BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey (šedá) boční pohled

THE 5

BMW ŘADY 5 TOURING: MODELY & VÝBAVA

Nakonfigurujte si BMW řady 5 Touring tak, aby vyhovovalo vašim osobním preferencím. Vybírat můžete z celé řady atraktivních designových variant, motorů, prvků jízdní dynamiky, asistenčních systémů a digitálních služeb.

Více informací
THE 5BMW ŘADY 5 TOURING: MODELY & VÝBAVA

  MODELY & VÝBAVA.

  BMW řady 5 Touring

  V sériovém provedení BMW řady 5 Touring zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

  BMW řady 5 Touring 530i G31 2020 v sériovém provedení v barvě Sophisto Grey (šedá)

  V sériovém provedení BMW řady 5 Touring zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

  • Exteriér

  • Interiér

  Luxury Line

  Model Luxury Line předvádí elegantní stránku vozidla. Elegantní designové elementy v leskl chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečnou atmosféru. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.

  BMW řady 5 Touring 530i G31 2020 Luxury Line v barvě Mineral White (bílá)

  Model Luxury Line předvádí elegantní stránku vozidla. Elegantní designové elementy v leskl chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečnou atmosféru. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.

  • Exteriér

  • Interiér

  Paket M Sport

  M sportovní paket dodává vozu ještě sportovnější nádech. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává M sportovní paket další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.

  BMW řady 5 Touring 530e G31 2020 M sportovní paket v metalickém laku Tansanite Blue II (modrá)

  M sportovní paket dodává vozu ještě sportovnější nádech. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává M sportovní paket další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.

  • Exteriér

  • Interiér

  PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 5 TOURING V PODOBĚ BMW 520e, BMW 530e A BMW 530e xDRIVE.

  Poznejte přednosti a techniku BMW 520e, 530e a 530e xDrive Touring s inovativním plug-in hybridním pohonem.

  To nejlepší z obou světů. V plug-in hybridních modelech BMW řady 5 Touring v podobě BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky. Poznejte mnoho předností těchto pokrokových hybridních modelů BMW a zjistěte více o jejich technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.

  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 přední pohled při nabíjení s modelem
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 tříčtvrteční pohled z boku při nabíjení s modelem

  Plug-in hybridní technika BMW řady 5 Touring.

  Dvojice v dokonalé harmonii. Plug-in hybridní modely BMW řady 5 Touring v podobě BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive kombinují technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonnými spalovacími motory. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy. A v závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. V modelu BMW 530e xDrive je pohon všech kol BMW xDrive zárukou působivé dynamiky a trakce. K hospodárnosti jízdy významným způsobem přispívá také takzvaná rekuperace, během níž se při brzdění kinetická energie transformuje na elektrickou a ukládá se pro další použití do baterie.
  Poznejte elektromobilitu BMW
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 tříčtvrteční pohled z boku v jízdě na silnici

  Jízdní režimy plug-in hybridních modelů BMW řady 5 Touring.

  Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do práce nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní modely BMW řady 5 Touring v podobě 520e, 530e a 530e xDrive mají odpověď na všechny požadavky. Budete těžit z inteligentních jízdních režimů, zajišťujících v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem. Zažijete také fascinující projev technologie budoucnosti a unikátní jízdní zážitky.
  Poznejte elektromobilitu BMW
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 pohled z boku při nabíjení s modelem

  Nabíjení plug-in hybridních modelů BMW řady 5 Touring.

  Doma nebo na cestách. BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení vašeho BMW řady 5 Touring s hybridním pohonem. Kromě kabelu pro nabíjení z běžné domácí zásuvky, který je součástí standardní výbavy, zajistí extrémně komfortní, bezpečné a rychlé nabíjení doma také nabíječky BMW Wallbox. Nabíječka Smart Wallbox dodávaná našimi partnery nabízí dodatečné služby pro chytré nabíjení. Bezproblémové zprovoznění a instalaci zajistí naše instalační služba. Pro maximální flexibilitu nabíjení doma je připravena také nabíječka Flexible Fast Charger, umožňující pomocí různých adaptérů vaše plug-in hybridní BMW nabíjet jak z domácí, tak z průmyslové zásuvky. Standardní výbavou plug-in hybridních modelů BMW řady 5 Touring je kromě nabíjecího kabelu pro domácí zásuvky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (Mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními podmínkami pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích*. Nabíjecí čas (0–100 %) plug-in hybridních modelů BMW řady 5 Touring v podobě BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive je přibližně 3,6 hodiny při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) a přibližně 6 hodin při nabíjení výkonem 2,3 kW (běžná domácí zásuvka). *Liší se podle trhu
  Více informací na téma nabíjení
  Plug-in hybridní BMW řady 5 Touring 2021 G31 detail na navigační systém

  Digitální služby pro plug-in hybridní BMW řady 5 Touring.

  Využijte každičký metr vaší cesty na maximum. BMW vám nabízí inovativní digitální služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život s vaším BMW 520e, 530e a 530e xDrive Touring. BMW Connected Charging vás navede přímo k nejbližší nabíjecí stanici na vaší cestě a současně vám o ní zprostředkuje detailnější informace, například v podobě obsazenosti jednotlivých přípojek, cen, ale také to, jak můžete nejlépe strávit čas v okolí při nabíjení. Aplikace My BMW vám poskytne informaci o aktuálním stavu nabití a o posledním nabíjení. Jakmile je vozidlo nabité, aplikace vám o tom pošle oznámení. Každodenní život s vozem usnadní také další digitální služby, jako je například asistent BMW Intelligent Personal Assistant nebo integrace chytrých telefonů. To vše proto, abyste si mohli naplno vychutnat radost z jízdy s vaším plug-in hybridním BMW řady 5 Touring.
  Poznejte elektromobilitu BMW

  E-MOBILITA.

  Pokud se chcete o průkopnickém konceptu elektromobility BMW a detailech osobních benefitů a možností dozvědět víc, jste na správném místě. Zde najdete informace o tématech z oblasti elektromobility, plug-in hybridů, BMW i, nabíjení, dojezdu a mnohých dalších.

  Více informací

  JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST BMW ŘADY 5 TOURING.

  Přehled technologií pohonu a podvozku.

  Všechny pokyny vedou k ryzí radosti z jízdy. Od výjimečně hospodárného vznětového 4válce až po točivý charakter a působivý zátah zážehového 6válce. BMW řady 5 Touring změní každou jízdu ve sportovní výkon. Optimální trakci a maximální radost z jízdy zajistí dokonale naladěné systémy pohonu a podvozku, mezi něž patří adaptivní tlumiče, integrální aktivní řízení či inteligentní pohon všech kol xDrive.

  Zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo.

  Dominantní výkon, sametový chod a vzrušující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW TwinPower Turbo z nejnovější generace motorů řady BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí výkon 245 kW (333 k).
  Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo.

  Nová generace vznětových 4válců BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l se vyznačuje agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách. Technologie variabilní geometrie lopatek turbodmychadla a přímé vstřikování Common Rail zajišťují mimořádně nízkou spotřebu paliva a nízké hodnoty emisí.
  BMW xDrive BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a proměnlivě rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další posílení agility.
  Integrální aktivní řízení BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 jízdní tříčtvrteční záběr zepředu

  Integrální aktivní řízení.

  Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
  Adaptivní podvozek BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail na startovací tlačítko

  Adaptivní podvozek.

  Aktivní podvozek upravuje charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci, čímž přispívá ke zvýšení komfortu i jízdní dynamiky. Kromě standardního režimu COMFORT zajišťujícího vyšší jízdní komfort může řidič zvolit také režim SPORT se sportovní charakteristikou tlumičů.
  Vzduchové odpružení zadní nápravy s udržování světlé výšky BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  Zadní vzduchové odpružení s automatickým udržováním světlé výšky.

  Zadní vzduchové odpružení s automatickým udržováním světlé výšky zajistí při každém zatížení optimální jízdní komfort. Stálá světlá výška, a to i při maximálním vytížení, je také zárukou vysoké úrovně bezpečnosti.
  Mild hybridní technologie BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 podvozek

  Mild hybridní technologie.

  Mild hybridní technologie slouží k rekuperaci kinetické energie při brzdění a jejímu dalšímu použití pro pomoc spalovacímu motoru při akceleraci. Svojí činností snižuje spotřebu paliva, omezuje produkci emisí a současně zvyšuje dynamiku. Mild hybridní technologie zároveň zlepšuje činnost funkce Auto Start/Stop, která pracuje rychleji a mnohem komfortněji.

  DESIGN A FUNKČNOST BMW ŘADY 5 TOURING.

  Designové možnosti exteriéru a interiéru.

  Do budoucnosti stylově: moderní výbava a prvky designu, jako jsou laserové světlomety BMW Laserlight a LED zadní světla podtrhují progresivní charakter BMW řady 5 Touring. Inovativní technologie a výbava v podobě například 12,3" kontrolního displeje nebo nepřímého vnitřního osvětlení doplňují luxus a praktičnost interiéru, stejně jako komfort a eleganci tohoto manažerského kombi.

  BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 boční pohled statický
  Panoramatická skleněná střecha BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 (šedá) interiér

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena elektrickou roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
  Tažné zařízení BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail

  Tažné zařízení.

  Tažné zařízení s elektricky výklopnou hlavicí a funkcí stabilizace přívěsu je schválené pro zatížení až 2 000 kg. Pokud se přívěs začne kývat, stabilizační systém jej pomocí zásahů brzd na tažném vozidle stabilizuje. Elektronicky sklopná hlavice tažného zařízení není po sklopení pod zadní nárazník vidět.
  Paket zavazadlového prostoru BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  Paket zavazadlového prostoru.

  Paket pro zavazadlový prostor zlepšuje funkčnost zavazadlového prostoru díky téměř nekonečné variabilitě nastavení úhlu sklopení opěradla, včetně polohy pro přepravu nákladu, levé a pravé lišty s dvěma posuvnými úchytnými oky, dvojici napínacích popruhů s plastovými rámečky v pravém panelu obložení a rovněž multifunkčnímu háčku.
  BMW Individual aerodynamická kola z lehké slitiny 1001 l BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  BMW Individual aerodynamická kola z lehké slitiny 1001 l.

  20" BMW Individual aerodynamická kola z lehké slitiny 1001 l Jet Black 3D s kombinovanými pneumatikami runflat, lesklá, přední kola 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20, zadní kola 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20.
  Maska ve tvaru ledvinek BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail přídě

  Přední ozdobné masky.

  Velká jednodílná ozdobná maska, známá také jako ledvinky BMW, je typický designový prvek, který vašemu vozu dodá osobitý výraz a dynamický charakter. Barevné provedení svislých lamel a rámečku se liší podle zvolené úrovně výbavy.
  Laserové světlomety BMW Laserlight BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail přídě

  Laserové světlomety BMW Laserlight.

  Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti vyzařují světlo do vzdálenosti až 650 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser také podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozidla.
  LED zadní světla BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detailní pohled na zadní část

  LED zadní světla.

  Trojrozměrná zadní světla s typickým tvarem písmene L a expresivně navržené světelné prvky využívající LED technologii jednoznačně i ve tmě vůz identifikují jako BMW.
  Viditelné lichoběžníkové koncovky výfuku BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detailní pohled na zadní část

  Viditelná lichoběžníková koncovka výfuku.

  Viditelná lichoběžníková chromovaná koncovka výfuku, jedna na levé a jedna na pravé straně.
  BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 tříčtvrteční pohled na stojící vůz zepředu
  BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 tříčtvrteční pohled na stojící vůz zepředu
  BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 tříčtvrteční pohled na stojící vůz zepředu
  Celokožené čalounění BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
  Celokožené čalounění BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
  Celokožené čalounění BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
  Obložení interiéru BMW řady 5 Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
  Obložení interiéru BMW řady 5 Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
  Obložení interiéru BMW řady 5 Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  KOLEKCE BMW INDIVIDUAL BMW ŘADY 5 TOURING.

  Praktičnost spojená s individualitou. Exkluzivní a vysoce kvalitní prvky od BMW Individual, mezi něž patří například působivá aerodynamická kola BMW Individual 1001 I dále zvýrazní osobitý charakter vašeho BMW řady 5 Touring. Se sportovním vzhledem dokonale ladí elegantní laky BMW Individual Aventurin Red (červená), Tanzanite Blue (modrá) a Alvit Grey (šedá). Interiér ozvláštní celokožené čalounění v barvách Caramel, Tartufo nebo Smoke White.

  TECHNOLOGIE BMW ŘADY 5 TOURING.

  Digitální služby a inteligentní asistenční systémy.

  BMW řady 5 Touring vám je kdykoliv k službám. špičkové asistenční systémy a prvky konektivity zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a komfortu, zatímco inovativní funkce pro práci i zábavu fascinují a informují zároveň. Díky chytrým digitálním službám zůstanete pro bezstarostné a klidné cestování po celou vaši jízdu nepřetržitě propojeni.

  Informační displej BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit
  BMW Live Cockpit Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3'' doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3''. BMW Operating System 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  Paket Connected Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Paket Connected Professional.

  Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrace chytrých telefonů nebo In-Car Experiences? Proč objednávat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? S paketem Connected Professional můžete využívat všechny tyto služby od BMW ConnectedDrive.
  BMW Maps BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Maps – Connected Navigation.

  BMW Maps – propojená navigace ohromí přesností výpočtu předpokládaného času dojezdu, extrémně rychlým výpočtem trasy a zjednodušeným zadáváním cílů. To lze provádět jejich pouhým vyslovením. Dynamický výpočet trasy využívající cloudových služeb doporučenou trasu upraví podle jakýchkoliv změn v dopravní situaci.
  Integrace chytrého telefonu BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například podporuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.
  Connected Music BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Connected Music.

  Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Se službou Connected Music, využívající SIM kartu zabudovanou ve voze, si můžete okamžitě bez limitů přehrávat hudbu z výběru více než 30 milionů skladeb, které má v portfoliu partner BMW, společnost Spotify.
  Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér detailní pohled na dveře

  Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

  Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem se zesilovačem o výkonu 1400 a dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje špičkový zvuk studiové kvality pro každé sedadlo ve voze. 16 pečlivě umístěných reproduktorů zajišťuje fascinující poslechový zážitek. Reproduktory jsou osvíceny, čímž je vizuálně zvýrazněna mimořádná kvalita zvuku celého systému.
  BMW Digitální klíč BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

  BMW Digitální klíč.

  Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby vaše BMW bylo také vaším osobním specialistou na své funkce? Se svým vozem můžete komunikovat asistentem BMW Intelligent Personal Assistant. Přirozenou mluvou můžete obsluhovat mnoho funkcí vozu. Dokáže vám také vysvětlit různé vlastnosti vašeho vozu a pomoci vám poznat vaše BMW ještě lépe.
  Remote Software Upgrade BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Remote Software Upgrade.

  Vždy mít nejnovější verzi software. Funkce Remote Software Upgrade udrží vaše BMW vždy aktuální. Aktualizaci jednoduše stáhnete pomocí aplikace My BMW nebo SIM kartou instalovanou ve voze a následně je nainstalujete. Tímto způsobem lze aktivovat také další dostupné funkce vašeho BMW.
  Couvací asistent BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Couvací asistent.

  Couvací asistent si zapamatuje nejméně 50 m trasy při jízdě dopředu rychlostí do 35 km/h a v případě potřeby je schopen ji zopakovat při couvání. Řidiči tím usnadní práci, protože ten se může soustředit pouze na sledování okolí vozu.
  Driving Assistant Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních dopravních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

  • BMW 530e Touring:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43

   BMW 530i Touring:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–5,6
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 133–127

   Příchod BMW 530e Touring na trh se očekává od 11/20.

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

  BMW 530e Touring(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): x,x–x,x
  Emise CO2 v g/km (kombinované): xxx–xxx


  BMW 530i Touring:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,2–5,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 141–135


  Hodnoty označené číslem (1) jsou předběžné.


  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

   

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW 530e Touring:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43

   BMW 530i Touring:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–5,6
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 133–127

   Příchod BMW 530e Touring na trh se očekává od 11/20.

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.