BMW M4 G82 2020 Sao Paulo Yellow jízdní tříčtvrteční pohled zepředu
Cena1 645 800 Kč
VýkonAž 510 hp (375 kW)
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE M4

BMW M

NOVÉ M MODELY BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Cena1 645 800 Kč
VýkonAž 510 hp (375 kW)
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE M4NOVÉ M MODELY BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé a BMW M440i xDrive Coupé, BMW M440d xDrive Coupé.

  M modely BMW řady 4 Coupé jsou fascinující kombinací estetiky, charakteru a typické M sportovnosti. Vrcholným modelem tria je BMW M4 Competition Coupé s působivým výkonem 510 k a točivým momentem 650 Nm. Díky tomu, že je vybaveno vysokovýkonným motorem BMW M TwinPower Turbo, 8stupňovou převodovkou M Steptronic Drivelogic, volitelně pohonem všech kol M xDrive*, Aktivním M diferenciálem a celou řadou technologií pocházejících z motorsportu, dosahuje maximální jízdní dynamiky – a to jak při každodenním použití, tak při nasazení na závodní trati. BMW M4 Coupé dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm. Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje ryzí sportovní vůz. Nabídku doplňuje BMW M440i xDrive Coupé: kromě atraktivního designu toto sportovní kupé s výkonem 374 koní zaujme mimořádně vyváženou kombinací sportovnosti, hospodárnosti a každodenní použitelnosti.
  *M xDrive bude k dispozici od léta 2021.

  Více informací

  SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Přehled nejdůležitějších technických údajů: design, poháněcí soustava, podvozek a výkon.

  BMW M4 Competition Coupé.

  Maximální jízdní dynamika s pohonem zadních kol nebo pohonem M xDrive*. *M xDrive má plánovanou dostupnost od léta 2021.
  • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo s výkonem 510 k
  • Rychlá 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic
  • Pohon zadních kol nebo pohon všech kol M xDrive*
  • 375 kW (510 k), 650 Nm, 0–100 km/h do 3.5 s
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Sao Paulo Yellow (žlutá) tříčtvrteční pohled zepředu

  BMW M4 Coupé.

  Puristická jízdní dynamika s pohonem zadních kol a manuální převodovkou.
  • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo s výkonem 480 k
  • 6stupňová M manuální převodovka se zkráceným řazením
  • Sportovní pohon zadních kol pro maximální emoce na limitu
  • 353 kW (480 k), 550 Nm, 0–100 km/h za 4,2 s
  BMW M4 Coupé Brooklyn Grey (šedá) G82 2020 tříčtvrteční pohled zepředu

  BMW M440i xDrive Coupé.

  Dokonalá kombinace sportovnosti, komfortu a každodenní použitelnosti.
  • Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
  • 8stupňová sportovní převodovka Steptronic Sport
  • BMW xDrive
  • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4,4 s
  BMW xDrive Coupé v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) G22 2020 ze tříčtvrtečního pohledu zpředu
  • BMW M4 Competition Coupé.
  • BMW M4 Coupé.
  • BMW M440i xDrive Coupé.

  BMW M4 COMPETITION COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design BMW M4 Competition Coupé.

  BMW M4 Competition Coupé je špičkovou variantou M modelů BMW řady 4 Coupé. Je vybaveno vysokovýkonným zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo a současně celou řadou technologií pohonu a podvozku převzatých z motorsportu. Toto sportovní kupé poskytuje M jízdní dynamiku nejvyšší úrovně. Volitelně dodávaný pohon všech kol M xDrive* s Aktivním M diferenciálem za všech okolností zajišťuje maximální jízdní dynamiku při každodenním použití i při jízdě na závodních okruzích. Sportovní charakter vozu je dán nejen výrazným tvarem přídě, boků i zádi, ale současně též M specifickými karbonovými doplňky použitými na exteriéru i v interiéru.
  *M xDrive má plánovanou dostupnost od léta 2021.

   

  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Sao Paulo Yellow (žlutá) pohled z boku
  BMW M4 Coupé G82 2020 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

  Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo vyniká mimořádným podáním výkonu a pozoruhodným M zvukem. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 8stupňová převodovka M Steptronic v detailním pohledu na středovou konzolu

  8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic.

  8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický, výjimečně komfortní a jemný, šetřící palivo. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo využít funkci Drivelogic a zvolit jeden ze tří automatických programů.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M xDrive

  M xDrive.

  Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních jízdách po běžných silnicích, tak na závodním okruhu. Volitelná M specifická technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol. *M xDrive má plánovanou dostupnost od léta 2021.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbon-keramické brzdy v detailním pohledu

  M karbon-keramické brzdy.

  M karbon-keramické brzdy přinášejí vyšší brzdný výkon. Zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tuto technickou výbavu na pohled prozrazují karbon-keramické kotouče a matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M, která jsou zvenku viditelná na přední i zadní nápravě. Z důvodu specifických vlastností použitých materiálů se může objevit zvýšená hlučnost, to platí například těsně před zastavením po dlouhodobém lehkém brzdění nebo při jízdě za vlhka. Zvuk vycházející z jejich technického řešení zmizí po osušení brzd při jízdě za mokra nebo po intenzivnějším zabrzdění následujícím po dlouhodobějším lehkém brzdění. Vliv vlhkosti a posypové soli může způsobit, že činnost brzd bude stejná jako u běžného brzdného systému. Vlhkost nebo sůl používaná v zimě mohou, podobně jako u standardních brzdových soustav, ovlivnit jejich celkovou účinnost. Tyto zvuky nemají vliv na výkonnost brzd, ani jejich bezpečnost a stabilitu.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M sportovní výfukový systém při pohledu zezadu

  M sportovní výfukový systém.

  M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítka SETUP jsou doprovázeny výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Design přední části

  Design přední části.

  Přední část BMW M4 Competition Coupé je ukázkou technického purismu. Centrálně umístěná dominantní M maska chladiče je pro maximální posílení dynamického výrazu opticky potlačena. Vůbec poprvé přichází v bezrámovém provedení a v celočerném barevném provedení s M typickými dvojitými horizontálními lamelami, umožňujícími maximální přístup vzduchu pro vysokootáčkový M motor. Působivý charakter je dále podtržen nejen rozměrným středovým nasávacím otvorem s lichoběžníkovým tvarem, ale i tenkými světelnými linkami ve světlometech.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 pohled z boku

  Design boků.

  Boční pohled na BMW M4 Competition Coupé je koncentrovaným vyjádřením výkonu a dynamiky. Černá karbonová střecha a aerodynamicky optimalizovaná oblast prahů jsou inspirovány motorsportem a posunují siluetu vozu opticky i fyzicky ještě blíže k asfaltu. Volitelné karbonové kryty zpětných zrcátek a M žábry na bocích s logem M působivě dokreslují celkový výraz, jemuž dominují nezaměnitelná M kovaná kola.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 19"/20" M kovaná kola 826 M detailní pohled

  19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení s kombinovanými okruhovými pneumatikami.

  19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení s kombinovanými okruhovými pneumatikami, přední 9,5 J x 19 s pneumatikami 275/35 R19, zadní 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/30 R20. Vlastnosti a chování okruhových pneumatik jsou velmi závislé počasí a povrchu silnice.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Karbonová střecha v detailním pohledu

  Karbonová střecha.

  Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce BMW je karbonová střecha vyrobená z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP), která pomáhá snížit těžiště a celkovou hmotnost vozu. Tím je zaručena zvýšená agilita a dynamika v zatáčkách, při akceleraci i brzdění.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Design zadní části

  Design zadní části.

  Mimořádná výkonnost a sportovnost je jasně patrná i při pohledu na zadní část BMW M4 Competition Coupé. Pro vozy M typické dva páry koncovek jsou lemované karbonovým difuzorem a doplněné vertikálními lištami. Zadní části dodávají jednoznačně sportovní výraz. Ten dále posilují i další prvky zádi v leskle černém provedení v okolí difuzoru a na spodní části zadního nárazníku. Na hranu víka zavazadlového prostoru lze volitelně umístit dynamicky působící M zadní spoiler vyrobený z karbonu.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbonová skořepinová sedadla

  M karbonová skořepinová sedadla.

  M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M4 se vyznačují nízkou hmotností a charakterem skořepinových závodních sedadel a současně mnoha funkcemi známými z M sportovních sedadel. Jejich tvar poskytuje dokonalou boční oporu a současně komfort na dlouhých cestách. Lze je používat v kombinaci s vícebodovými pásy, a jsou tedy vhodná i pro závodní použití.
  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbonový volant interiér

  M karbonový volant.

  M karbonový volant vytváří uvnitř vozu závodní atmosféru. Karbonový dekor použitý na jeho ramenech obklopuje ovládací tlačítka a dodává celku dojem vysoké kvality. Materiál ověřený nasazením v závodech navíc dokonale pasuje do dynamicky navrženého interiéru.

  BMW M4 COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design BMW M4 Coupé.

  BMW M4 Coupé je puristickým sportovním kupé s výjimečnými jízdními vlastnostmi. K těm mu pomáhá 480koňový vysokovýkonný motor BMW M TwinPower Turbo, pohon zadních kol a pečlivě vyvinuté technologie s původem v motorsportu, mezi něž patří třeba M specifický podvozek s Aktivním M diferenciálem. Dokonale odstupňovaná manuální 6stupňová M převodovka s krátkými a přesnými změnami rychlostních stupňů zajišťuje výjimečně intenzivní interakci mezi řidičem a vozem. Sportovní vzhled a výrazné M specifické prvky výbavy a designu dále podtrhují dynamický charakter BMW M4 Coupé.

  BMW M4 Coupé G82 2020 metalický lak Brooklyn Grey (šedá) tříčtvrteční pohled zepředu
  BMW M4 Coupé G82 2020 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

  Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

  Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo vyniká mimořádným podáním výkonu a pozoruhodným M zvukem. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů.
  BMW M4 Coupé G82 2020 manuální 6stupňová M převodovka a pohon zadních kol detailní pohled na středovou konzolu a řadicí páku

  Manuální M převodovka a pohon zadních kol.

  6stupňová manuální M převodovka přispívá k výjimečně sportovnímu jízdnímu projevu. Vyznačuje se jemným chodem, má pečlivě naladěné převodové stupně a přesné řazení s krátkými drahami. Charakteristiku a výkon motoru lze s jejím přispěním dokonale a efektivně využít zařazením optimálního převodového stupně. Dokonalý pro jízdu na okruhu: s pohonem zadních kol a vypnutým systémem DSC se stává čistokrevným sportovním vozem. Díky tomu, že je síla přenášena pouze na zadní kola, je jízda na limitu ještě emotivnější.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M specifický podvozek tříčtvrteční pohled zezadu

  M specifický podvozek.

  M specifický podvozek ohromí sníženou hmotností a současně posílenou pevností, upravenou geometrií s širokým rozchodem kol a Aktivním M diferenciálem. Dokonalé ovládání vozu umožňují precizní reakce a jednoznačná odezva od řízení i podvozku. Díky M možnostem nastavení lze jednotlivé vlastnosti vozu podle potřeby upravovat.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M dvoudílné brzdy v detailním pohledu

  M dvoudílné brzdy.

  Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vyznačují se nižší hmotností. Brzdové třmeny s logem M jsou lakované leskle modrou barvou a dodávají vysokovýkonné brzdové soustavě výrazně sportovní vzhled.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M karbon-keramické brzdy v detailním pohledu

  M karbon-keramické brzdy.

  M karbon-keramické brzdy přinášejí vyšší brzdný výkon. Zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tuto technickou výbavu na pohled prozrazují karbon-keramické kotouče a matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M, která jsou zvenku viditelná na přední i zadní nápravě. Z důvodu specifických vlastností použitých materiálů se může objevit zvýšená hlučnost, to platí například těsně před zastavením po dlouhodobém lehkém brzdění nebo při jízdě za vlhka. Zvuk vycházející z jejich technického řešení zmizí po osušení brzd při jízdě za mokra nebo po intenzivnějším zabrzdění následujícím po dlouhodobějším lehkém brzdění. Vliv vlhkosti a posypové soli může způsobit, že činnost brzd bude stejná jako u běžného brzdného systému. Vlhkost nebo sůl používaná v zimě mohou, podobně jako u standardních brzdových soustav, ovlivnit jejich celkovou účinnost. Tyto zvuky nemají vliv na výkonnost brzd, ani jejich bezpečnost a stabilitu.
  BMW M4 Coupé G82 2020 Přední blatníky v detailním pohledu

  Přední blatníky.

  Výrazně rozšířené blatníky BMW M4 Coupé jsou vizuálním důkazem genů z motoristického sportu. Vytvářejí dostatečný prostor pro velká, pečlivě navržená M kola z lehké slitiny v provedení Bicolour Black.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M boční ozdobné žábry

  M boční ozdobné žábry.

  Charakteristické M boční ozdobné žábry s označením modelu, které vytvářejí výrazný trojrozměrný efekt, zdůrazňují výjimečný potenciál vozidla a dávají tušit vzrušující jízdní zážitky, které mají teprve přijít. V dynamickém spojení se prolíná technická dokonalost a úchvatný design, který je symbolem vozidel M již od prvního dne.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M vnější zpětná zrcátka v detailním pohledu

  M vnější zpětná zrcátka.

  Vnější zpětná zrcátka v typickém M designu se dvěma držáky a asférickými skly jsou elektricky nastavitelná a zároveň vyhřívaná. Držáky zpětných zrcátek jsou opticky integrované do bočního okna a zvýrazňují elegantní a přitom sportovní vzhled vozu.
  BMW M4 Coupé G82 2020 19"/20" M kovaná kola 826 M detailní pohled

  19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v provedení Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami.

  19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami, zatmavená, přední 9,5 J x 19 s pneumatikami 275/35 R19, zadní 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/30 R20.
  BMW M4 Coupé G82 2020 Chromové koncovky výfuku v detailním pohledu

  Chromové koncovky výfuku.

  Dva páry koncovek výfuku jsou u BMW M4 Coupé snadno rozeznatelné, protože vystupují z leskle černého difuzoru. Jejich chromované provedení společně s jejich lemy v difuzoru vytvářejí sportovní celek, opticky směřující k silnici.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M sportovní sedadla interiér

  M sportovní sedadla.

  M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M4 zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

  BMW M440i xDRIVE COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design BMW M440i xDrive Coupé.

  Opusťte svoji komfortní zónu stylově: BMW M440i xDrive Coupé vysílá jasnou zprávu nejen výjimečnou výkonností, ale také individualistickým designem. Dynamický vzhled sportovního kupé dokreslují výrazné M specifické designové prvky v šedé barvě Cerium Grey, kterou lze najít od vertikálně navržené BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek až po koncovky výfuku. Exkluzivní sportovní dojem na řidiče zaměřeného interiéru je tvořen kromě jiného M sportovními sedadly a M koženým volantem.

  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) z bočního pohledu na vůz s otevřenými dveřmi
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

  Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

  Dominantní výkon, sametový chod a vzrušující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW M TwinPower Turbo z nejnovější generace motorů řady BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll je výjimečně výkonný a zároveň hospodárný.
   BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 Adaptivní M podvozek detail zadního nárazníku

  Adaptivní M podvozek.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
  BMW M440i xDrive Coupé variabilní sportovní řízení detail interiéru

  Variabilní sportovní řízení.

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 s M sportovním diferenciálem v metalické barvě Arctic Race Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu z boku

  M sportovní diferenciál.

  M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 převodovka Steptronic Sport detailní pohled na volič

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M sportovní brzdy detail kola z lehké slitiny

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 rámeček M masky chladiče v barvě Cerium Grey (šedá) pohled zepředu

  Rámeček M masky chladiče ve tvaru ledvinek v barvě Cerium Grey.

  Výrazná vertikální BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek vzdává hold legendám motorsportu v čele s BMW 328. Rámeček v šedé barvě Cerium Grey propůjčuje progresivní masce chladiče výjimečný vzhled a je reinterpretací tradice BMW.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M aerodynamický paket detailní pohled na přední nárazník

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a nástavců prahů lakovaných v barvě karoserie a dvoudílného difuzoru kombinujícího metalickou barvu Dark Shadow a leskle černý povrch. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost. Vložka difuzoru modelu M440i má kompletně leskle černé provedení.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 18" M kola z lehké slitiny 848 detailní pohled

  18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M Bicolour Jet Black.

  18" M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18, zadní 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18.
  BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M sportovní sedadla detail interiéru

  M sportovní sedadla.

  M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.
  BMW M440i xDrive Coupé M kožený volant detail interiéru

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

  MÍSTO ŘIDIČE & TECHNOLOGIE.

  M specifický přístrojový panel a koncept ovládání, digitální služby a asistenční systémy M modelů BMW řady 4 Coupé.

  Komfort, bezpečnost a M opojení na nejvyšší úrovni: M modely BMW řady 4 Coupé vás během cesty podporují celou řadou inovativních technologií. Maximální přehled vám zajistí M specifický přístrojový panel* a M specifický Head-Up Displej*. Nádech motoristického sportu přinášejí i prvky, jako jsou individuálně nastavitelný M Setup*, červené tlačítko Start/Stop* a středová konzola s tlačítky M MODE* a SETUP*. Inteligentní asistenční systémy vám během jízdy a parkování pomohou komunikovat s vaším BMW prostřednictvím BMW Inteligentního osobního asistentu novým a velmi jednoduchým způsobem. Navíc je dostupných i mnoho prvků konektivity a digitálních služeb, které vám pro ještě pohodlnější digitální život poskytnou ideální spojení s vaším BMW a světem. *Dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

  BMW M4 Coupé G82 2020 palubní deska interiér
  BMW M4 Coupé G82 2020 M specifický přístrojový panel

  M specifický přístrojový panel.

  M specifický přístrojový panel* nabízí v režimech SPORT a TRACK zobrazení jednoznačně zaměřené na údaje relevantní k jízdě. Díky tomu máte dokonce i na závodní trati před očima hodnoty, jako například tlak turbodmychadel nebo pneumatik či teploty provozních kapalin. Ovládání a konfiguraci zajišťuje tlačítko M MODE na ovládacím panelu na středové konzole. *Dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 BMW Live Cockpit Professional

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operating System 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Setup

  M Setup.

  M Setup* umožňuje podle osobních preferencí řidiče upravit různé parametry jízdní dynamiky. Konkrétně je řeč o nastavení charakteristiky motoru, převodovky a řízení, tlumičů, úrovni zásahů systému Dynamic Stability Control (DSC) nebo rozdělení hnací síly mezi nápravy pohonem všech kol M xDrive. *M Setup je dostupný pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé; pohon M xDrive se očekává od léta 2021.
  BMW M4 Coupé G82 2020 Integrovaný M specifický brzdový systém

  Integrovaný M specifický brzdový systém.

  Kromě toho, že integrovaný M specifický brzdový systém BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé ušetří přibližně 2 kg hmotnosti, poskytuje i velmi dynamický brzdný účinek. Pro maximální úroveň individualizace si řidič může dle situace zvolit mezi režimem brzdového pedálu Comfort či Sport. Odezva od pedálu brzdy se pak mění podle různých parametrů. V režimu Sport je při stejném pohybu brzdového pedálu aplikována větší brzdná síla, a to hlavně v nižších rychlostech. Ve vyšších rychlostech jsou obě nastavení velmi podobná.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 BMW Head-Up Displej

  BMW Head-Up Displej.

  Plnobarevný BMW Head-Up Displej včetně M specifických funkcí* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka může řidič přepnout na zobrazení specifické pro modely M, který obsahuje ukazatel zařazeného rychlostního stupně, otáčky motoru jako dynamickou křivku a rovněž řadicí světla pro indikaci optimálního okamžiku přeřazení. *M specifické funkce jsou dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
  BMW M4 Coupé G82 2020 ovládací panel na středové konzole

  Ovládací panel na středové konzole.

  Obsah displeje lze změnit na snadno dostupném ovládacím panelu na středové konzole pomocí tlačítka M MODE*, umístěného pod tlačítkem Start/Stop. Tlačítko SETUP* nabízí ještě více možností nastavení vlastností vozidla. Otevírá možnosti individuálního nastavení prvků jízdní dynamiky. Další tlačítka jsou určena k individuálnímu vypnutí nebo zapnutí asistenčních systémů. *M MODE a SETUP jsou k dispozici pouze v BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
  BMW M4 Coupé G82 2020 Červené tlačítko Start/Stop

  Červené tlačítko Start/Stop.

  Červené tlačítko Start/Stop* umožňuje po odemknutí nastartování motoru bez použití klíče. Používá se také k vypnutí motoru. Klíč od vozu je automaticky rozpoznán a není jej třeba fyzicky používat. *Červené tlačítko Start/Stop je dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Digitální klíč (iPhone)

  Digitální klíč.

  Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do vašeho BMW můžete s telefony iPhone* – pokud jsou kompatibilní – autorizovat až pět osob. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na bmw.com/digitalkey.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Remote Software Upgrade

  Remote Software Upgrade.

  Chcete, aby vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Integrace chytrého telefonu

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Wi-Fi hotspot

  WiFi hotspot.

  Účastněte se videokonference na vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl oblíbeného seriálu na vašem chytrém telefonu. WiFi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Paket Connected Professional

  Paket Connected Professional.

  Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrace chytrého telefonu včetně Apple CarPlay a Android Auto nebo dokonce In-Car Experiences? Proč objednávat jednotlivé možnosti, když můžete mít všechno? S paketem Connected Professional můžete využívat tyto služby od BMW ConnectedDrive.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým dobíjením

  Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

  Bezdrátové dobíjení telefonu obsahuje bezdrátový nabíjecí prostor a druhý mikrofon, zajišťuje lepší kvalitu zvuku pro řidiče i spolujezdce. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Obsahuje i technické předpoklady k používání Wi-Fi hotspotu.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Drive Professional

  M Drive Professional.

  Ať už vyrazíte jezdit na závodní okruh nebo na spontánní driftování, je M Drive Professional* dokonalým společníkem pro výlety za extra porcí adrenalinu. M Laptimer a M Drift Analyser vám pomůže při cestě za nejlepšími časy a dokonalým úhlem smyku, zatímco režim M TRACK a desetistupňová M kontrola trakce umožní poznat na míru ušitou řiditelnost. *M Drive Professional je k dispozici pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Driving Assistant Professional

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Parking Assistant Plus

  Parking Assistant Plus.

  Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
  M modely BMW řady 4 G82 G22 Intelligent Personal Assistant

  Intelligent Personal Assistant.

  „Hej BMW. Who are you?“ Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním asistentem? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pozná vás, každým dnem se zlepšuje a pomáhá ve všech situacích. Můžete mu dokonce i přiřadit vlastní aktivační slovo. Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

  TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  BMW M4 Competition Coupé a další modely.

  Výkon v kW (k) při 1/min: 

  375 (510)/6250

  Max. točivý moment Nm při 1/min: 

  650/2750–5500

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  3,9

  Spotřeba paliva, kombinovaná v l/100 km: 

  10,2

  BMW M4 Competition Coupé G82 2020 stojící pohled z boku
  BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

  BMW KOLA & PNEUMATIKY.

  Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.
  BMW M4 Coupé BMW Individual Mint metalický lak G82 2021 tříčtvrteční pohledu zepředu
  BMW M4 Coupé BMW Individual Mint metalický lak G82 2021 pohled z boku
  BMW M4 Coupé BMW Individual Mint metalický lak G82 2021 tříčtvrteční pohledu zezadu
  BMW Individual celokožené čalounění Merino Silverstone/Black BMW M4 Coupé G82 2021 interiér

  BMW INDIVIDUAL PRO BMW M4 COUPÉ.

  BMW M4 Coupé fascinujícím způsobem propojuje estetiku, charisma a mimořádnou výkonnost. Nabídka BMW Individual je navržena přímo pro toto výkonné sportovní kupé, takže dokáže posílit jeho exkluzivní charakter. Vyberte si z velkého množství zářivých laků BMW Individual, mezi něž patří i zobrazený metalický lak Mint. V interiéru definují sportovní a zároveň elegantní prostředí M skořepinová karbonová sedadla čalouněná nejjemnější kůží Merino. V nabídce jsou připraveno i celokožené čalounění BMW Individual v provedení Merino Silverstone/Black (šedá/černá) s částečnou perforací.

  DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Dodatečná sportovní výbava pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

  BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé vizuálně zaujmou svým sportovním a charismatickým designem. Díky kvalitní výbavě od BMW M Performance Parts je možné dále zvýraznit charakter vozu inspirovaný motorsportem. Maximální dynamika je zaručena.

  BMW M4 Coupé G82 2020 pohled z boku s BMW M Performance Parts
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance přední karbonový splitter detailní pohled

  M Performance přední karbonový splitter.

  Jasná zpráva pro okolí: Přední splitter M Performance je vyroben ze 100% karbonu a díky tomu exkluzivním způsobem zdůrazňuje dynamický vzhled. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.
  BMW M4 Coupé G82 2020 20"/21" M Performance kovaná kola 1000 M detailní pohled

  20"/21" M Performance kované kolo Cross-spoke 1000 M v provedení Frozen Gold Bronze.

  Kvalitní 20"/21" M Performance kovaná kola Cross-spoke 1000 M jsou navržena v provedení Gold Bronze.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance titanový tlumič výfuku v detailním pohledu

  M Performance titanový tlumič výfuku.

  Balzám pro vaše uši: Tlumič výfuku M Performance fascinuje nekompromisním závodním zvukem. Tlumič a sportovní koncový modul jsou celé vyrobeny z titanu používaného v motorsportu.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance zadní karbonový spoiler v detailním pohledu

  M Performance zadní karbonový spoiler.

  Proti hlavnímu proudu. M Performance zadní spoiler s aerodynamickým vybráním ve střední části je celý vyroben z vysoce kvalitního karbonu a zadní části vozu dodává výrazný závodní vzhled. Díky vylepšené aerodynamice výrazně zlepšuje sportovní jízdní výkon vozu. Dynamika v jedinečné podobě.
  BMW M4 Coupé G82 2020 19"/20" M Performance kovaná kola 963 M detailní pohled

  19"/20" M Performance kované kolo Y-spoke 963 M v provedení Frozen Gunmetal Grey.

  Kvalitní kovaná 19"/20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 963 M jsou navržena v matně šedém provedení Gunmetal Grey s barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance zadní karbonová aeordynamická křidélka v detailním pohledu

  M Performance zadní karbonová aerodynamická křidélka.

  Široká záď: M Performance zadní aerodynamická křidélka rozšiřují zadní část vozu a posilují tak jeho sportovní vzhled. Jsou ručně vyrobena z vysoce kvalitních uhlíkových vláken a jsou dokonale sladěny s designem vozidla a dalšími komponenty pro exteriér M Performance.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance karbonové boční průduchy v detailním pohledu

  M Performance karbonové boční průduchy.

  Sportovnost na jedné straně. Individualita na druhé. M Performance boční průduchy z kvalitního karbonu. Elegantní vizuální specialita boční části vozidla.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance volant Pro interiér detailní pohled

  M Performance volant Pro.

  Se zatáčkami a sklony silnice si dokonale poradí: M Performance volant Pro přináší do kokpitu nezaměnitelný závodnický styl. Jeho působivý tvar a výrazné úchopy z Alcantary nejsou působivé pouze vizuálně; zároveň poskytují ještě přímější zážitek z řízení. Navíc se světle modrým koženým středovým proužkem.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance karbonové obložení interiéru v detailním pohledu

  M Performance obložení interiéru z karbonu.

  Viditelné vzrušení: M Performance obložení interiéru jsou vyrobená z karbonu s otevřenými póry. Speciální způsob výroby jim dodává nejen výjimečně nápadný vzhled, ale taktéž jedinečný pocit při dotyku. Pro individuální závodní vzhled v interiéru vozidla.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance karbonové prahové lišty detailní pohled

  M Performance karbonové prahové lišty.

  Pro mimořádně elegantní nástup: M Performance prahové lišty jsou pokryté vložkou z vysoce kvalitního karbonu, a tím pádem posilují sportovní a jedinečný vzhled vozu. Jsou precizně zakomponovány do designu vozidla a byly testovány dle striktních kvalitativních standardů BMW. S nápisem M Performance.
  BMW M4 Coupé G82 2020 M Performance koberce v detailním pohledu

  M Performance podlahové koberce.

  Prémiový vzhled, neuklouzne ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. S nápisem M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.

  THE 4

  BMW řady 4 Coupé zaujme unikátním vzhledem, sportovními a agilními jízdní vlastnosti a kvalitním interiérem.

  APLIKACE BMW BROCHURE.

  M modely BMW řady 4 G82 G22 2020 Aplikace BMW Catalogue

  Zažijte svět BMW interaktivně ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Aplikace BMW Brochure obsahuje digitální brožury všech aktuálních modelů BMW. U vámi vybraného BMW si užijte detailní informace o produktu, úžasné obrázky, pozoruhodná videa a fascinující příběhy ze zákulisí. A samozřejmě zde samozřejmě najdete i detaily z oblasti designu, možností výbav, služeb a technologií, týkající se zcela nového BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé a BMW M440i xDrive Coupé.

  SLUŽBY A ASISTENCE PRO M MODELY BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé či BMW M440i xDrive Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení servisní specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  SLUŽBY BMW PRO M MODELY BMW ŘADY 4 COUPÉ.

  Nabídka služeb a paketů pro BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé a BMW M440i xDrive Coupé.

  BMW nastavuje v oblasti služeb standardy, je zde vždy pro vás a vaše BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé nebo BMW M440i xDrive Coupé. Díky BMW Asistenční službě v případě poruchy nebo nehody jsou naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. S pomocí inovativní služby BMW Teleservices vaše M modely BMW řady 4 Coupé automaticky oznámí vašemu BMW servisnímu partnerovi potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života. S širokou nabídkou příslušenství od BMW máte vždy jistotu kvalitního produktu a bezpečí.

  BMW Service Inclusive žena před BMW dealerstvím

  BMW Service Inclusive.

  Nechte to být a soustřeďte se na to, co je skutečně důležité – užívat si sportovní jízdu s vaším BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé nebo BMW M440i xDrive Coupé. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.
  Více informací
  BMW Teleservices žena hledí do displeje chytrého telefonu a otevírá dveře svého BMW

  BMW Teleservices.

  S inovativní službou Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé nebo BMW M440i xDrive Coupé pomůže udržet čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne vašemu preferovanému BMW Autorizovanému servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: musíte váš M model BMW řady 4 Coupé online zare