BMW řady 4 Coupé G22 2020 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá)

THE 4

BMW ŘADY 4 COUPÉ: NABÍDKY & SLUŽBY

Na míru navržené produkty z programu BMW Originálního příslušenství umožní individualizovat vaše BMW řady 4 Coupé tak, aby dokonale vyhovělo vašim osobním preferencím. Zejména výrazné doplňky z kolekce BMW M Performance Parts podtrhnou dynamickou stránku tohoto fascinujícího kupé. Široká nabídka atraktivních servisních služeb od BMW zajistí komplexní pomoc nejen v situacích, kdy dojde k nejhoršímu, ale také při běžných servisních úkonech a údržbě. Jedině tak zažijete se svým BMW řady 4 Coupé nekonečné množství čisté radosti z jízdy.

Více informací
THE 4 BMW ŘADY 4 COUPÉ: NABÍDKY & SLUŽBY

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Speciální výbava a možnosti designu BMW řady 4 Coupé.

Ve sportovním BMW řady 4 Coupé je radost z jízdy standardní výbavou. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu jednotlivých doplňků, které se k BMW řady 4 Coupé dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.
BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran BMW 4 Coupé G22 2020 detail

BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran.

Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran zajišťuje bezpečný převoz až pěti párů lyží nebo snowboardů a usnadňuje nakládání na vyšší vozidla. Lze jej kombinovat se všemi BMW Střešními příčníky a převážet na něm také lyžařské hole.
Přejít na produkt
BMW Střešní nosič na kola BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

BMW Střešní nosič na kola

BMW Střešní nosič na kola zajistí bezpečný převoz silničních, cestovních nebo dětských kol, stejně jako horských kol s hmotností do 20 kg. Jeho ovládací prvky jsou komfortně umístěny ve výšce nosiče. Když je potřeba, lze nakládací stranu změnit z pravé strany na levou.
Přejít na produkt
Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.
Přejít na produkt
BMW LED dveřní projektory BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

BMW LED dveřní projektory.

Nové BMW LED dveřní projektory se zdokonalenou kvalitou zobrazení a nadstandardní životností vytvoří z nastupování i vystupování unikátní zážitek. Automaticky se aktivují při otevření dveří a zcela individuálním způsobem osvětlují nástupní prostor promítáním obrazu na zem vedle vozidla. Řidič si může vybrat promítanou grafiku prostřednictvím měnitelných diapozitivů a vybrat si mezi logem BMW a logem BMW M.
Přejít na produkt
18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke style 796 M v matném provedení Jet Black, jedno přední kolo bez pneumatiky BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M Jet Black, matné, jedno přední kolo bez pneumatiky.

Kvalitní 18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M v matně černém provedení Jet Black s barevným logem M. Jedno přední kolo, rozměr kola 7,5 J x 18, bez pneumatiky.
Přejít na produkt
20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Cross-spoke 794 M Bicolour (Jet Black, leštěné), jedno přední kolo bez pneumatiky BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Cross-spoke 794 M Bicolour (Jet Black, leštěné), jedno přední kolo bez pneumatiky.

Kvalitní 20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Cross-spoke 794 M v provedení Bicolour Jet Black, leštěné, s barevným logem M. Jedno přední kolo, rozměr kola 8 J x 20, bez pneumatiky.
Přejít na produkt
20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Y-spoke 795 M Bicolour (Ferric Grey, matné), jedno přední kolo bez pneumatiky BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Y-spoke 795 M Bicolour (Ferric Grey, matné), jedno přední kolo bez pneumatiky.

Kvalitní 20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Y-spoke 795 M v matném provedení Bicolour Ferric Grey, frézované do lesku a doplněné barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance. Jedno přední kolo, rozměr kola 8 J x 20, bez pneumatiky.
Přejít na produkt
BMW Vana do zavazadlového prostoru BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

BMW vana do zavazadlového prostoru.

Odolná vkládaná vana z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli a dokonale pasuje do zavazadlového prostoru.
Přejít na produkt
BMW Podlahové koberce BMW řady 4 Coupé G22 2020

BMW Podlahové koberce

Propracovaná funkčnost a sportovní elegance: Protiskluzové, nepromokavé a odolné BMW Podlahové koberce se zvýšenými okraji na všech stranách chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli. Jejich speciální 3D tvar je ideálním řešením z pohledu vzhledu i funkce.
Přejít na produkt
BMW Vnitřní zpětné zrcátko s integrovaným dálkovým ovládání garážových vrat BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

BMW Vnitřní zpětné zrcátko s integrovaným dálkovým ovládáním garážových vrat.

Toto bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko se zamozatmavovací funkcí je také univerzálním dálkovým ovladačem pro garážová vrata a vjezdové brány. Nahrazuje až tři dálkové ovladače a je kompatibilní s téměř všemi garážovými vraty a vjezdovými branami. Tato dálková ovládání lze obsluhovat pomocí trojice tlačítek umístěných na těle zrcátka.
Přejít na produkt
BMW Univerzální bezdrátová nabíječka BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

BMW univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

Bezdrátové nabíjení kdykoli a kdekoliv: Díky BMW univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je stabilně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
Přejít na produkt

Objevte více BMW příslušenství pro BMW řady 4 Coupé podle kategorií.

BMW SLUŽBY PRO BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Nabídky služeb a paketů pro BMW řady 4 Coupé.

Nabízenými službami stanovuje BMW nové standardy, je tu vždy pro vás a pro vaše BMW řady 4 Coupé. Díky BMW Asistenční službě jsou v případě poruchy nebo nehody naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices vaše BMW řady 4 Coupé automaticky upozorní vašeho BMW Autorizovaného Dealera na potřebu údržby nebo v případě závady. Ten vás následně může kontaktovat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života. S širokou nabídkou příslušenství od BMW máte vždy jistotu kvalitního produktu a bezpečí.

Muž řídí BMW a dívá se vpřed přes čelní sklo

BMW Service Inclusive.

Prostě to nechte být a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užívat si jízdu ve vašem BMW řady 4 Coupé. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.
Žena vystupuje z BMW a dívá se na chytrý telefon

BMW Teleservices.

S inovativní službou Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW řady 4 Coupé pomůže udržet si čistou mysl: v případě poruchy nebo když je potřeba údržby, poskytnou vámi preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data o vozidle. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: své BMW řady 4 Coupé musíte registrovat online na portálu BMW ConnectedDrive a zvolit si servisního partnera. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.
Více informací
Žena stojí v otevřených dveřích svého BMW


Asistenční služba BMW Mobile care.

Asistenční služba BMW Mobile care je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Stačí jeden telefonát a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací

DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Sportovní doplňky pro BMW řady 4 Coupé.

BMW řady 4 Coupé zaujme sportovním a individualistickým vzhledem: kvalitní příslušenství z nabídky BMW M Performance Parts podtrhuje dynamický charakter tohoto vzrušujícího sportovního kupé.

Díly BMW M Performance Parts BMW řady 4 Coupé G22 2020 příslušenství
M Performance přední karbonový splitter BMW 4 Coupé G22 2020 detail

M Performance přední karbonový splitter.

Jasná zpráva pro okolí: M Performance přední splitter vyrobený z karbonu exkluzivním způsobem zdůrazňuje svalnatý vzhled vozidla. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.
M Performance leskle černé aerodynamické plošky, pravé BMW řady 4 Coupé G22 2020 detailní

M Performance leskle černé aerodynamické plošky, levé.

Ryzí atmosféra motorsportu: mimořádně kvalitní M Performance doplňkové plošky předního nárazníku byly navrženy v aerodynamickém tunelu, a přinášejí proto ještě sportovnější ovladatelnost. Jsou vyrobené z vysokopevnostního polyuretanu a v leskle černém provedení vytvářejí vzrušující výraz závodního vozu.
20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Y-spoke 795 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

20" M Performance kované kolo Y-spoke 795 M v matném provedení Jet Black, kompletní letní kolo

Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 795 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance. Kompletní sada letních kol se systémem TMPS a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC a vzadu 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC.
M obložení koncovek výfuku, leskle černé, levé BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

M obložení koncovek výfuku, leskle černé, levé.

Detaily, které vytvářejí rozdíly: se vzhledem typickým pro osmiválce a dalšími výraznými designovými prvky dodává M obložení koncovek výfuku zadní části vozu ještě sportovnější vzhled. Je vyrobené z mimořádně kvalitní nerezové oceli s povrchovou úpravou černého chromu.
M Performance volant BMW řady 4 Coupé G22 2020 detail

M Performance volant.

Pevně uchopitelná fakta: Díky úchopům z Alcantary padne M Performance volant skvěle do ruky a neklouže. Díky tomu poskytuje ještě sportovnější pocit z řízení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

SLUŽBY BMW CONNECTED DRIVE SERVICES & APLIKACE PRO BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Inovativní technologie a nabídky pro maximální komfort v BMW řady 4 Coupé.

V obchodě BMW ConnectedDrive Store najdete spoustu inovativních aplikací a digitálních služeb, které vás propojí s vaším BMW řady 4 Coupé a okolním světem. Klikněte na tlačítko dole a zobrazte si přehled široké nabídky služeb od BMW ConnectedDrive. Objevte praktické aplikace, jako například Real Time Traffic Information poskytující neustále aktualizovaný přehled dopravní situace, nebo služby Remote Services, které vám umožní ovládat vaše BMW pomocí chytrého telefonu na dálku. Zjistěte, které ze služeb BMW ConnectedDrive jsou pro vaše vozidlo dostupné a které můžete obnovit. Co tím získáte? Dokonce i když už BMW vlastníte, můžete si do něj později přes BMW ConnectedDrive Store pohodlně objednat nové služby a aplikace.

Více informací

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW M440i xDrive Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 163–155


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.


Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW M440i xDrive Coupé:
    Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
    Emise CO2 v g/km (kombinované): 163–155

    Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

    Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.