SYSTEMATICKÝ VÝVOJ.

BMW X5 xDrive40e s technologií eDrive.

To nejlepší z obou světů se spojuje ve výjimečně pohodlném plug-in hybridním voze s pohonem všech kol: BMW X5 xDrive40e. Inovace se kombinují s luxusem a variabilitou BMW X5. Působivé jízdní vlastnosti, mimořádná hospodárnost a špičková ohleduplnost k životnímu prostředí – unikátní koncept, který je dokonale přizpůsoben přednostem vozu kategorie Sports Activity Vehicle.

Více informací
SYSTEMATICKÝ VÝVOJ.BMW X5 xDrive40e s technologií eDrive.

  KONCEPCE VOZU.

  BMW X5 se spotřebou malého vozu. Optimální přilnavost a obratnost díky systému pohonu všech kol BMW xDrive a dynamickému jízdnímu projevu ve všech jízdních režimech. Zásluhou této univerzálnosti a dynamiky splňuje BMW X5 xDrive40e veškerá očekávání. Označení eDrive na víku zavazadlového prostoru je pouze drobnou vizuální odchylkou od ostatních BMW X5. Co jej skutečně odlišuje, to je schopnost jízdy na čistě elektrický pohon. BMW X5 xDrive40e zvládne ujet až 30 kilometrů s nulovými emisemi a nulovou spotřebou paliva. Vysokonapěťový akumulátor je uložený pod dnem zavazadlového prostoru, jehož velkorysý objem 1720 litrů se ideálně hodí pro přepravu objemných předmětů. Ve zkratce: průkopnický a nedostižný koncept vozu.

  INDIVIDUÁLNÍ JÍZDNÍ PROJEV.

  Plug-in hybridní X5 xDrive40e disponuje několika jízdními režimy, umožňujícími řidiči výrazně ovlivnit aktuální spotřebu paliva. Tato schopnost závisí na zvoleném jízdním režimu a také na osobním přístupu řidiče. Je-li akumulátor plně nabitý, je vůz schopen ujet bez jediné kapky paliva přibližně 30 kilometrů. V režimu AUTO eDrive se systém díky optimální kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru zaměřuje na maximální hospodárnost.

  • Jízda ve městě
  • Každodenní provoz
  • Jízda na dlouhé vzdálenosti

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BEZ EMISÍ.

  Poznejte BMW X5 xDrive40e.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BEZ EMISÍ.

  Poznejte BMW X5 xDrive40e.

  POHON.

  O pohon BMW X5 xDrive40e se společnými silami starají zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo a vysoce účinný elektrický motor. Optimální trakci zaručuje inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive. Kombinace těchto technologií EfficientDynamics je základem inovativního automobilu, který nenabízí pouze nízkou spotřebu paliva, ale také úžasnou jízdní dynamiku a stabilitu za všech jízdních situací.

  ŘÍZENÍ TOKŮ ENERGIÍ.

  Na cestu do práce nebo na víkendové výlety: krátké cesty do vzdálenosti přibližně 30 kilometrů lze absolvovat čistě na elektrický pohon, což znamená jízdu bez emisí a s nulovou spotřebou paliva. Na delších vzdálenostech nebo náročnějších trasách spojí své síly díky inteligentnímu řízení toků energií elektrický a spalovací motor. Tlačítko eDrive řidiči umožňuje volit mezi třemi režimy jízdy na elektřinu: standardní režim AUTO eDRIVE, čistě elektrický režim MAX eDRIVE a režim SAVE BATTERY.

  • Režim AUTO eDRIVE
  • Režim MAX eDRIVE
  • Režim SAVE BATTERY
  • Prediktivní výběr

  NABÍJENÍ.

  Ať už používáte běžnou elektrickou zásuvku nebo nabíječku BMW i Wallbox z široké nabídky produktů a služeb 360° ELECTRIC – nabíjení vysokonapěťového akumulátoru nemůže být jednodušší. Na vašich cestách máte k dispozici také velké množství veřejných nabíjecích stanic ChargeNow.

  Všestranné služby pro e-mobilitu.

  • Domácí nabíjení
  • Nabíjení na cestách

  KONEKTIVITA.

  Vždy ve spojení s vaším BMW: kromě služeb BMW Remote Services, jejichž součástí je zamykání vozu na dálku, jsou v nabídce také specifické hybridní funkce ovládané chytrým telefonem (iOS nebo Android). Tyto funkce zaručují, že máte za všech okolností přehled o spotřebě paliva a hodnotách spotřebované energie vašeho BMW X5 xDrive40e. Tyto služby BMW lze používat ve voze a také mimo něj.

  • My BMW Remote pro plug-in hybridní vozy
  • Klimatizace a nezávislé topení

  KOMFORT.

  Je téměř samozřejmé, že pokrokový automobil, jakým BMW X5 xDrive40e bezesporu je, nabídne maximální komfort. Standardně nabízený paket Adaptivního odpružení Comfort zaručuje plnohodnotnou jízdní dynamiku, stabilitu za všech okolností a příjemný pocit z řízení – dokonce i během dlouhých cest a ve chvíli, kdy vůz převáží těžký náklad. Aktivní tlumiče a odpružení zadní nápravy, jež udržují stálou světlou výšku, zaručují výjimečnou stabilitu bez ohledu na hmotnost posádky a zavazadel.