

Nenechte se při jízdě ničím rušit. Originální čelní sklo BMW zaručuje ideální viditelnost a funkčnost příslušných asistenčních systémů. Díky svému dokonalému tvaru je čelní sklo vodotěsné a zabezpečené proti průvanu, jeho speciální zakřivení umožňuje stěračům při každém pohybu odvádět maximální množství vody. To je jediná možnost, jak zajistit úplnou funkčnost všech technických prvků integrovaných do čelního skla – od dešťových snímačů až po BMW head-up displej.

VÝMĚNNÉ DÍLY BMW.

Skvělá kvalita za nižší cenou.

Základním konceptem je opětovné používání: Až 60 % všech výměnných dílů je možné po uplynutí jejich životnosti znovu použít. Všechny výměnné díly podléhají stejným měřítkům kvality jako nové díly BMW a je na ně poskytována záruka o délce 24 měsíců. 95 % všech dílů, které nejsou okamžitě připraveny, jsou dále recyklovány. To se opravdu vyplácí v podobě pozitivního dopadu na životní prostředí i na Vaši peněženku: Cena výměnných dílů BMW je až o 50 % nižší než u nových dílů.

PŘEHLED VÝMĚNNÝCH DÍLŮ BMW.

Originální BMW alternátor.

Malý, lehký a výkonný: originální BMW alternátor je velký pracovník. Odolává vibracím při zrychlení až 80krát větším než gravitace, je stabilní při napětí až 350 V a díky svému sofistikovanému designu nabízí také zvláště dlouhou životnost. Každý originální alternátor BMW je přesně přizpůsoben charakteristice výkonu vozidel BMW a jeho pevná konstrukce z něj činí ideální výměnný díl – vyznačuje se stejnou kvalitou a provozními funkcemi jako nový díl.

Originální BMW startér.

Je přizpůsoben přesně pro daný typ motoru, napomáhá snižovat spotřebu paliva a je vhodný pro používání i v extrémních podmínkách: originální BMW startéry lze popsat jediným slovem – spolehlivé. Odolává teplotám od -40 do +100 stupňů Celsia a zásluhou svého designu a použitých materiálů nejvyšší kvality vyniká dokonalou ochranou proti korozi a nečistotám.

Originální BMW vodní čerpadlo.

Aktivní příslib zachování hodnoty dalších součástí vozidla: Originální BMW vodní čerpadla si absolutně zachovávají svoji spolehlivost, a to i za extrémních teplotních podmínek. I při 7000 ot./min a po 100 hodinách nepřetržitého testování nesmí uniknout více než dvanáct gramů vody. Jsou vyrobena podle požadavků daného motoru, přesně opracována a intenzivně testována a jsou charakterizována především svojí dlouhou životností.

Originální BMW samočinná převodovka.

Sportovní jízdní charakteristika na nejvyšší úrovni: Originální samočinné převodovky BMW vždy využívají nejmodernější technologie a poskytují optimální rozložení převodových poměrů, což jim umožňuje nabízet přesvědčivé výsledky s ohledem na akceleraci. Mají vyšší počáteční točivý moment než manuální převodovky. Všechny součásti jsou dokonale sladěny a tato skutečnost je klíčem k typické jízdní dynamice BMW. A abychom si mohli být stoprocentně jistí, že je zaručen maximální možný výkon, předchází uvedení každé řady na trh testovací provoz na vzdálenosti jednoho milionu kilometrů.