EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

BMW M Performance Parts.

BMW M Performance

EXTRA DÁVKA ADRENALINU.

BMW M Performance Parts.

EXTRA DÁVKA ADRENALINU.BMW M Performance Parts.

BMW to je dynamika, inovativní technologie a mnohaleté zkušenosti z oblasti motorsportu. Pomocí BMW M Performance Parts lze tyto prvky přenést ze závodní dráhy do běžného provozu: díky dodatečně instalovaným komponentům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

 

Do 31. 7. 2018 navíc můžete získat slevu 10 % na díly M Performance pro BMW řady 5 (F10, F11, G30, G31) a na jejich montáž.

Read more

NOVÉ BMW M2 COUPÉ.

Nový rozměr sportovního stylu a dynamiky: Obohaťte své nové BMW M2 Coupé o speciální doplňky. Například o nový přední splitter nebo boční prahy – doplněné o zadní difuzor a koncovky výfuku, to vše vyrobené z karbonových vláken. Uchopte volant čalouněný Alcantarou a dopřejte si dávku adrenalinu, která promění silnici v závodní dráhu.

VÁŠEŇ PRO PERFEKTNÍ VÝKON.

Všechny díly BMW M Performance Parts byly inspirovány technologií motorsportu a splňují náročné požadavky společnosti BMW z hlediska funkčnosti, designu, kvality a životnosti. Aby toho bylo možné dosáhnout, je vyžadováno používání materiálů nejvyšší kvality, zavádění propracovaných vývojových a výrobních procesů a také provádění rozsáhlého testování kvality. Díly BMW M Performance Parts jou k dispozici pro všechny řady vozů BMW a BMW M v následujících kategoriích: aerodynamika, výfukový systém, kokpit a podvozek.

Vyzkoušejte své limity.

VÝFUKOVÝ SYSTÉM: RAJSKÁ HUDBA PRO VAŠE UŠI.

Výfukové systémy BMW M Performance udávají tón – v každém směru. Tyto vysoce kvalitní komponenty poskytují nejen mimořádně sportovní zvuk, ale přispívají také ke snížení tlaku výfukových plynů. Výsledkem jsou lepší jízdní vlastnosti a optimalizované charakteristiky motoru. Koncovky výfuku v ušlechtilém chromovém, karbonovém nebo titanovém provedení se vyznačují exkluzivním moderním designem a zdůrazňují výrazný vzhled zadní části Vašeho BMW.

AERODYNAMIKA: VZDORUJTE SILÁM PŘÍRODY.

Poraďte si s odporem vzduchu: Pomocí aerodynamických BMW M Performance komponentů můžete zvýšit přítlak a zlepšit jízdní vlastnosti svého BMW. Zároveň podpoříte jeho sportovní charakter a dodáte mu závodní vzhled, který skvěle doplňuje design vozu.

BMW M Performance Parts.

KOKPIT: DOPŘEJTE SI POCIT JAKO NA ZÁVODNÍM OKRUHU.

Nasedněte a okamžitě zaujměte první místo na startovní pozici: s BMW M Performance Parts můžete uvnitř svého BMW vytvořit autentickou atmosféru automobilových závodů – vybavte jej kryty pedálů z nerezové oceli, exkluzivními prvky z karbonových vláken nebo volantem čalouněným Alcantarou s karbonovým obložením a závodním displejem.

SPORTOVNÍ CHARAKTER DO POSLEDNÍHO DETAILU.

Veškeré příslušenství BMW M Performance vyzařuje čistou vášeň pro motoristický sport. Pomocí aplikace Driver Analyser můžete například zaznamenat a analyzovat příslušné technické informace o jízdě, jako jsou údaje motoru a brzdné dráhy. Nebo použijte držák Track Fix pro kamery GoPro a získejte fantastické video ze své jízdy na závodní dráze. Pouzdro na klíč zajistí ochranu klíče od Vašeho BMW před škrábanci a nečistotami a rovněž zabraňuje nechtěnému stisknutí tlačítek. Ponořte se do světa BMW M Performance.

PODVOZEK: DŮRAZ NA IDEÁLNÍ STOPU.

Nejde jen o vzhled: díly BMW M Performance Parts Vám umožňují přizpůsobit podvozek Vašeho BMW tak, aby dokonale vyhovoval Vašim potřebám a Vašemu jízdnímu stylu. Všechny díly – kola z lehkých slitin, tlumiče nebo brzdové systémy – pocházejí z oblasti motorsportu a splňují nejvyšší standardy z hlediska designu a funkčnosti. Výsledkem je spojení úžasné estetiky s výjimečnou agilitou.

DTM: ODDANOST MOTORSPORTU.

Od návratu BMW do DTM v roce 2012 jsou díly BMW M Performance významným partnerem divize BMW Motorsport. Jde o partnerství korunované úspěchem: za poslední roky BMW opětovně slavilo vítězství v Poháru jezdců i Poháru konstruktérů.

Recept na úspěch: Inovativní technologie a nejvyšší standardy kvality, které se prolínají s touhou po optimálním výkonu a ryzí závodní vášní. Díky sportovní charakteristice BMW M Performance Parts můžeme být hrdými partner BMW Motorsportu a tak součástí jedinečných vítězství.

BMW M2 MotoGP Safety Car.

Větší bezpečí na trati díky dílům BMW M Performance Parts.