BMW řady 4 Coupé G22 2020 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu zadní světlomety s modelem stojícím vedle vozu

THE 4

ZCELA NOVÉ BMW ŘADY 4 COUPÉ: MODELY & VÝBAVA.

S BMW řady 4 Coupé zpochybníte status quo: Zde najdete všechny informace o možnostech designových řešení, exkluzivní výbavy a prvotřídních digitálních služeb. Zjistěte, jak unikátní je BMW řady 4 Coupé s výkonnými motory a dokonale naladěnými prvky zaměřenými na jízdní dynamiku a jak ryzí radost z jízdy stoupá do mimořádných výšin.

Více informací
THE 4 ZCELA NOVÉ BMW ŘADY 4 COUPÉ: MODELY & VÝBAVA.

MODELY A VÝBAVA

Silně individuální výbava a modelové verze BMW řady 4 Coupé.

Sériové provedení

V sériovém provedení BMW řady 4 Coupé inspiruje svým okázalým designem a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

BMW řady 4 Coupé G22 2020 sériové provedení v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá)

V sériovém provedení BMW řady 4 Coupé inspiruje svým okázalým designem a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

 • Sériové provedení

Model M Sport

Model M Sport dodává vozu ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává i další porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek, M sportovní brzdy a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.

BMW řady 4 Coupé G22 2020 Model M Sport v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

Model M Sport dodává vozu ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává i další porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek, M sportovní brzdy a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.

 • Exteriér

 • Interiér

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

Pohon a komponenty podvozku zcela nového BMW řady 4 Coupé.

Sportovní svezení, optimální ovladatelnost a vysoká úroveň agility: z pohledu výkonu a jízdní dynamiky splňuje nové BMW řady 4 Coupé všechna očekávání na vzrušující radost z jízdy. S výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a dokonale sladěnými komponenty podvozku je sportovní kupé připraveno na každou výzvu.

Zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 4 Coupé G22 2020

Zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo.

Nejnovější generace zážehového 4válce BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l zaručuje maximální radost z jízdy. Motor je pozoruhodný agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách, přitom ale překvapí nízkou spotřebou i minimálními hodnotami emisí.
Automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 4 Coupé G22 2020 interiér

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
Logo xDrive BMW řady 4 Coupé G22 2020

xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění lepší trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.
Podvozek BMW řady 4 Coupé G22 2020

Podvozek.

Základní podvozek nabízí vysokou úroveň přesnosti, agility a komfortu odpružení. Těchto vlastností umožňuje dosáhnout dokonalé sladění všech komponentů přední nápravy z hliníku s dvojicí spodních příčných ramen doplněných svislou pružicí a tlumicí vzpěrou a důmyslně navržená pětiprvková zadní náprava.
Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 4 Coupé G22 2020

Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo.

Nová generace vznětových 4válců BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l se vyznačuje působivým zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách. Variabilní geometrie lopatek turbodmychadla a přímé vstřikování Common Rail zajišťují mimořádně nízkou spotřebu paliva a nízké hodnoty emisí.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE.

Digitální služby a asistenční systémy ve zcela novém BMW řady 4 Coupé.

Digitální klíč BMW řady 4 Coupé G22 2020

Digitální klíč.

Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey.
Driving Assistant Professional BMW řady 4 Coupé G22 2020

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a také funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Parking Assistant Plus BMW řady 4 Coupé G22 2020

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
Integrace chytrého telefonu BMW řady 4 Coupé G22 2020

Integrace chytrého telefonu.

Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Účinné propojení chytrého telefonu s vozidlem například podporuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay a Android Auto. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.
Remote Software Upgrade BMW řady 4 Coupé G22 2020

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy jako nové. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla.

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW řady 4 Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 165–155


BMW 430i Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–5,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 141–131


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.


Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW řady 4 Coupé.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 163–155

  BMW 430i Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–5,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 141–131

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.