BMW řady 3 Sedan, bmw řady 3 nabídky leasingu

THE 3

BMW ŘADY 3 SEDAN: NABÍDKY & SLUŽBY.

Vaše BW řady 3 Sedan je u nás v nejlepších rukou. Naše široká nabídka BMW Originálního příslušenství propůjčí vašemu BMW osobitý styl, zatímco díly BMW M Performance zprostředkují na jakékoliv silnici autentický pocit motorsportu. Atraktivní nabídka služeb BMW zaručuje kompletní ochranu při mimořádných událostech a také servis a údržbu, díky čemuž se můžete plně soustředit na radost z jízdy. Finanční služby BMW Financial Services nabízejí také flexibilní a atraktivní leasing a možnosti financování, které vždy upřednostňují vaše potřeby.

Více informací
THE 3BMW ŘADY 3 SEDAN: NABÍDKY & SLUŽBY.

  BMW FINANCIAL SERVICES.

  Začněte svým snem jezdit již dnes.

  Vaše nové BMW máte na dosah. Vše, co potřebujete, je dokonale navržené financování s na míru navrženými možnostmi leasingu.
  BMW řady 3 Sedan, BMW výběr
  BMW řady 3 Sedan, BMW leasing
  BMW řady 3 Sedan, BMW financování
  BMW řady 3 Sedan, BMW financování

  LEASING BMW SELECT.

  Maximální flexibilita.

  • Individuální měsíční splátky
  • Různé možnosti na konci kontraktu
  • Žádné riziko se zůstatkovou hodnotou
  • Rozhodnete o vlastnictví na konci kontraktu

  BMW OPERATIVNÍ LEASING.

  Komplexní bezstarostnost.

  • Pravidelné fixní platby
  • Pojištění, daně a náklady na údržbu v ceně
  • Žádné riziko se zůstatkovou hodnotou

  BMW ZÁKLADNÍ FINANCOVÁNÍ.

  Jednoduché & transparentní.

  • Neomezený kilometrový nájezd
  • Na konci smlouvy přejde do vlastnictví
  • Pevné měsíční platby
  • Možnosti dlouhodobého financování

  BMW FINANCOVÁNÍ S CÍLOVOU ČÁSTKOU.

  Snadné & komfortní.

  • Neomezený kilometrový nájezd
  • Individuální měsíční splátky
  • Flexibilní akontace
  • Možnosti refinancování

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

  Přirozeně dobrý pocit.

  Radost z jízdy je pro všechny řidiče BMW součástí standardní výbavy. BMW Originální příslušenství je tu od toho, aby splnilo všechna vaše přání. Nabízíme široký výběr individuálních doplňků a prvků výbavy, které se dokonale hodí k vašemu vozu, co se kvality, designu a výkonů týče, a nabízejí maximální přidanou hodnotu – ať už máte na mysli cokoliv.

  BMW řady 3 Sedan, BMW střešní box
  BMW řady 3 Sedan, BMW Střešní box

  Střešní box 420.

  Moderní BMW střední box v černé barvě s titanově stříbrnými bočními panely má úložný objem 420 litrů a lze jej umístit na všechny střešní nosiče BMW. Protože jej lze otevírat z obou stran a má trojité zamykání z každé strany, snadno se používá a současně je účinně zabezpečený.
  BMW řady 3 Sedan, 20" M Performance Y-spoke 795 M Bicolor

  20" kola M Performance Y-spoke 795 M Bicolor.

  Kvalitní kovaná 20'' M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 795 M v matně šedém provedení Bicolor, frézovaná, s barevným logem M a frézovaným nápisem M Performance. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách a s pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC vpředu a 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.
  BMW řady 3 Sedan, 20" M Performance Cross-spoke 794 M Bicolor

  20" kola M Performance Cross-spoke 794 M Bicolor (Jet Black)

  Kvalitní kovaná 20'' M Performance kola z lehké slitiny Cross-spoke 794 M v černém provedení Bicolor, leštěná, s barevným logem M. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách a pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC vpředu a 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.
  BMW řady 3 Sedan, BMW Advanced Car Eye 2.0

  BMW Advanced Car Eye 2.0.

  BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoce citlivá kamera s rozlišením full HD, snímající dění před a za vozem i v situaci, kdy je vůz zaparkován. V případě narušení prostoru a mimořádného pohybu okolo vozu kamera automaticky nahraje danou situaci za účelem dokumentace případných poškození nebo vloupání, a to i ve stadiu pokusu.
  BMW řady 3 Sedan, BMW bezdrátová univerzální dobíjecí stanice

  BMW bezdrátová univerzální dobíjecí stanice.

  Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky univerzální BMW bezdrátové nabíjecí stanici lze chytrý telefon nabíjet pohodlně a efektivně bez nutnosti použití kabelu. Mobilní telefon je ve stanici uložen stabilně a bezpečně. Obzvláště chytré řešení: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a mobilní telefon bezdrátově nabíjet také mimo vozidlo.
  BMW řady 3 Sedan, Univerzální koberce, přední

  Univerzální koberce, přední.

  Odolné a tvarově dokonale navržené podlahové rohože s vysokým lemem a elegantním designem chrání prostor pro nohy před vodou a nečistotami. Jsou černé s vysoce kvalitním ozdobným vykládáním z nerezové oceli.

  Prohlédněte si další BMW příslušenství rozdělené podle kategorií.

  BMW SERVICES.

  Neberte si starosti s sebou na cesty.

  BMW stanovuje standardy v oblasti služeb a je tu vždy pro vás. S asistenční službou pro případ poruchy nebo nehody jsou vám naši experti v případě nouze k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Prostřednictvím inovativních služeb BMW Teleservices vaše BMW automaticky upozorní vašeho servisního partnera BMW na potřebnou údržbu či poruchu a on vás poté sám kontaktuje. S BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby finančně pokryty na dobu, kterou si vyberete. Dopřejte si více času na důležité věci ve vašem životě: S širokou paletou služeb, které BMW nabízí, jste vždy v bezpečí.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  Nechte vše plavat a soustřeďte se jen na to nejdůležitější – na radost z jízdy. S BMW Service Inclusive je to možné. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a servisní úkony na dobu, kterou si sami zvolíte.
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive nemusíte na nic myslet: V případě, že je zapotřebí servisní prohlídka nebo se vozidlo porouchalo, tyto služby poskytnou vámi vybranému BMW servisními partnerovi všechny příslušné údaje o vozidle. Váš servisní partner vás bude kontaktovat a domluví s vámi prohlídku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a poctivou službu a už nemusíte na všechno myslet sami. Jediným požadavkem je registrace vašeho vozu na portálu BMW ConnectedDrive a výběr servisního partnera. Objevte nyní, jak vám BMW Teleservices mohou usnadnit život.
  BMW Asistenční služba

  BMW Asistenční služba.

  Bezplatná BMW Asistenční služba je k dispozici všem řidičům BMW 24 hodin denně, 365 dní v roce. Stačí jediný hovor – a naši experti jsou vám k dispozici, ať už na telefonu, nebo přímo na místě.

  BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Ukažte svůj charakter.

  Ještě se BMW řady 3 Sedan ani pořádně nezabydlelo na silnici a už nechává všechno za sebou – konvence i konkurenci. S díly BMW M Performance Parts tento ultimativní sportovní sedan opět ukazuje, jak lze věci neustále zdokonalovat.

  BMW řady 3 Sedan, M Performance parts
  BMW řady 3 Sedan, leskle černá maska chladiče M Performance

  Leskle černá maska chladiče M Performance.

  Silný charakter: Lamely masky chladiče ve tvaru ledvinek v leskle černém provedení vyzařují výkon a dynamiku. Pro jedinečný vzhled, který vysílá jasné poselství.
  BMW řady 3 Sedan, M Performance karbonový zadní spoiler M Performance

  M Performance karbonový zadní spoiler.

  Ještě působivější: Karbonový zadní spoiler M Performance zdůrazňuje prvotřídní dynamický vzhled. Díky technologicky vyspělým uhlíkovým vláknům je extrémně lehký a zároveň velmi pevný. Zadní spoiler optimalizuje aerodynamiku a umožňuje ještě sportovnější jízdní vlastnosti.
  BMW řady 3 Sedan, M Performance karbonový přední splitter Pro

  M Performance karbonový přední splitter Pro.

  Výrazný design: Splitter předního nárazníku M Performance je kompletně vyroben z uhlíkových vláken a vytváří optimální přítlak. Také vysoce exkluzivním způsobem zdůrazňuje maskulinní vzhled vozu.
  BMW řady 3 Sedan, M Performance volant

  M Performance volant.

  Působivá fakta: Volant M Performance s plochami potaženými alcantarou je příjemný na dotek a skvěle se drží – pro ještě sportovnější pocit. Jeho sportovní styl podtrhuje výrazný design a středicí červený kožený proužek. Navíc: Věnec volantu M Performance v kombinaci karbon/alcantara a karbonové řadicí páčky M Performance.
  BMW řady 3 Sedan, M Performance koberce

  M Performance koberce.

  Prémiový vzhled, vynikající přilnavost: Koberce M Performance dodávají prostoru pro nohy sportovní nádech, což celému vozu propůjčuje dynamičtější vzhled. S logem M a nápisem M Performance. Prémiový vzhled dotváří lemování umělou kůží s dekorativním obšíváním v kontrastních barvách a trikolora BMW M.
  BMW řady 3 Sedan, M Performance karbonové obložení interiéru

  M Performance karbonové obložení interiéru.

  Oku lahodící: Obložení interiéru M Performance je kompletně vyrobeno z uhlíkových vláken s otevřenými póry. Speciální proces výroby dodává tomuto obložení nejen mimořádně nápadný vzhled, ale také jedinečnou strukturu.

  BMW SLUŽBY KONEKTIVITY.

  Vždy o krok napřed.

  S inteligentními službami BMW ConnectedDrive, jako jsou dopravní informace v reálném čase RTTI, Connected Music nebo služby vzdálené obsluhy Remote Services, jste vždy propojeni s vaším vozem a okolním světem.

  BMW řady 3 Sedan, Remote Services

  Remote Services.

  Zamkl jsem své BMW a kde jsem ho zaparkoval? Remote Services vám zajistí pomocí aplikace My BMW vzdálený přístup k vašemu BMW. Můžete ho odkudkoliv pomocí svého telefonu odemknout, zobrazit si jeho polohu na mapě nebo zkontrolovat jeho stav.
  BMW řady 3 Sedan, Real Time Traffic Information

  Real Time Traffic Information.

  Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Se službou Real Time Traffic Information dojedete do cíle své cesty rychleji a pohodlněji. Sleduje aktuální dopravní situaci a v reálném čase kalkuluje alternativní trasy. Další funkcí je upozornění na nebezpečí, které řidiče varuje například před špatnými povětrnostními podmínkami nebo nehodami.
  BMW řady 3 Sedan, Connected Music

  Connected Music.

  Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv. Klasickou na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop při projížďce. S funkcí Connected Music můžete bez omezení vybírat až ze 30 milionů písní, které nabízejí hudební partneři BMW Deezer a Napster, a to za pomoci SIM karty instalované ve vašem vozidle. K dispozici od 07/19.
  BMW řady 3 Sedan, Connected Package Professional

  Connected Package Professional.

  Concierge Service, Remote Services, integrace chytrých telefonů s Apple CarPlay a Android Auto, In-Car Experiences, Connected Music nebo BMW Maps s funkcemi propojené navigace Connected Navigation a parkování Connected Parking? Objednejte si je všechny současně! S paketem Connected Professional můžete získat tyto služby od BMW ConnectedDrive a zároveň s tím zdarma vyzkoušet BMW Music.
  BMW řady 3 Sedan, Příprava pro Apple CarPlay®

  Příprava pro Apple CarPlay®

  Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivaci hlasové asistentky Siri od Apple lze provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.
  BMW řady 3 Sedan, Digitální klíč

  Digitální klíč.

  Proč strkat svůj klíč do zapalování, když u sebe máte svůj telefon se systémem Android? Digitální klíč nebo karta s klíčem vám umožňuje uzamknout a odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor bez toho, abyste měli klasický klíček fyzicky u sebe. Digitální klíč lze stáhnout do chytrého telefonu se systémem Android pomocí aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.
  BMW řady 3 Sedan, Aktualizace map

  Aktualizace map.

  S aktualizacemi mapových podkladů Map Update jsou nepřesné informace o trase minulostí. Existují dva způsoby, jak mít mapové podklady navigačního systému vždy aktuální. Automatická aktualizace probíhá bezdrátově v místě, kde se právě nacházíte. Aktualizace mapových podkladů přes USB na druhou stranu umožňuje manuálně stáhnout data pro celou oblast. To znamená, že na zahraničních cestách budete mít k dispozici vždy aktuální mapové podklady.

  Prohlédněte si další BMW služby mobility rozdělené podle kategorií.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW 330i Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–5,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 138–132

   BMW M340i xDrive Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–7,0
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 167–159

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.