BENEFITY PRO BUDOUCNOST.

Mladé ojeté vozy s mnoha výhodami.

Existuje mnoho důvodů, proč zvolit vozidlo z programu BMW Premium Selection.
Jedním z nich je i dobrý pocit. Dobrý pocit z toho, že když navštívíte partnera BMW Premium Selection, vždy zde naleznete pouze automobily v nejlepším možném stavu. A potom, co vůz zakoupíte, můžete využívat mnoho exkluzivních služeb BMW.

PŘEHLED VAŠICH BENEFITŮ.

Když zvolíte ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, můžete být klidní, že jste udělali správné rozhodnutí. To proto, že automobil úspěšně prošel rozsáhlou kontrolou a získal ověření BMW Premium Selection. S vozem BMW Premium Selection přichází také široká nabídka záruk a služeb mobility. Je rovněž zaručeno, že daný vůz není starší 5 let a má najeto méně než 120 000 km.

24 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA.

24 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA.

Vůz, na který se můžete spolehnout: S vozem od BMW Premium Selection obdržíte 24 měsíční záruku bez omezení kilometrů. Komplexní záruka na mechanické i elektronické součástky vozu zajistí, že si můžete bezstarostně užívat život jako řidič BMW. Na dlouhé a dlouhé časy.

360° KONTROLA VOZU.

Vozidla BMW Premium Selection jsou k dispozici pouze u participujících partnerů programu BMW Premium Selection. Naše mladé ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak po optické, tak po technické stránce, v interiéru i na karoserii. Každý vůz z programu BMW Premium Selection úspěšně absolvoval rozsáhlou kontrolu a svým stavem na 100 procent vyhověl přesně definovaným standardům.

OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU.

Při koupi ojetého vozu o něm chcete vědět a znát vše: předchozí majitele, služby zákazníků, nehody nebo opravy. Z tohoto důvodu má každý vůz BMW Premium Selection kompletní certifikovanou historii.

 • Pomoc BMW při nehodě nebo poruše

  BMW stanovuje standardy také v otázkách služeb. Na tyto služby se můžete spolehnout kdykoliv, i v případě poruchy, nehody nebo při odcizení vozu. Vyvinuli jsme službu pomoci BMW, která vám pomůže ve svízelných situacích. To je jedna z mimořádných služeb mobility od BMW.

 • Financování

  Partner BMW Premium Selection Vám nabídne atraktivní možnosti financování každého vozu z nabídky BMW Premium Selection.

 • Testovací jízda

  Automobil z nabídky BMW Premium Selection je připraven pro testovací jízdu, kdykoliv budete chtít.

 • Koupě na protiúčet

  Když budete kupovat vozidlo z programu BMW Premium Selection, je další službou možnost odkoupení vašeho předchozího vozu za férovou tržní cenu.