EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

BMW M Performance Parts.

BMW M Performance
EXTRA DÁVKA ADRENALINU.BMW M Performance Parts.

BMW to je dynamika, inovativní technologie a mnohaleté zkušenosti z oblasti motorsportu. Pomocí BMW M Performance Parts lze tyto prvky přenést ze závodní dráhy do běžného provozu: díky dodatečně instalovaným komponentům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

Více informací
bmw 1

NOVÉ BMW ŘADY 1.

Mřížkovaná maska chladiče navržená pro individualistický vzhled a vyjádření síly. Leskle černý střešní spoiler dodává vozu sportovnější výraz a zlepšuje aerodynamické vlatsnosti vozu. Karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek jsou individualistickým sportovním doplňkem. Ručně výráběný karbonový zadní difuzor vytváří celkový maskulinní vzhled.

NOVÉ BMW ŘADY 3.


Karbonový zadní spoiler je zásluhou použití high-tech karbonu je nejen lehký, ale také velmi pevný. Karbonový přední splitter Pro přispívá k optimalizované aerodynamice a umocňuje maskulinní výraz vozu. Premiový interiér tvořený karbonovým obložením - uhlíková vlákna spojená speciálním plničem a nakonec lakovaná sametově matným ochranným lakem.

NOVÉ BMW M2.

Technologicky vyspělý materiál karbonové kapoty dodává vozu sportovní vzhled a současně snižuje možnost. Další významnou úsporu hmotnosti přináší karbonová střecha. Exkluzivní vzhled vozu dodávají karbonový přední blatník nebo karbonový zadní difuzor ruční výroby. Třešničkou na dortu je karbonové víko zavazadlového prostoru s přiznaným, viditelným karbonem.

NOVÉ BMW M8.

Kvalitně ručně vyráběná karbonová maska chladiče je výrazným designovým prvkem přídi vozu. Odlehčená kovaná kola 20" Y-spoke 863 M v matně šedé barvě Ferric Grey s vyfrézovaným nápisem BMW M Performance propůjčují vozu exzkluzovně sportovní vzhled. Sada ručně vyráběných karbonových prahů opticky prodlužuje délku vozu a přidává tak na dynamice. Dokonale zpracované koberce s logem M a nápisem M Performance dotahují prémiový interiér vozu.

BMW M Performance Parts.

KOKPIT: DOPŘEJTE SI POCIT JAKO NA ZÁVODNÍM OKRUHU.

Nasedněte a okamžitě zaujměte první místo na startovní pozici: s BMW M Performance Parts můžete uvnitř svého BMW vytvořit autentickou atmosféru automobilových závodů – vybavte jej kryty pedálů z nerezové oceli, exkluzivními prvky z karbonových vláken nebo volantem čalouněným Alcantarou s karbonovým obložením a závodním displejem.

PODVOZEK: DŮRAZ NA IDEÁLNÍ STOPU.

Nejde jen o vzhled: díly BMW M Performance Parts Vám umožňují přizpůsobit podvozek Vašeho BMW tak, aby dokonale vyhovoval Vašim potřebám a Vašemu jízdnímu stylu. Všechny díly – kola z lehkých slitin, tlumiče nebo brzdové systémy – pocházejí z oblasti motorsportu a splňují nejvyšší standardy z hlediska designu a funkčnosti. Výsledkem je spojení úžasné estetiky s výjimečnou agilitou.

DTM: ODDANOST MOTORSPORTU.

Od návratu BMW do DTM v roce 2012 jsou díly BMW M Performance významným partnerem divize BMW Motorsport. Jde o partnerství korunované úspěchem: za poslední roky BMW opětovně slavilo vítězství v Poháru jezdců i Poháru konstruktérů.

Recept na úspěch: Inovativní technologie a nejvyšší standardy kvality, které se prolínají s touhou po optimálním výkonu a ryzí závodní vášní. Díky sportovní charakteristice BMW M Performance Parts můžeme být hrdými partner BMW Motorsportu a tak součástí jedinečných vítězství.