Pohled zepředu BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá)
Cena841 100 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE X2

BMW X2.

Cena841 100 Kč
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid
THE X2BMW X2.

Absolutně unikátní. Extrémně výjimečné. BMW X2 dává své sportovní ambice okamžitě najevo. Díky odvážnému designu nabízí dynamické a agilní výkony, které v dané kategorii nemají konkurenci. Ve spojení s vysoce kvalitním interiérem a spoustou inovativních technologií se jedná o extrovertního protagonistu nové doby. Jste připraveni?

DESIGN BMW X2.

BMW X2 se svým extrovertním designem a vzhledem připomínajícím kupé zcela nově definuje nápadně sportovní vzhled. Jedinečné designové prvky edice Edition M Mesh mu dodávají mimořádně expresivní výraz. Od působivé leskle černé BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem zaujmou na X2 na první pohled také polepy na kapotě a na bocích, stejně jako přitažlivá M aerodynamická kola. Interiér BMW X2 vítá své cestující sportovním duchem a stylem: propracované designové prvky, jako jsou exkluzivní prahové lišty s nápisem „Edition“ nebo M sportovní sedadla čalouněná kombinací kůže Dakota a Alcantary, svědčí o sportovních ambicích tohoto prémiového vozu.

Více informací

DYNAMICKÝ AŽ DO NEJMENŠÍHO DETAILU.

Tříčtvrteční pohled zepředu BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá)
Nasávací otvory BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá) pohled zepředu

Nasávací otvory.

Na první pohled dechberoucí: sebevědomá přední část s mohutným nárazníkem a velkými trojdílnými nasávacími otvory zaručuje lepší chlazení brzd a motoru. Vzduchové clony integrované do nasávacích otvorů pomáhají snižovat odpor vzduchu.
Výřezy blatníků BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá) pohled z boku

Blatníky.

Celkově sportovní pojetí: Výrazné blatníky s lemy v šedé barvě Frozen Grey z paketu M Sport X nabízejí obzvláště dynamické zvýraznění velkých kol. Jsou stejně nepřehlédnutelné jako nástavce prahů a ukazují, že BMW X2 je plnohodnotným členem rodiny modelů X.
Nástavce prahů BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá) tříčtvrteční pohled z boku

Nástavce prahů.

Co BMW X2 začne, to dotáhne do konce. To demonstrují také neobvyklé plochy nad nástavci prahů v šedé barvě Frozen Grey. Tvoří plynulý přechod mezi blatníky kol, rovněž zvýrazněnými šedou barvou Frozen Grey, a směrem dozadu systematicky pokračují v působivé souhře mezi barvou karoserie a ozdobnými prvky.
Pohled zezadu BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá)

Design zadní části

Systematicky promyšlené: Unikátní designový jazyk pokračuje také v zadní části vozu. Víko zavazadlového prostoru tvoří jednu plochu se zadním nárazníkem, což vytváří výjimečně estetický celek. Kromě toho bylo madlo víka zavazadlového prostoru diskrétně integrováno do znaku BMW.
Palubní deska BMW X2 F39 2020, interiér

Palubní deska orientovaná na řidiče.

Výjimečnou atmosféru interiéru tvoří ve stylu modelů BMW X ergonomicky navržená palubní deska, která je typicky zaměřena na řidiče. Díky tomu jsou všechny přístroje a funkce snadno po ruce a obsluhují se intuitivně. Obzvláště sportovní prvek: Volitelný M kožený volant s multifunkčními tlačítky a řadicími páčkami skvěle padne do ruky a nabízí ničím nerušený výhled na dva jasně navržené kulaté přístroje.
Přístrojový panel BMW X2 F39 2020 interiér

Progresivní ovládací koncept.

Příjemná komfortní zóna: Inovativní koncept ovládání stanovuje v dané třídě standardy a posouvá laťku v oblasti komunikace na vyšší úroveň. Prostřednictvím ovladače iDrive, dotykového displeje či hlasu je intuitivní, přímočarý a jednoduchý na obsluhu. Ať už jde o navigaci, konektivitu nebo zábavu, rozmístění šesti živých dlaždic lze uspořádat podle chuti. Informace na nich se neustále aktualizují.
Design koženého čalounění BMW X2 F39 2020 interiér

Kvalitní čalounění.

Nabízené možnosti čalounění vykazují v souladu s interiérem vysokou úroveň řemeslného zpracování a sedadlům propůjčují mimořádnou úroveň komfortu. Vyobrazená varianta čalounění kombinující látku Micro Hexagon a Alcantaru se žlutým kontrastním prošíváním je exkluzivně vyhrazena Modelům M Sport a M Sport X BMW X2. Objevuje se také na loketní opěrce, středové konzole a přístrojovém štítu, takže působivým způsobem završuje sportovní vzhled celého interiéru.

PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW X2 xDrive25e.

BMW X2 xDrive25e F39 plug-in hybrid jízdní záběr na uliCi z ptačí perspektivy

PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW X2 xDrive25e.

Poznejte přednosti a techniku BMW X2 xDrive25e s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů: s BMW X2 xDrive25e** zažijete udržitelnou mobilitu a hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 pohled zepředu před garáží s modelem

Plug-in hybridní technika BMW X2 xDrive25e.

Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e** kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. OObě tyto pohonné jednotky společně vytvářejí hospodárný a výjimečný zážitek z jízdy. Pohon všech kol BMW xDrive, který je v této třídě hybridních modelů unikátní, dále přispívá k vynikající dynamice a trakci.
Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 tříčtvrteční jízdní záběr z boku na ulici

Jízdní režimy BMW X2 xDrive25e.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do zaměstnání nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e** má odpovědi na všechny požadavky. Budete těžit z inteligentních jízdních režimů, zajišťujících v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem.
Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 tříčtvrteční jízdní záběr zezadu při nabíjení s modelem

Nabíjení BMW X2 xDrive25e.

BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení vašeho plug-in hybridu. Standardní výbavou plug-in hybridního BMW X2 xDrive25e** je kromě nabíjecího kabelu pro domácí zásuvky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními tarify pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích*. * Liší se podle trhu.
Více informací o nabíjení
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 detailní pohled na navigační systém

Digitální služby BMW X2 xDrive25e.

BMW nabízí inovativní digitální služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život s vaším BMW X2 xDrive25e**. Služba BMW Connected Charging vás spolehlivě dovede k nejbližší veřejné nabíjecí stanici na Vaší cestě. Díky dalším digitálním službám, jako je aplikace My BMW, bude Vaše každodenní mobilita ještě příjemnější.
Poznejte elektromobilitu BMW

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X2.

Přehled technologií pohonu a podvozku BMW X2.

Výkonné motory. Přesné řízení. Volitelný M sportovní podvozek. Precizní ovladatelnost stanovující ve své kategorii měřítka. Pro dynamické výkony a čilou agilitu – ať už na krátké či dlouhé vzdálenosti, jízdu po městě nebo po okresní silnici plné zatáček. To vše lze dále vylepšit volitelným pohonem všech kol BMW xDrive. Ten BMW X2 propůjčuje vynikající trakci a směrovou stabilitu a umožňuje projet i nejostřejší zatáčky stylem, jako by vůz jel po kolejích. Pro všechny, kteří jsou připraveni, je zvýšený tep samozřejmostí.
Pohled z boku BMW X2 F39 2020 Brooklyn Grey (šedá) jízda
Volič převodovky BMW X2 F39 2020 interiér

Dvouspojková automatická převodovka Sport.

7stupňová dvouspojková automatická převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze používat páčky řazení nebo volič převodovky – pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
BMW X2 xDrive F39 2020 metalický lak Brooklyn Grey (šedá) pohled zezadu

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
Adaptivní podvozek BMW X2 F39

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek se sníženou světlou výškou o deset milimetrů umožňuje upravit charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci a nabídla vynikající komfort a jízdní dynamiku při maximální míře bezpečnosti. Voličem jízdních režimů může řidič vybírat mezi módy COMFORT a SPORT.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X2.

Díky inovativní aplikaci My BMW máte vždy okamžité spojení mezi vaším chytrým telefonem a vozem. Bez ohledu na to, zda plánujete schůzku na určité adrese nebo konkrétní cestu, si je můžete poslat do navigačního systému a současně lze s ostatními v reálném čase sdílet aktuální pozici. Na telefonu si také můžete zobrazit zbytek cesty od zaparkovaného vozu do cílové adresy. Poznejte aplikaci, která zjednoduší váš život. To vše umožňuje BMW Connected.
Driving Assistant Plus BMW X2 F39 2020 interiér přístrojový panel

Driving Assistant Plus.

Výbava Driving Assistant Plus přináší zvýšení bezpečnosti a komfortu. Obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu a upozornění na přítomnost chodců s funkcí samočinného brzdění ve městě, varování při opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, ukazatel rychlostních limitů a kamerový systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.
Head-Up Displej BMW X2 F39 2020 interiér přístrojový panel

BMW Head-Up Displej.

Plnobarevný BMW Head-Up Displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak plně se soustředit na řízení. Displej obsahuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, může však zobrazovat také telefonní seznam nebo seznamy skladeb.
Palubní deska Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW X2 2020 F39 interiér

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu s brzdnou funkcí, udržuje rychlost předvolenou řidičem a rovněž vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu. Vozidlo samo zrychluje i brzdí a udržuje předem stanovenou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu, a to i v pomalém provozu nebo při jízdě v kolonách, kdy dokáže i zcela zastavit a znovu se rozjet.
Navigační systém Plus BMW X2 2020 F39 interiér

Navigační systém Plus.

Navigační systém Plus obsahuje BMW Head-Up Displej, iDrive s dotykovým ovladačem, integrovaný 8,8" dotykový barevný displej a 5,7" displej s vysokým rozlišením v přístrojích. Obsluhuje se intuitivně pomocí dotykového ovladače iDrive Touch, tlačítek přímé volby, osmi funkčními záložkami, hlasem nebo dotykem na interaktivní dlaždice na displeji.
Integrace chytrých telefonů BMW X2 F39

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 F39 2020 interiér přístrojový panel

Real Time Traffic Information.

Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Se službou Real Time Traffic Information dojedete do cíle své cesty rychleji a pohodlněji. Sleduje aktuální dopravní situaci a v reálném čase kalkuluje alternativní trasy. Další funkcí je upozornění na nebezpečí, které řidiče varuje například před špatnými povětrnostními podmínkami nebo nehodami.
Concierge Service BMW X2 2020 F39 interiér

Concierge Service.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde je nejlepší restaurace ve městě? Stačí stisk tlačítka a služba Concierge Services Vám na cestách pomůže, individuálně, osobně a rychle Vám nabídne odpovědi na jakékoliv požadavky. Kdekoliv jste, cokoliv potřebujete.

MODELY BMW X2.

Model Advantage.

Dokonce i jako Model Advantage vypadá BMW X2 s typickým vzhledem BMW řady X extrémně sportovně. Díky svalnatým proporcím a extrovertnímu designu vyniká svým sebevědomím a inovativním pojetím. Černé panely vpředu, na bocích a vzadu přitahují pozornost, vytvářejí atraktivní kontrast k barvě karoserie a přitom dále zdůrazňují sportovní charakter modelu X. Výjimečný dojem je chytře dokreslen kvalitním a moderním interiérem.
BMW X2 sDrive20i F39 2018 Model Advantage v metalické barvě Mediterranean Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

Model M Sport.

Model M Sport dodává BMW X2 ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává model M Sport další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.
BMW X2 sDrive20i F39 2018 Model M Sport v metalické barvě Misano Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

Model M Sport X.

Model M Sport X je inspirovaný rallye sportem. Specifické designové prvky v metalickém provedení Frozen Grey vpředu, na bocích a vzadu. Vyzdvihují jednotlivé části a zdůrazňují zvýšený postoj vozidla. V interiéru specifické detaily modelu M Sport podtrhují charakter modelu řady X.
BMW X2 sDrive20i F39 2018 Model M Sport X v metalické barvě Sparkling Storm (šedá) s briliantovým efektem ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • Model Advantage.
  • Model M Sport.
  • Model M Sport X.
BMW X2 2020 F39 Brooklyn Grey (šedá) pohled zepředu maska ve tvaru ledvinek
BMW X2 2020 F39 Brooklyn Grey (šedá) pohled z boku
BMW X2 2020 F39 Brooklyn Grey (šedá) kola z lehké slitiny

BMW X2 EDITION M MESH.

Zaujme na první pohled: edice BMW X2 Edition M Mesh se svými exkluzivními designovými prvky působí mimořádně sportovně a stylově. Díky šedému metalickému laku M Brooklyn Grey a velkému množství specifických designových prvků, jako je například působivá BMW maska ve tvaru ledvinek v mřížkovaném provedení, snadno přitahuje pozornost. Exkluzivní prvky interiéru, jako jsou M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce čalouněná kombinací kůže Dakota a Alcantary, M opěrka nohou pro řidiče a M pedály, podtrhují sportovní atmosféru a skutečně prémiový charakter.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X2.

BMW X2 xDrive20i.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

131 (178) / 5000-5500

 

Zrychlení 0–100 km/h v s: 

7,3

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

6,9 - 7,7

Kombinované emise CO₂ v g/km:

156 - 175

BMW X2 F39 Brooklyn Grey (šedá) pohled zepředu

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X2.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X2.

BMW X2 F39 Brooklyn Grey (šedá) tříčtvrteční pohledu zezadu s otevřenými dvěřmi a dvěma osobami

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW X2.

BMW SLUŽBY.

SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW X2.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

    #whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
  • Prohlídka vozu
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
Zjistěte více o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.
Více informací o BMW Teleservices
BMW Asistenční služba

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X2, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

BMW X2 xDrive20i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,6–6,9
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 174–156

 

BMW X2 sDrive20i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,4
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 164–145

 

BMW X2 xDrive25e**:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–1,7
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 42–38

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

 

** Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.

Více informací