BMW X1 F48 LCI šedá Storm Bay tříčtvrteční jízdní záběr zepředu před horskou scenérií
Cena813 800 Kč
Motor a palivo7,7–1,7 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE X1

THE BMW X1.

Cena813 800 Kč
Motor a palivo7,7–1,7 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid
THE X1THE BMW X1.

Nad očekávání: BMW X1 je tu a určuje standardy. Jeho dychtivost po akci se projevuje především v jeho sportovním designu. Na první pohled je to X model každým coulem: jeho karoserie zaujme krátkými převisy a dlouhým rozvorem, které jsou typické pro vozy SAV (Sports Activity Vehicle). Své ambice dává najevo přesvědčivou dynamikou a agilitou. Zásluhou své všestrannosti a flexibility v kombinaci s inovativními technologiemi přináší maximální komfort na každém metru jízdy.

Více informací

DESIGN BMW X1.

Z BMW X1 vyzařuje svůdná touha po akci. Je vyvolána fascinující BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek, Adaptivními LED světlomety a LED mlhovými světly, 19" koly Y-spoke, vnějšími zrcátky s LED projektory nápisu „X1“, LED zadními světly a působivými koncovkami výfuku. Po nastoupení na Vás čeká prostorové osvětlení, které prochází celým interiérem. Palubní desku navíc zdobí působivé kontrastní prošívání, které se objevuje také na koženém čalounění Dakota Oyster a na podlahových kobercích. Nastavitelná zadní sedadla přinášejí buď více prostoru pro cestující na zadních sedadlech, nebo více místa pro zavazadla.
BMW X1 F48 LCI detail na Adaptivní LED světlomety

Adaptivní LED světlomety.

Adaptivní LED světlomety obsahují potkávací a neoslňující dálková světla (BMW Selective Beam) a ukazatele směru vybavené LED technologií. Tato výbava zahrnuje také odbočovací světla, světla denního svícení a adaptivní světlomety s proměnnou regulací dosvitu podle jízdní situace.
BMW X1 F48 LCI detail na 19" kola z lehké slitiny

19" kola z lehké slitiny Y-spoke 580 Bicolour.

19“ kola z lehké slitiny Y-spoke 580 Bicolour Orbit Grey, lesklá, rozměr kol 8 J x 19 s pneumatikami 225/45 R19.
BMW X1 F48 LCI zaměřené na LED projekci nápisu „X1“

Vnější zpětné zrcátko s LED projekcí nápisu „X1“.

Po odemčení vozu se z vnějšího zpětného zrcátka na straně řidiče promítá na zem vedle vozidla dvoubarevný nápis „X1“. Tento uvítací pozdrav je doplněn o osvětlení madel dveří.
BMW X1 F48 LCI interiér se zapnutým světelným paketem

Světelný paket.

Světelný paket využívá celou řadu důmyslně umístěných LED světel a vytváří v interiéru atmosféru prvotřídní kvality. Šest volitelných světelných designů prosvětluje interiér stylovou kombinací přímého a nepřímého osvětlení. A navíc Vás díky vnějším LED zdrojům včetně LED projekce grafiky „X1“ přivítá působivým stylem.
BMW X1 F48 LCI interiér s nastavitelnými zadními sedadly

Nastavitelná zadní sedadla.

Možnosti nastavení zadních sedadel s dělenými opěradly zvyšují flexibilitu využití zavazadlového prostoru. Lze je posunout dozadu a zvětšit tak prostor pro nohy zadních cestujících, nebo posunout dopředu a zvětšit zavazadlový prostor. Zadní sedadla rozdělená v poměru 60:40 je možné posouvat dopředu nebo dozadu až o 130 mm. Opěradla zadních sedadel dělená v poměru 40:20:40 lze individuálně sklápět.
BMW X1 F48 LCI interiér s čalouněním kůže Dakota s perforací Oyster (bílá) a šedá

Kůže Dakota s perforací.

Kůže Dakota PDOA s perforací Oyster (bílá) s šedými ozdobnými prvky.

PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW X1 xDRIVE25e.

Poznejte přednosti a techniku BMW X1 xDrive25e s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů: s BMW X1 xDrive25e** zažijete udržitelnou mobilitu a hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybridní BMW X1 xDrive25e F48 LCI pohled z boku při nabíjení s modelem

Plug-in hybridní technika BMW X1 xDrive25e.

Plug-in hybridní BMW X1 xDrive25e** kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Obě tyto pohonné jednotky společně vytvářejí hospodárný a výjimečný zážitek z jízdy. Pohon všech kol BMW xDrive, který je v této třídě hybridních modelů unikátní, dále přispívá k vynikající dynamice a trakci.
Více o plug-in hybridních pohonech BMW
Plug-in hybridní BMW X1 xDrive25e F48 LCI tříčtvrteční jízdní záběr z boku na ulici

Jízdní režimy BMW X1 xDrive25e.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do zaměstnání nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW X1 xDrive25e** má odpovědi na všechny požadavky. Budete těžit z inteligentních jízdních režimů, zajišťujících v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem.
Více o inteligentních jízdních režimech
Plug-in hybridní BMW X1 xDrive25e F48 LCI tříčtvrteční pohled z boku při nabíjení

Nabíjení BMW X1 xDrive25e.

BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridu. Standardní výbavou plug-in hybridního BMW X1 xDrive25e** je kromě nabíjecího kabelu pro domácí zásuvky, také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními tarify pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích*.

* Liší se podle trhu.
Více informací o BMW Charging
Plug-in hybridní BMW X1 xDrive25e F48 LCI navigační systém detail

Digitální služby BMW X1 xDrive25e.

BMW nabízí inovativní digitální služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život s Vaším BMW X1 xDrive25e**. Služba BMW Connected Charging Vás spolehlivě dovede k nejbližší veřejné nabíjecí stanici na Vaší cestě. Díky dalším digitálním službám, jako je aplikace My BMW, bude vaše každodenní mobilita ještě příjemnější.
Více o digitálních službách

MODELY BMW X1.

Model Advantage

BMW X1 F48 LCI Model Advantage ve stříbrné Cashmere Silver tříčtvrteční studiový záběr zepředu

Model xLine

BMW X1 F48 LCI Model xLine v bílé Mineral White tříčtvrteční studiový záběr zepředu

Model Sport Line

BMW X1 F48 LCI Model Sport v oranžové barvě Sunset Orange tříčtvrteční studiový záběr zepředu

Model M Sport

BMW X1 F48 LCI Model M Sport v modré M Misano Blue tříčtvrteční studiový záběr zepředu
 • Model Advantage
 • Model xLine
 • Model Sport Line
 • Model M Sport

TECHNIKA POHONU BMW X1.

Výkonnost ve všech směrech.

BMW X1 má připravenu celou paletu špičkové techniky, do níž patří 3- a 4válcové motory BMW TwinPower Turbo, automatická převodovka Steptronic, inteligentní pohon všech kol BMW xDrive, Adaptivní podvozek a M sportovní brzdy.
BMW X1 F48 LCI detail na zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo

Zážehový 4válec TwinPower Turbo.

Nejnovější generace zážehového 4válce TwinPower Turbo o objemu 2,0 l zaručuje maximální radost z jízdy. Motor je pozoruhodný agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách, přitom ale překvapí nízkou spotřebou i minimálními hodnotami emisí.
BMW X1 F48 LCI detail na logo BMW xDrive na zádi

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
BMW X1 F48 LCI tříčtvrteční jízdní záběr zezadu před horskou scenérií

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek umožňuje upravit charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci a nabídla vynikající komfort a jízdní dynamiku při maximální míře bezpečnosti. Voličem jízdních režimů můžete vybírat mezi módy COMFORT a SPORT.
BMW X1 F48 LCI detail na řadicí páku na středové konzole

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
BMW X1 F48 LCI detail z boku na 19" kolo s M sportovní brzdou

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.

INOVACE BMW X1.

Jízda vždy na úrovni doby.

BMW X1 je vybaveno pokročilými prvky výbavy, které zajistí, že vždy dorazíte do cíle pohodlně a bezpečně. Patří mezi ně Apple CarPlay®, bezdrátové nabíjení telefonu, BMW Head-Up Displej, kontrolní displej s úhlopříčkou 10,25", stejně jako inteligentní bezpečnostní systémy, jako je Driving Assistant Plus a Parkovací asistent.
BMW X1 F48 LCI interiér se zaměřením na Parkovací asistent Plus na displejích a ovladačích

Driving Assistant Plus.

Výbava Driving Assistant Plus přináší zvýšení bezpečnosti a komfortu. Obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu a upozornění na přítomnost chodců s funkcí samočinného brzdění ve městě, varování při opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, ukazatel rychlostních limitů a kamerový systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.
BMW X1 F48 LCI interiér se zaměřením na Parkovací asistent Plus na displejích a ovladačích

Parkovací asistent.

Parkovací asistent usnadňuje podélné parkování. Při pomalé jízdě podél řady zaparkovaných vozů systém měří dostupná parkovací místa. Po nalezení vhodného místa parkovací asistent převezme řízení, zatímco řidič ovládá pouze řazení a plynový a brzdový pedál.
BMW X1 F48 LCI interiér se zaměřením na BMW Head-Up Displej

BMW Head-Up Displej.

Plnobarevný BMW Head-Up displej promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do Vašeho zorného pole, takže se můžete plně soustředit na řízení. Displej zobrazuje na základě výbavy například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.
BMW X1 F48 LCI interiér se zaměřením na Parkovací asistent Plus na displejích a ovladačích

Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Součástí bezdrátového dobíjení je podložka pro bezdrátové dobíjení a další USB porty. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí výbavy je také Bletooth Office.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X1.

BMW X1 xDrive20i.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

131 (178)/5000–5500

Zrychlení 0–100 km/h v s:

7,3

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

6,9 - 7,7

Kombinované emise CO₂ v g/km:

158 - 175

BMW X1 xDrive20i F48 LCI metalický lak BMW Individual Storm Bay (šedá), jízdní záběr v zimní krajině

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X1.

BMW X1 F48 LCI šedá Storm Bay tříčtvrteční statický záběr zezadu před krajinou s lidmi vpředu

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X1.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW X1.

BMW SLUŽBY.

SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW X1.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
 • Prohlídka vozu
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny
Více informací o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.
Více informací o BMW Teleservices
BMW Asistenční služba

BMW Asistenční služba.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Stačí jeden telefonát a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X1, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

 • BMW X1 xDrive20i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–6,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 175–158

  BMW X1 xDrive25e**:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–39
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,7–15,0

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp</1473

  ** Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.