RADOST Z JÍZDY SE NEOPOTŘEBUJE.

Ověřené ojeté automobily od BMW Premium Selection.

RADOST Z JÍZDY SE NEOPOTŘEBUJE.

Ověřené ojeté automobily od BMW Premium Selection.

RADOST Z JÍZDY SE NEOPOTŘEBUJE.Ověřené ojeté automobily od BMW Premium Selection.

Ojeté neznamená nekvalitní. Díky BMW Premium Selection máte jistotu, že kupujete kvalitní ojetý vůz. Ověření Premium Selection od nás dostanou jen vozy, které projdou náročnou a rozsáhlou prohlídkou. Díky tomu můžete u každého vozu garantovat záruku 24 měsíců bez omezení kilometrů a nabídnout i další nadstandardní služby. Na vás je jen jediné: Nasednout a užít si jízdu!

 

BMW PREMIUM SELECTION – KVALITA, ZA KTEROU SI STOJÍME.

Kvalita pro nás není slib, ale základní princip. Všechny ojeté vozy v programu BMW Premium Selection prošly 360° prohlídkou, všechny jsou mladší pěti let a mají najeto méně než 120 tisíc kilometrů. Zapomeňte na bazary. Abychom zaručili maximální kvalitu, jsou tyto vozy k dispozici jen u partnerů tohoto programu.

Zjistěte více o BMW Premium Selection.

UŽÍVEJTE SI EXKLUZIVNÍ VÝHODY.

Záruka 24 měsíců, 360° kontrola, která zaručuje nejvyšší standardy po stránce vzhledu i techniky, ověřená historie vozu, ale i atraktivní možnosti financování. Program BMW Premium Selection povyšuje ojeté vozy na úroveň prémiových automobilů. Zapomeňte na kompromisy a užívejte si čistou radost z jízdy!

Jaké výhody nabízí program BMW Premium Selection?

BMW PREMIUM SELECTION - NABÍDKA NA MÍRU VAŠIM PŘEDSTAVÁM.

Nedělejte kompromisy a vyberte si vůz, který přesně odpovídá vašim představám, výběr kvalitních ojetých vozů BMW je široký. Prohlédněte si nabídku vozů na našich stránkách nebo se spojte s autorizovaným dealerem BMW.

Jaká je nabídka vozů BMW Premium Selection?