Zcela nové BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, tříčtvrteční jízdní záběr z boku.
Cena1 254 500 Kč
Motor a druh palivaBenzín

EXPERT NA AKCELERACI.

BMW M

Zcela nové BMW M135i xDrive: 306 k, 225 kW, 450 Nm.

Cena1 254 500 Kč
Motor a druh palivaBenzín
EXPERT NA AKCELERACI.Zcela nové BMW M135i xDrive: 306 k, 225 kW, 450 Nm.

Zcela nové BMW M135i xDrive nabízí více výkonu, více stylu a více radosti z jízdy. Není tu proto, aby s někým soupeřilo, ale aby nastavovalo nové standardy. Jeho sportovní vzhled to dává jasně najevo charakteristickými detaily, jako je pro tuto verzi specifický design mřížky masky chladiče, M zadní spoiler a dvojice koncovek výfuku s průměrem 100 mm. I na silnici BMW M135i xDrive udává tempo: kombinace standardně dodávaného M sportovního diferenciálu, pohonu všech kol BMW xDrive, převodovky Steptronic Sport a M sportovního řízení z něj dělá nejlepší vůz ve své třídě, pokud jde o agilitu v zatáčkách. Pohání ho vysokootáčkový zážehový 4válec M TwinPower Turbo. Tento sebevědomý model, který je součástí nabídky BMW řady 1, posouvá výkony a jízdní dynamiku na novou úroveň.

Více informací

TŘÍDA SAMA PRO SEBE.

Sportovní přednosti BMW M135i xDrive.

Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW M135i xDrive s výkonem 225 kW (306 k).

VÝKONNÝ MOTOR.

Z objemu jen 1,998 litru nabízí BMW M135i xDrive působivých 225 kW (306 k) a maximální točivý moment 450 Nm. Za tento úctyhodný výkon je zodpovědná kombinace zvětšeného turbodmychadla, optimalizovaného přívodu vzduchu do sání, výkonného chladicího systému a M Performance výfuku s klapkou.

BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, tříčtvrteční pohled z boku na parkující vůz.

ŠPIČKOVÁ JÍZDNÍ DYNAMIKA.

Kombinace dvoustupňového přeplňování motoru M TwinPower Turbo, 8stupňové převodovky Steptronic Sport s rychlým řazením, M sportovního podvozku s M sportovním diferenciálem dodávaným jako standard a BMW xDrive umožňuje nabídnout špičkovou úroveň výkonů a jízdní dynamiky.

Interiér BMW M135i xDrive s M koženým volantem a M sportovními sedadly.

SPORTOVNÍ INTERIÉR.

V interiéru BMW M135i xDrive mohou cestující očekávat prémiové prostředí se sportovním charakterem. Kromě koženého M volantu, který skvěle padne do ruky, jsou připravena M sportovní sedadla, jež podporují dynamické zážitky z jízdy. To vše perfektně doplňuje diskrétní podsvícení obložení interiéru. Klíčovým prvkem na řidiče orientovaného kokpitu je BMW Live Cockpit Professional s dvojicí 10,25“ digitálních displejů, zajišťujících dokonalý přehled o situaci.

BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, tříčtvrteční pohled zepředu s ženou v popředí.

RYZÍ SPORTOVNOST.

Nezaměnitelné, sportovní, autoritativní – od široké přídě s výraznými nasávacími otvory, pro model M135i xDrive specifické masky chladiče ve tvaru ledvinek se síťovými mřížkami až po dynamickou klesající linii střechy s M zadním spoilerem a výrazné koncovky výfuku o průměru 100 mm. Doplněno o působivé prvky ze standardně dodávaného M aerodynamického paketu ztělesňuje BMW M135i xDrive špičkovou sportovní radost z jízdy.

M sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy v interiéru BMW M135i xDrive.

M SPORTOVNÍ SEDADLA.

Pohodlně se usaďte a připravte se na skutečnou radost z jízdy. Žádná zatáčka pro vás nebude moc ostrá a žádná jízda příliš dynamická. O to se postarají ergonomicky tvarovaná M sportovní sedadla pro řidiče i spolujezdce. S integrovanými opěrkami hlavy a logy M dodávají interiéru BMW M135i xDrive nezaměnitelný charakter. M sportovní sedadla současně nabízejí široký rozsah nastavení a schopnost přizpůsobit se jakémukoliv typu postavy.

LADÍ S JEHO NEJSILNĚJŠÍ STRÁNKOU.

Designové prvky exteriéru a interiéru BMW M135i xDrive.

Každý se otočí. Sportovní a progresivní design nového BMW M135i xDrive jako by byl přímo vytvořen k tomu, aby v rekordně krátkém čase přitahoval obdivné pohledy. Nezaměnitelná příď s velkými vstupy vzduchu, výraznou maskou chladiče ve tvaru ledvinek se síťovanou mřížkou a zamračenými adaptivními LED světlomety zaručuje nezapomenutelný první dojem. Působivá 19“ kola z lehké slitiny spolu s dynamickými tvary podtrhují sportovní charakter vozu. Zádi dominuje široký zadní nárazník s difuzorem a dvojicí koncovek výfuku o průměru 100 mm v barvě šedá Cerium Grey. Interiér BMW M135i xDrive je stejně inspirativní: M sportovní sedadla, podsvícené obložení a velká panoramatická prosklená střecha vytvářejí neobyčejně dynamické a výrazně prémiové prostředí.
BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, tříčtvrteční pohled zepředu s ženou v popředí.
BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, boční pohled z ptačí perspektivy na parkující vůz.
BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, pohled zezadu na parkující vůz.
Prémiový interiér BMW M135i xDrive s podsvíceným obložením interiéru.
Zcela nové BMW M135i xDrive na jízdním videu.
BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, tříčtvrteční pohled zepředu s ženou v popředí.

SPORTOVNÍ VZHLED.

Určujícími znaky sportovně stylizované přídě modelu BMW M135i xDrive jsou nízké Adaptivní LED světlomety s precizními konturami, působivý a pro verzi M charakteristický design masky chladiče ve tvaru ledvinek v šedém provedení Cerium Grey se síťovanými mřížkami a nezaměnitelný M specifický přední nárazník s výraznými nasávacími otvory.

BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, boční pohled z ptačí perspektivy na parkující vůz.

MUSKULATURNÍ TVARY.

Z bočního pohledu je BMW M135i xDrive charakteristické postojem nízko nad silnicí, výraznými tvary a jasně definovanými horizontálními linkami. Když se k tomu přidá plynule tvarovaná linie střechy a expresivní 19“ kola z lehké slitiny, je výsledkem ztělesnění čisté dynamiky.

BMW M135i xDrive v černé metalíze Black Sapphire, pohled zezadu na parkující vůz.

VÝRAZNÉ ZAKONČENÍ.

Ohromující záď s výrazným vzhledem je zdůrazněna dvojicí masivních koncovek výfuku v provedení šedá Cerium Grey o průměru 100 mm, nízkými LED zadními světly a M zadním spoilerem.

Prémiový interiér BMW M135i xDrive s podsvíceným obložením interiéru.

PRÉMIOVÉ PROSTŘEDÍ.

Interiér BMW M135i xDrive má velkorysé rozměry a je nezaměnitelný svým prémiovým charakterem a systematickou orientací na řidiče. Zároveň se vyznačuje vysoce kvalitními prvky, jako jsou M sportovní sedadla, podsvícené obložení interiéru nebo velká panoramatická prosklená střecha, které společně uvnitř vozu vytvářejí otevřenou, sportovní a exkluzivní atmosféru. Výjimečné zážitky z interiéru završují inovativní technologie, jako je BMW Live Cockpit Professional nebo BMW Intelligent Personal Assistant.

Zcela nové BMW M135i xDrive na jízdním videu.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M135i xDrive.

  • BMW M135i xDrive:
    Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–6,8
    Emise CO2 v g/km (kombinované): 162–155

    Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

    Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.