Nabídky a služby pro BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue z bočního pohledu

THE 2

BMW ŘADY 2 GRAN COUOPÉ: NABÍDKY & SLUŽBY.

Vaše BMW řady 2 Gran Coupé je u nás v nejlepších rukách. Naše široká nabídka BMW Originálního příslušenství dodá vašemu BMW dotyk jedinečnosti, zatímco díly od BMW M Performance Parts nabídnou na jakékoliv silnici pocit jako ze závodního okruhu. Atraktivní nabídka služeb BMW zajišťuje kompletní ochranu v případě nouze, servisní služby a údržbu, takže se můžete plně soustředit na radost z jízdy. Finanční služby od BMW Financial Services taktéž nabízejí flexibilní a atraktivní možnosti leasingu a balíčků financování, u nichž jsou vaše potřeby vždy na prvním místě.

Více informací
THE 2BMW ŘADY 2 GRAN COUOPÉ: NABÍDKY & SLUŽBY.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Začněte řídit svůj sen už dnes.

Vaše nové BMW je na dosah. Všechno, co potřebujete, je dokonalé finanční řešení s na míru připraveným leasingem a možnostmi půjčky:
BMW řady 2 Gran Coupé BMW Select
BMW řady 2 Gran Coupé BMW Leasing
BMW řady 2 Gran Coupé BMW financování
BMW řady 2 Gran Coupé BMW financování

BMW SELECT LEASING.

Maximální flexibilita.

• Individuální výše měsíční splátky
• Různé možnosti ukončení smlouvy
• Bez rizika ztráty zůstatkové hodnoty
• Rozhodnutí o vlastnictví vozu na konci kontraktu

BMW OPERATIVNÍ LEASING.

Všestranná bezstarostnost.

• Pravidelné pevné platby
• Obsahuje pojištění, daně a vedení leasingu
• Bez rizika ztráty zůstatkové hodnoty

BMW ZÁKLADNÍ ÚVĚR.

Jasný & transparentní.

• Neomezený nájezd
• Plné vlastnictví po ukončení kontraktu
• Pevné měsíční splátky
• Dlouhodobá možnost financování

BMW BALÓNOVÝ ÚVĚR.

Jednoduchý & pohodlný.

• Neomezený nájezd
• Individuální výše měsíční splátky
• Flexibilní doplatek
• Možnosti refinancování

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Dobrý pocit, povědomý pocit.

Všichni řidiči BMW si užívají radost z jízdy jako standardní výbavu. BMW Originální příslušenství existuje proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízí široký výběr individuálních doplňků a specialit, které se z hlediska kvality, designu a výkonu skvěle hodí k vašemu vozu a nabízejí přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.
BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue ze tříčtvrtečního pohledu zpředu
19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M Bicolour na BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M Bicolour.

Vysoce kvalitní, hmotnostně optimalizovaná 19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M jsou navržena v matném dvoubarevném provedení Bicolour Jet Black, leštěná a s obráceně prohnutými paprsky. Zdůrazňují sportovnost až do nejmenšího detailu. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS, s koly o rozměru 8 J x 19 a pneumatikami 235/35 R 19 91Y XL.
Přejít na produkt
18" M Performance kovaná kola z lehké slitiny V-spoke 554 M Jet Black v matném provedení na BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

18" M Performance kovaná kola z lehké slitiny V-spoke 554 M Jet Black v matném provedení.

Sportovní 18" M Performance kovaná kola z lehké slitiny V-spoke 554 M jsou navržena v matném provedení Jet Black a podtrhují výrazný vzhled vozu. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS, rozměrem kol 8 J x 18 a pneumatikami 225/40 R 18 92Y XL.
Přejít na produkt
18" kola z lehké slitiny Y-spoke 711 M Ferric Grey na BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

18" kola z lehké slitiny Y-spoke 711 M Ferric Grey.

Kvalitní 18" kola z lehké slitiny Y-spoke 711 M, kompatibilní se sněžnými řetězy, v šedém provedení Ferric Grey. Vozidlu propůjčují velmi sportovní a exkluzivní vzhled. Kompletní sada zimních kol se systémem TPMS, rozměrem kol 6,5 J x 18 a pneumatikami 205/55 R 18 96H XL.
Přejít na produkt
Držák surfového prkna BMW pro převoz na střeše na BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

Držák surfového prkna BMW pro převoz na střeše.

Držák lze použít k bezpečnému uchycení surfového prkna a stěžně na kterýkoliv střešní nosič BMW. Obsahuje inovativní úchytný systém, díky němuž je použití mimořádně snadné.
Přejít na produkt
BMW LED dveřní projektory BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

BMW LED dveřní projektory.

Inovativní BMW LED dveřní projektory se aktivují automaticky v okamžiku otevření dveří a promítají vybraný obrázek na zem vedle vozidla. Na výběr je několik různých motivů, které individuálním způsobem dokonale osvětlí prostor pro nastupování.
Přejít na produkt
Celoroční podlahové koberce BMW do přední části BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

Celoroční podlahové koberce BMW do přední části.

Dokonale padnoucí, odolné celoroční podlahové koberce se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají nerezové prvky.
Přejít na produkt
Celoroční podlahové koberce BMW do zadní části BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

Celoroční podlahové koberce BMW do zadní části.

Dokonale padnoucí, odolné celoroční podlahové koberce se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vzadu před vlhkostí a špínou. Navržené v černé barvě.
Přejít na produkt
BMW univerzální bezdrátová dobíjecí stanice v interiéru BMW řady 2 Gran Coupé F44

BMW univerzální bezdrátová dobíjecí stanice.

Bezdrátové dobíjení, kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW univerzální bezdrátové dobíjecí stanici lze ve vozidle pohodlně a rychle dobíjet chytré telefony bez použití kabelu. Mobilní telefon je v ní bezpečně a stabilně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a bezdrátově nabíjet i mimo vozidlo.
Přejít na produkt
BMW ochranná podlaha do zavazadlového prostoru v interiéru BMW řady 2 Gran Coupé F44 v metalické barvě Snapper Rocks Blue

BMW ochranná podlaha do zavazadlového prostoru.

Dokonale padnoucí, neklouzavá a odolná ochranná podlaha se zvýšenými okraji na stranách chrání dno zavazadlového prostoru před špínou a vlhkostí. Je navržena v černé barvě.
Přejít na produkt

Objevujte ještě více příslušenství BMW rozděleného podle kategorií.

BMW SLUŽBY.

Starosti si s sebou na cestu neberte.

BMW nastavuje měřítka v oblasti služeb a je pro vás vždy k dispozici. Díky asistenci při poruše a nehodě jsou naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices vaše BMW automaticky oznámí vašemu BMW servisnímu partnerovi potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života.
BMW Service Inclusive, muž řídí BMW

BMW Service Inclusive.

Nechte to být a soustřeďte se na to, na čemž skutečně záleží – užít si řízení. Se službami BMW Service Inclusive můžete dělat právě to. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.
BMW Teleservices, žena stojí před BMW

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive myslí vaše BMW za vás: V případě potřeby servisu nebo v případě poruchy poskytne vašemu preferovanému servisnímu partnerovi BMW všechna relevantní data o vozidle. Váš servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne servisní prohlídku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediný požadavek: Vaše vozidlo jste online zaregistrovali na portálu BMW ConnectedDrive a vybrali si servisního partnera. Objevte, jak mohou služby BMW Teleservices přinést více pohodlí do vašeho života.
Více informací
BMW Roadside Assistance, muž telefonuje před BMW

BMW Roadside Assistance.

Zdarma dostupná asistenční služba BMW Roadside Assistance je k dispozici všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

BMW SLUŽBY KONEKTIVITY.

Vždy o krok napřed.

Díky službám BMW ConnectedDrive, jako jsou Real Time Traffic Information, Connected Music nebo Remote Services, jste vždy spojeni s vaším BMW a se světem.
Remote Services BMW řady 2 Gran Coupé

Remote Services.

Zamkl jsem dveře? Kde přesně je zaparkované? Služby vzdálené obsluhy Remote Services umožňují pomocí aplikace BMW Connected přístup k vašemu vozidlu na dálku. Zablikejte světlomety, zapněte klimatizaci uvnitř vašeho vozu nebo uzamkněte svoje BMW odkudkoliv pomocí chytrého telefonu.
Real Time Traffic Information v BMW řady 2 Gran Coupé

Real Time Traffic Information.

Uvízli jste v dopravní špičce nebo marníte drahocenný čas vaší dovolené ve stresujících dopravních zácpách? Těmto situacím se lze snadno vyhnout s funkcí dopravních informací v reálném čase Real Time Traffic Information. Dopravní informace RTTI sledují aktuální dopravní situaci téměř v reálném čase, v dostatečném předstihu navrhují alternativní trasy a navedou vás do cíle tak rychle, jak je to jen možné.
Connected Music v BMW řady 2 Gran Coupé

Connected Music.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv. Klasickou na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop při projížďce. S funkcí Connected Music můžete bez omezení vybírat až ze 30 milionů písní, které nabízejí hudební partneři BMW Deezer a Napster, a to za pomoci SIM karty instalované ve vašem vozidle.
Connected Package Professional v BMW řady 2 Gran Coupé

Connected Package Professional.

Chcete služby Concierge Services, Remote Services, přípravu pro Apple CarPlay®, funkce In-Car Experiences? Proč si je pořizovat samostatně? Objednejte si je všechny současně! S paketem Connected Professional můžete využívat všechny tyto služby od BMW ConnectedDrive a současně s tím vyzkoušet službu BMW Music.
Integrace chytrých telefonů v BMW řady 2 Gran Coupé

Integrace chytrých telefonů.

Proč být při jízdě ve vašem BMW bez funkcí vašeho chytrého telefonu, když ho můžete obsluhovat obvyklým způsobem? S funkcí integrace chytrých telefonů vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto s pomocí bezdrátového spojení mezi vaším chytrým telefonem a vozidlem. To vám umožňuje pohodlné používání běžných funkcí a různých aplikací přímo ve vozidle.
Aktualizace map pro BMW řady 2 Gran Coupé

Aktualizace map.

S aktualizacemi mapových podkladů Map Update jsou nepřesné informace o trase minulostí. Existují dva způsoby, jak mít mapové podklady navigačního systému vždy aktuální. Automatická aktualizace probíhá bezdrátově v místě, kde se právě nacházíte. Aktualizace mapových podkladů přes USB na druhou stranu umožňuje manuálně stáhnout data pro celou oblast. To znamená, že na zahraničních cestách budete mít k dispozici vždy aktuální mapové podklady.

Objevte ještě více služeb mobility a servisu BMW podle kategorií.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 162–153

  BMW 218i Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,4–5,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 123–114

  BMW 220d Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,5–4,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 119–110

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu
  a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto
  vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2,
  mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.